Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
21.09.2008 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Markus Eggenhofer Austria 100.5 95.0 265.0
2 Wolfgang Loitzl Austria 98.5 93.0 258.0
3 Manuel Fettner Austria 97.5 93.0 252.0
  Primoz Pikl Słowenia 96.5 94.5 252.0
5 Andreas Vilberg Norwegia 96.0 94.0 247.5
6 Piotr Żyła Polska 92.5 94.0 244.0
  Stefan Hayboeck Austria 93.0 93.5 244.0
8 Thomas Lobben Norwegia 93.0 94.0 243.5
  Primoz Roglic Słowenia 92.0 95.0 243.5
10 Rafał ¦liż Polska 96.5 89.5 242.5
  Danny Queck Niemcy 95.0 91.0 242.5
12 Julian Musiol Niemcy 94.5 91.5 242.0
13 Nicholas Fairall USA 97.0 87.5 236.0
14 Jan Matura Czechy 90.0 93.0 234.5
15 Andreas Strolz Austria 91.0 91.0 233.0
16 Anze Damjan Słowenia 92.0 89.5 232.5
17 Daniel Lackner Austria 92.0 90.0 231.5
18 Severin Freund Niemcy 93.5 88.5 230.5
  David Unterberger Austria 93.0 88.0 230.5
20 Anders Johnson USA 91.5 89.0 227.5
21 Cestmir Kozisek Czechy 93.5 87.5 225.5
22 Stefan Read Kanada 90.0 89.5 224.5
23 Vladimir Zografski Bułgaria 91.5 88.5 224.0
24 Oleksander Lazarovych Ukraina 93.0 85.5 222.5
25 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 90.0 87.5 220.0
26 Michael Hayboeck Austria 91.5 86.0 219.5
27 Lukas Bergmann Austria 94.0 82.5 218.0
28 Dawid Kubacki Polska 90.0 86.5 216.5
29 Nicholas Alexander USA 93.0 83.5 215.5
30 Ivan Karaulov Kazachstan 90.5 80.0 204.5
31 Stefan Kaiser Austria 89.5   112.0
32 Manuel Poppinger Austria 89.0   110.5
33 Christian Ulmer Niemcy 88.5   109.5
34 Nicolas Fettner Austria 88.0   109.0
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 88.5   109.0
36 Alessio de Crignis Włochy 88.0   108.5
37 Balthasar Schneider Austria 88.0   107.5
38 Volodymyr Boshchuk Ukraina 87.5   106.0
  Thomas Thurnbichler Austria 87.0   106.0
  Alexey Korolev Kazachstan 87.0   106.0
41 Lukas Hlava Czechy 87.0   105.5
42 Atle Pedersen Roensen Norwegia 86.5   105.0
  Jurij Tepes Słowenia 86.5   105.0
44 Illimar Paern Estonia 86.5   104.0
45 Eirik Kjelstrup Norwegia 86.0   103.5
46 Pascal Bodmer Niemcy 86.0   102.5
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 85.5   101.5
48 Chris Lamb USA 85.0   101.0
49 Jure Sinkovec Słowenia 86.5   100.0
  Johan Remen Evensen Norwegia 84.5   100.0
51 Assan Takhtakhunov Kazachstan 85.0   99.5
52 Mario Innauer Austria 83.5   98.0
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 84.0   98.0
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 84.0   98.0
55 Johannes Lenz Austria 83.5   96.5
56 Jiri Mazoch Czechy 83.0   95.5
57 Yevgeniy Levkin Kazachstan 82.0   94.0
58 Robert Kuban Czechy 81.0   91.5
59 Robert Hrgota Słowenia 82.0   89.0
60 Ivan Sobolev Białoru¶ 81.5   88.0
61 Roberto Dellasega Włochy 81.0   87.0
  Krzysztof Miętus Polska 79.5   87.0
63 Dmitriy Ponomarev Rosja 78.5   85.5
64 Thomas de Wit Holandia 79.0   85.0
65 Andrea Morassi Włochy 79.5   84.0
  Mats Piho Estonia 77.5   84.0
67 Georgiy Chervyakov Rosja 77.0   83.5
68 Vladimir Struhar Czechy 76.0   80.5
69 Remus Tudor Rumunia 75.5   79.0
70 Petar Fartunov Bułgaria 76.0   75.5
71 Matus Mistrik Słowacja 73.0   72.5
72 Szilvester Kozma Rumunia 71.0   68.5
73 Toenis Kartau Estonia 71.0   64.0
74 Mojmir Nosal Słowacja 58.0   35.5
75 Gregory Baxter Kanada DNS   DNS
76 Stanislav Oshepkov Rosja DNS   DNS
77 Mihai Damian Rumunia DNS   DNS
78 Tomas Zmoray Słowacja 92.0   DSQ
79 Diego Dellasega Włochy 80.5   DSQ
80 Martin Plhal Czechy 85.5   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2008 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2008

Letni Puchar Kontynentalny 2008

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich