TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 785.6  
2 Kristian Brenden Norwegia 757.6 -28.0
3 Andreas Widhölzl Austria 738.9 -46.7
4 Janne Ahonen Finlandia 737.0 -48.6
5 Adam Małysz Polska 701.8 -83.8
6 Primoz Peterka Słowenia 683.5 -102.1
7 Bruno Reuteler Szwajcaria 682.3 -103.3
8 Havard Lie Norwegia 669.6 -116.0
9 Simen Berntzen Norwegia 656.3 -129.3
10 Dieter Thoma Niemcy 647.9 -137.7
11 Noriaki Kasai Japonia 576.0 -209.6
12 Jani Soininen Finlandia 575.7 -209.9
13 Masahiko Harada Japonia 568.2 -217.4
14 Akira Higashi Japonia 562.5 -223.1
15 Ville Kantee Finlandia 557.3 -228.3
16 Sylvain Freiholz Szwajcaria 553.8 -231.8
17 Didier Mollard Francja 548.8 -236.8
18 Robert Mateja Polska 546.3 -239.3
19 Hiroya Saito Japonia 543.9 -241.7
20 Martin Höllwarth Austria 543.3 -242.3
21 Christof Duffner Niemcy 531.1 -254.5
22 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 519.3 -266.3
23 Kenji Suda Japonia 513.7 -271.9
24 Roar Ljoekelsoey Norwegia 505.9 -279.7
25 Takanobu Okabe Japonia 499.5 -286.1
26 Nicolas Dessum Francja 499.1 -286.5
  Lasse Ottesen Norwegia 499.1 -286.5
28 Marco Steinauer Szwajcaria 496.7 -288.9
29 Frantisek Jez Czechy 472.0 -313.6
30 Pasi Kytoesaho Finlandia 436.7 -348.9
31 Espen Bredesen Norwegia 433.0 -352.6
32 Hansjörg Jäkle Niemcy 429.7 -355.9
33 Kent Johanssen Norwegia 424.3 -361.3
34 Robert Meglic Słowenia 417.1 -368.5
35 Jussi Hautamäki Finlandia 396.6 -389.0
36 Lucas Chevalier-Girod Francja 375.7 -409.9
37 Ralf Gebstedt Niemcy 355.3 -430.3
38 Wilhelm Brenna Norwegia 352.5 -433.1
39 Robert Krenek Czechy 333.2 -452.4
40 Kimmo Savolainen Finlandia 303.5 -482.1
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 294.0 -491.6
42 Kazuya Yoshioka Japonia 284.1 -501.5
43 Peter Zonta Słowenia 282.3 -503.3
44 Roberto Cecon Włochy 279.6 -506.0
45 Jakub Suchacek Czechy 267.0 -518.6
46 Stefan Horngacher Austria 260.4 -525.2
47 Jakub Janda Czechy 257.0 -528.6
48 Tero Koponen Finlandia 249.6 -536.0
49 Jerome Gay Francja 218.5 -567.1
50 Gerd Siegmund Niemcy 215.8 -569.8
51 Ronny Hornschuh Niemcy 214.5 -571.1
52 Tomas Goder Czechy 181.1 -604.5
53 Wojciech Skupień Polska 176.9 -608.7
54 Urban Franc Słowenia 122.1 -663.5
55 Sven Hannawald Niemcy 103.6 -682.0
56 Sarno Gostisa Słowenia 100.4 -685.2
57 Marian Bielcik Słowacja 96.9 -688.7
58 Tomas Goder Czechosłowacja 89.6 -696.0
59 Sturle Holseter Norwegia 83.9 -701.7
60 Jani Mattila Finlandia 76.2 -709.4
61 Valery Kobelev Rosja 48.5 -737.1
62 Fredrik Johansson Szwecja 35.6 -750.0
63 Rickard Froeier Szwecja 31.1 -754.5
  Johan Munters Szwecja 31.1 -754.5
65 Patrik Kaela Szwecja 27.0 -758.6
66 Mattias Bylund Szwecja 24.3 -761.3
67 Johan Nilsson Szwecja 21.1 -764.5
68 Jonas Westberg Szwecja 16.2 -769.4
69 Łukasz Kruczek Polska 15.8 -769.8
Wyniki konkursów
09.03.1997 Lahti Finlandia K-114
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
12.03.1997 Kuopio Finlandia K-95
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
13.03.1997 Falun Szwecja K-115
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
16.03.1997 Oslo Norwegia K-112
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »