Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
06.07.2008 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maciej Kot Polska 110.5 104.5 259.5
2 Stefan Hula Polska 107.0 107.5 258.6
3 Primoz Pikl Słowenia 104.5 108.0 255.0
4 Andreas Wank Niemcy 110.0 103.0 252.4
5 Nicolas Fettner Austria 104.0 107.0 249.8
6 Jan Matura Czechy 102.0 106.5 244.8
7 Kevin Horlacher Niemcy 105.5 103.5 243.7
8 Mitja Meznar Słowenia 104.5 102.5 242.1
9 Cestmir Kozisek Czechy 105.5 101.0 240.7
10 Pascal Bodmer Niemcy 104.5 102.5 240.6
11 Jan Mazoch Czechy 100.0 105.0 238.5
12 Mario Innauer Austria 99.5 104.5 235.7
13 Marcin Bachleda Polska 101.0 103.5 235.6
14 Balthasar Schneider Austria 104.5 98.5 231.4
15 Manuel Fettner Austria 96.5 103.5 225.5
16 Alexey Korolev Kazachstan 98.0 99.0 220.1
17 Rok Zima Słowenia 101.0 95.5 219.7
18 Markus Eggenhofer Austria 98.5 98.5 219.6
19 Robert Hrgota Słowenia 97.5 98.5 219.3
20 Łukasz Rutkowski Polska 96.0 100.0 218.8
21 Ondrej Vaculik Czechy 98.0 98.0 217.8
22 Roland Mueller Austria 99.0 96.0 216.0
23 Jure Bogataj Słowenia 99.0 95.0 213.2
24 Jurij Tepes Słowenia 98.0 95.0 212.9
25 Rok Mandl Słowenia 99.0 92.5 208.2
26 Stefan Kaiser Austria 96.0 93.5 205.1
27 Vegard Swensen Norwegia 98.5 91.5 205.0
28 Isak Lunde Norwegia 97.5 89.5 200.1
29 Johnny Lyons USA 97.0 88.5 194.4
30 Jure Sinkovec Słowenia 100.0 DSQ 113.5
31 Jörg Ritzerfeld Niemcy 96.0   104.8
32 Julian Musiol Niemcy 96.0   104.3
33 Jiri Mazoch Czechy 95.5   102.9
34 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 96.5   102.2
35 Matic Kramarsic Słowenia 95.0   102.0
  Lukas Hlava Czechy 95.0   102.0
37 Manuel Poppinger Austria 94.5   101.6
38 Primoz Roglic Słowenia 94.5   101.1
39 Jakub Janda Czechy 93.0   98.4
40 Petar Fartunov Bułgaria 93.0   97.9
41 Buck Bailey USA 93.0   96.9
42 Christian Ulmer Niemcy 92.0   96.1
43 Anders Johnson USA 92.5   96.0
44 Anze Damjan Słowenia 91.5   95.7
45 Tomas Zmoray Słowacja 94.0   95.2
46 Borek Sedlak Czechy 92.0   95.1
47 Luka Leban Słowenia 88.0   87.9
48 Vladimir Zografski Bułgaria 85.5   81.9
49 Chris Lamb USA 85.0   77.5
50 Stanislav Oshepkov Rosja 76.0   63.3
51 Anatoliy Karpenko Kazachstan 74.0   59.7
52 Andrei Balazs Rumunia 72.5   56.5
53 Dmitriy Ponomarev Rosja 73.5   54.3
54 Thomas de Wit Holandia 73.0   53.4
55 Remus Tudor Rumunia 68.5   48.3
56 Szilvester Kozma Rumunia 66.0   42.8
57 Sigurd Pettersen Norwegia DSQ   DSQ
58 Yevgeniy Levkin Kazachstan DSQ   DSQ
59 Robert Kartik Słowacja DSQ   DSQ
60 Matus Mistrik Słowacja DSQ   DSQ
61 Mojmir Nosal Słowacja DSQ   DSQ
62 Matej Dobovsek Słowenia DSQ   DSQ
63 Primoz Zupan Słowenia DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2008 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2008

Letni Puchar Kontynentalny 2008

Kalendarium
Walter Hofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich