Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
16.03.1997 - Oslo (Norwegia) K-112
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 111.0 125.5 258.5
2 Hiroya Saito Japonia 116.0 118.5 253.9
3 Bruno Reuteler Szwajcaria 113.5 120.0 247.1
4 Dieter Thoma Niemcy 115.5 120.5 244.1
5 Andreas Widhölzl Austria 113.0 115.0 239.7
6 Janne Ahonen Finlandia 114.0 113.0 239.4
7 Kristian Brenden Norwegia 110.0 117.0 237.9
8 Robert Mateja Polska 110.0 116.5 237.5
9 Havard Lie Norwegia 112.0 117.0 236.0
10 Simen Berntzen Norwegia 111.0 114.0 232.8
11 Masahiko Harada Japonia 113.5 113.0 230.5
12 Noriaki Kasai Japonia 111.5 111.5 230.2
13 Espen Bredesen Norwegia 106.0 116.0 229.9
14 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 109.0 115.5 228.4
15 Jussi Hautamäki Finlandia 108.0 116.5 225.9
16 Primoz Peterka Słowenia 115.5 121.5 225.4
17 Christof Duffner Niemcy 112.5 108.5 224.1
18 Didier Mollard Francja 108.5 113.0 222.0
19 Adam Małysz Polska 104.0 115.0 221.5
20 Martin Höllwarth Austria 104.5 111.5 216.1
21 Frantisek Jez Czechy 108.5 105.5 213.5
22 Takanobu Okabe Japonia 106.0 108.5 213.4
23 Kenji Suda Japonia 106.5 108.5 212.3
24 Kent Johanssen Norwegia 105.5 107.0 206.8
25 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.5 98.0 206.7
26 Robert Meglic Słowenia 106.0 104.5 203.7
27 Lucas Chevalier-Girod Francja 113.0 97.5 200.7
28 Nicolas Dessum Francja 107.5 101.5 199.5
29 Akira Higashi Japonia 107.0 93.0 184.8
30 Jakub Janda Czechy 105.0 89.0 170.5
31 Lasse Ottesen Norwegia 104.5   100.0
32 Ville Kantee Finlandia 105.0   98.9
  Robert Krenek Czechy 105.0   98.9
34 Jani Soininen Finlandia 102.5   96.9
  Marian Bielcik Słowacja 102.5   96.9
36 Ralf Gebstedt Niemcy 101.0   95.7
37 Hansjörg Jäkle Niemcy 101.5   94.1
38 Roberto Cecon Włochy 101.5   93.6
39 Pasi Kytoesaho Finlandia 103.0   93.3
40 Tomas Goder Czechosłowacja 99.0   89.6
41 Reinhard Schwarzenberger Austria 97.0   86.5
42 Sylvain Freiholz Szwajcaria 94.5   80.5
43 Ronny Hornschuh Niemcy 93.5   77.7
44 Gerd Siegmund Niemcy 90.0   73.4
45 Jakub Suchacek Czechy 91.0   73.2
46 Sarno Gostisa Słowenia 90.0   70.9
47 Sturle Holseter Norwegia 88.0   68.3
48 Marco Steinauer Szwajcaria 87.5   66.4
49 Stefan Horngacher Austria 89.0   65.1
50 Jerome Gay Francja 78.5   47.2

« Turniej Skandynawski 1997 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 1997

Turniej Skandynawski 1997

Kalendarium
Martin Schmitt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich