TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 14.03.2010, Oslo K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Simon Ammann Szwajcaria 1077.6  
2 Adam Małysz Polska 1033.0 -44.6
3 Thomas Morgenstern Austria 990.4 -87.2
4 Gregor Schlierenzauer Austria 969.0 -108.6
5 David Zauner Austria 965.5 -112.1
6 Andreas Kofler Austria 955.8 -121.8
7 Wolfgang Loitzl Austria 924.2 -153.4
8 Noriaki Kasai Japonia 891.9 -185.7
9 Emmanuel Chedal Francja 891.7 -185.9
10 Peter Prevc Słowenia 880.7 -196.9
11 Harri Olli Finlandia 879.1 -198.5
12 Robert Kranjec Słowenia 869.3 -208.3
13 Jakub Janda Czechy 866.1 -211.5
14 Martin Koch Austria 862.8 -214.8
15 Kamil Stoch Polska 861.3 -216.3
16 Anders Bardal Norwegia 842.2 -235.4
17 Anders Jacobsen Norwegia 784.2 -293.4
18 Manuel Fettner Austria 781.9 -295.7
19 Daiki Ito Japonia 743.1 -334.5
20 Tom Hilde Norwegia 741.2 -336.4
21 Roar Ljoekelsoey Norwegia 737.6 -340.0
22 Matti Hautamäki Finlandia 731.0 -346.6
23 Sebastian Colloredo Włochy 676.7 -400.9
24 Michael Uhrmann Niemcy 641.2 -436.4
25 Vincent Descombes Sevoie Francja 638.8 -438.8
26 Kalle Keituri Finlandia 616.9 -460.7
27 Antonin Hajek Czechy 613.4 -464.2
28 Janne Happonen Finlandia 601.9 -475.7
29 Michael Neumayer Niemcy 595.5 -482.1
30 Martin Schmitt Niemcy 593.8 -483.8
31 Olli Muotka Finlandia 545.3 -532.3
32 Łukasz Rutkowski Polska 514.0 -563.6
33 Mitja Meznar Słowenia 499.2 -578.4
34 Jernej Damjan Słowenia 490.2 -587.4
35 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 479.1 -598.5
36 Stefan Hula Polska 439.9 -637.7
37 Fumihisa Yumoto Japonia 388.1 -689.5
38 Pavel Karelin Rosja 384.1 -693.5
39 Severin Freund Niemcy 380.4 -697.2
40 Jan Matura Czechy 374.2 -703.4
41 Andrea Morassi Włochy 370.7 -706.9
42 Andreas Küttel Szwajcaria 339.8 -737.8
43 Johan Remen Evensen Norwegia 326.1 -751.5
44 Denis Kornilov Rosja 325.3 -752.3
45 Andreas Wank Niemcy 299.1 -778.5
46 Taku Takeuchi Japonia 294.4 -783.2
47 Roman Koudelka Czechy 257.0 -820.6
48 Shohei Tochimoto Japonia 248.5 -829.1
49 Julian Musiol Niemcy 243.5 -834.1
50 Nikolay Karpenko Kazachstan 216.3 -861.3
51 Janne Ahonen Finlandia 212.9 -864.7
52 Lukas Hlava Czechy 194.0 -883.6
53 Atle Pedersen Roensen Norwegia 188.5 -889.1
54 Andreas Stjernen Norwegia 175.7 -901.9
55 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 168.5 -909.1
56 David Lazzaroni Francja 164.6 -913.0
57 Nicholas Alexander USA 150.3 -927.3
58 Diego Dellasega Włochy 136.5 -941.1
59 Ilja Rosliakov Rosja 112.6 -965.0
60 Tomas Zmoray Słowacja 100.8 -976.8
61 Rune Velta Norwegia 93.1 -984.5
62 Pascal Bodmer Niemcy 66.1 -1011.5
63 Takanobu Okabe Japonia 62.7 -1014.9
64 Alexey Korolev Kazachstan 59.1 -1018.5
65 Dimitry Ipatov Rosja 51.8 -1025.8
66 Illimar Paern Estonia 39.5 -1038.1

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »