Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
13.03.1997 - Falun (Szwecja) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Primoz Peterka Słowenia 103.5 109.5 201.4
2 Dieter Thoma Niemcy 102.0 106.5 188.3
3 Hiroya Saito Japonia 98.0 108.5 188.2
4 Havard Lie Norwegia 104.0 103.5 187.0
5 Adam Małysz Polska 101.0 103.5 185.1
6 Kristian Brenden Norwegia 98.5 104.0 181.0
7 Masahiko Harada Japonia 101.5 101.0 178.0
8 Robert Mateja Polska 97.5 103.5 177.8
9 Kenji Suda Japonia 100.0 100.5 175.9
10 Jani Soininen Finlandia 98.5 100.0 173.8
11 Frantisek Jez Czechy 100.0 97.5 170.5
12 Christof Duffner Niemcy 97.0 101.0 169.9
13 Kazuyoshi Funaki Japonia 99.5 97.5 169.1
14 Simen Berntzen Norwegia 98.0 98.0 167.8
15 Janne Ahonen Finlandia 94.0 99.0 162.4
16 Ville Kantee Finlandia 94.5 98.0 160.0
17 Lasse Ottesen Norwegia 94.0 98.5 159.0
18 Sylvain Freiholz Szwajcaria 94.0 100.0 157.7
19 Andreas Widhölzl Austria 98.0 108.0 155.3
20 Stefan Horngacher Austria 94.0 95.0 153.2
21 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 89.5 98.0 152.0
22 Marco Steinauer Szwajcaria 91.5 96.0 150.5
23 Didier Mollard Francja 96.5 92.0 148.8
24 Hansjörg Jäkle Niemcy 91.0 95.5 148.2
25 Pasi Kytoesaho Finlandia 92.0 93.5 145.9
26 Bruno Reuteler Szwajcaria 94.5 89.0 143.3
27 Noriaki Kasai Japonia 90.5 91.5 142.1
28 Peter Zonta Słowenia 95.0 89.0 140.2
29 Robert Krenek Czechy 90.5 91.0 135.2
30 Akira Higashi Japonia 94.0 86.0 133.5
31 Kazuya Yoshioka Japonia 95.0 89.5 114.6
32 Nicolas Dessum Francja 89.5   65.6
33 Wilhelm Brenna Norwegia 89.5   64.1
34 Reinhard Schwarzenberger Austria 88.0   62.4
35 Kent Johanssen Norwegia 87.5   62.0
36 Robert Meglic Słowenia 88.0   61.9
37 Jakub Suchacek Czechy 87.0   61.1
38 Tomas Goder Czechy 86.0   60.3
39 Jussi Hautamäki Finlandia 86.5   60.2
40 Martin Höllwarth Austria 85.5   58.4
41 Takanobu Okabe Japonia 84.5   56.6
42 Wojciech Skupień Polska 84.0   55.7
43 Gerd Siegmund Niemcy 83.0   54.4
44 Ronny Hornschuh Niemcy 83.5   52.3
45 Urban Franc Słowenia 82.0   50.6
46 Valery Kobelev Rosja 80.0   48.5
47 Roberto Cecon Włochy 82.0   46.1
48 Lucas Chevalier-Girod Francja 75.0   37.5
49 Jerome Gay Francja 74.5   36.6
50 Ralf Gebstedt Niemcy 76.0   36.3
51 Fredrik Johansson Szwecja 74.5   35.6
52 Roar Ljoekelsoey Norwegia 77.0   34.6
53 Rickard Froeier Szwecja 74.5   31.1
  Johan Munters Szwecja 72.0   31.1
55 Sarno Gostisa Słowenia 75.0   29.5
56 Patrik Kaela Szwecja 70.0   27.0
57 Jakub Janda Czechy 69.0   26.2
58 Mattias Bylund Szwecja 68.5   24.3
59 Sven Hannawald Niemcy 72.0   24.1
60 Johan Nilsson Szwecja 67.0   21.1
61 Jonas Westberg Szwecja 66.5   16.2
62 Łukasz Kruczek Polska 66.0   15.8
63 Espen Bredesen Norwegia 67.0   14.1
64 Jan Halvardsson Szwecja DNS   DNS

« Turniej Skandynawski 1997 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 1997

Turniej Skandynawski 1997

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich