Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2008
Period 1
04.07.2008   Velenje Słowenia HS-94 K-85
05.07.2008   Velenje Słowenia HS-94 K-85
06.07.2008   Kranj Słowenia HS-109 K-100
13.09.2008   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
14.09.2008   Lillehammer Norwegia HS-134 K-120
20.09.2008   Villach Austria HS-98 K-90
21.09.2008   Villach Austria HS-98 K-90
26.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
27.09.2008   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
11.10.2008   Falun Szwecja HS-100 K-90
12.10.2008   Falun Szwecja HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Daniel Lackner Austria 459  
2 Markus Eggenhofer Austria 457 -2
3 Severin Freund Niemcy 393 -66
4 Manuel Fettner Austria 361 -98
5 Primoz Pikl Słowenia 316 -143
6 Wolfgang Loitzl Austria 285 -174
7 Nicolas Fettner Austria 269 -190
8 Pascal Bodmer Niemcy 213 -246
9 Julian Musiol Niemcy 203 -256
10 Jakub Janda Czechy 182 -277
11 Andreas Vilberg Norwegia 178 -281
12 Jörg Ritzerfeld Niemcy 162 -297
13 Danny Queck Niemcy 160 -299
14 Christian Ulmer Niemcy 156 -303
15 Maciej Kot Polska 145 -314
16 Jure Sinkovec Słowenia 136 -323
17 Felix Schoft Niemcy 129 -330
  Piotr Żyła Polska 129 -330
19 Stefan Hayboeck Austria 122 -337
20 Lukas Hlava Czechy 120 -339
21 Andreas Strolz Austria 117 -342
22 Stefan Hula Polska 116 -343
23 Robert Hrgota Słowenia 113 -346
24 Primoz Roglic Słowenia 111 -348
25 Jan Matura Czechy 110 -349
26 Anze Damjan Słowenia 105 -354
27 Thomas Lobben Norwegia 101 -358
  Manuel Poppinger Austria 101 -358
29 Andreas Wank Niemcy 100 -359
  Erik Simon Niemcy 100 -359
31 Sigurd Pettersen Norwegia 98 -361
32 Balthasar Schneider Austria 85 -374
  Stefan Thurnbichler Austria 85 -374
34 Atle Pedersen Roensen Norwegia 83 -376
35 Dawid Kubacki Polska 75 -384
36 Michael Neumayer Niemcy 74 -385
  Sebastian Colloredo Włochy 74 -385
38 Anders Fannemel Norwegia 72 -387
39 Thomas Thurnbichler Austria 66 -393
40 Ondrej Vaculik Czechy 65 -394
41 Jure Bogataj Słowenia 64 -395
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 62 -397
43 Maximilian Mechler Niemcy 60 -399
44 Roberto Dellasega Włochy 56 -403
45 Johan Erikson Szwecja 55 -404
46 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 54 -405
  Kevin Horlacher Niemcy 54 -405
48 Cestmir Kozisek Czechy 51 -408
49 Jon Aaraas Norwegia 50 -409
  Borek Sedlak Czechy 50 -409
  Heung Chul Choi Korea Pd. 50 -409
52 Mario Innauer Austria 48 -411
53 Rafał ¦liż Polska 44 -415
54 Rok Urbanc Słowenia 42 -417
55 Kenneth Gangnes Norwegia 40 -419
56 Nicholas Fairall USA 39 -420
  Eirik Kjelstrup Norwegia 39 -420
58 Jan Mazoch Czechy 37 -422
59 Volodymyr Boshchuk Ukraina 36 -423
60 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 33 -426
61 Vegard Swensen Norwegia 32 -427
  Marcin Bachleda Polska 32 -427
  Mitja Meznar Słowenia 32 -427
64 Jurij Tepes Słowenia 31 -428
65 Roland Mueller Austria 29 -430
66 Anders Johnson USA 28 -431
67 David Unterberger Austria 27 -432
  Rok Zima Słowenia 27 -432
69 Arthur Pauli Austria 26 -433
  Łukasz Rutkowski Polska 26 -433
71 Andreas Stjernen Norwegia 25 -434
72 Daniel Wenig Niemcy 22 -437
73 Johan Remen Evensen Norwegia 21 -438
74 Andreas Aren Szwecja 18 -441
75 Alexey Korolev Kazachstan 17 -442
76 Johannes Lenz Austria 15 -444
  Vladimir Zografski Bułgaria 15 -444
78 Robert Kranjec Słowenia 14 -445
  Jakub Kot Polska 14 -445
80 Mika Kulmala Finlandia 13 -446
81 Stefan Kaiser Austria 10 -449
82 Luka Leban Słowenia 9 -450
  Dejan Judez Słowenia 9 -450
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 9 -450
  Stefan Read Kanada 9 -450
86 Christoph Haenel Niemcy 8 -451
  Michael Hayboeck Austria 8 -451
88 Nicholas Alexander USA 7 -452
  Tomas Zmoray Słowacja 7 -452
  Oleksander Lazarovych Ukraina 7 -452
91 Rok Mandl Słowenia 6 -453
  Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 6 -453
93 Alessio de Crignis Włochy 5 -454
  Lukas Bergmann Austria 5 -454
  Nico Hermann Niemcy 5 -454
96 Andre Fredheim Norwegia 4 -455
97 Erik Leine Wangen Norwegia 3 -456
  Carl Nordin Szwecja 3 -456
  Nejc Frank Słowenia 3 -456
  Isak Lunde Norwegia 3 -456
101 Kimmo Yliriesto Finlandia 2 -457
  Isak Grimholm Szwecja 2 -457
  Johnny Lyons USA 2 -457
104 Ivan Sobolev Białoru¶ 1 -458
  Seou Choi Korea Pd. 1 -458
  Ivan Karaulov Kazachstan 1 -458
  Olli Pekkala Finlandia 1 -458
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2575  
2 Niemcy Niemcy 1839 -736
3 Słowenia Słowenia 1018 -1557
4 Norwegia Norwegia 818 -1757
5 Czechy Czechy 615 -1960
6 Polska Polska 581 -1994
7 Włochy Włochy 135 -2440
8 Szwecja Szwecja 78 -2497
9 USA USA 76 -2499
10 Francja Francja 62 -2513
11 Korea Pd. Korea Pd. 51 -2524
12 Ukraina Ukraina 43 -2532
13 Rosja Rosja 33 -2542
14 Kazachstan Kazachstan 18 -2557
15 Finlandia Finlandia 16 -2559
16 Bułgaria Bułgaria 15 -2560
17 Kanada Kanada 9 -2566
18 Słowacja Słowacja 7 -2568
19 Białoru¶ Białoru¶ 1 -2574
Wyniki konkursów
04.07.2008 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Primoz Pikl (Słowenia)
05.07.2008 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Pascal Bodmer (Niemcy)
06.07.2008 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
13.09.2008 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
14.09.2008 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Andreas Vilberg (Norwegia)
20.09.2008 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
21.09.2008 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Markus Eggenhofer (Austria)
26.09.2008 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
27.09.2008 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
11.10.2008 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
12.10.2008 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich