Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
26.09.2008 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Felix Schoft Niemcy 126.0 128.0 252.7
2 Wolfgang Loitzl Austria 128.0 123.5 249.2
3 Severin Freund Niemcy 128.0 123.0 246.3
4 Michael Neumayer Niemcy 128.5 124.0 246.0
5 Markus Eggenhofer Austria 124.0 126.5 242.4
6 Vincent Descombes Sevoie Francja 122.5 127.0 241.6
7 Julian Musiol Niemcy 127.0 121.0 239.9
8 Heung Chul Choi Korea Pd. 125.0 123.5 239.3
9 Maximilian Mechler Niemcy 123.0 125.0 237.4
10 Sigurd Pettersen Norwegia 118.0 128.0 234.8
11 Sebastian Colloredo Włochy 118.5 127.0 234.4
  Christian Ulmer Niemcy 122.5 123.0 234.4
13 Daniel Lackner Austria 122.5 123.0 233.9
14 Nicolas Fettner Austria 120.0 125.0 233.5
15 Erik Simon Niemcy 124.0 121.5 233.4
16 Stefan Hayboeck Austria 118.0 127.5 232.9
17 Atle Pedersen Roensen Norwegia 118.0 126.5 231.6
18 Jörg Ritzerfeld Niemcy 121.5 123.0 230.6
19 Jakub Janda Czechy 120.0 122.5 230.0
20 Andreas Strolz Austria 120.0 123.0 228.9
21 Piotr Żyła Polska 119.0 123.5 227.5
22 Dejan Judez Słowenia 126.0 117.0 227.4
23 Christoph Haenel Niemcy 119.0 123.5 227.0
24 Vladimir Zografski Bułgaria 120.0 121.5 224.2
25 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 120.5 120.5 223.8
26 Nico Hermann Niemcy 120.0 120.5 222.9
  Eirik Kjelstrup Norwegia 119.0 121.5 222.9
28 Robert Kranjec Słowenia 124.5 115.0 222.1
29 Rafał ¦liż Polska 121.0 119.0 222.0
30 Anze Damjan Słowenia 119.5 114.5 212.2
31 Balthasar Schneider Austria 119.5 112.5 205.6
32 Dawid Kubacki Polska 118.0   106.4
33 Manuel Fettner Austria 117.0   105.1
34 Pascal Bodmer Niemcy 117.0   104.6
35 Danny Queck Niemcy 115.5   102.9
36 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 115.0   102.0
37 Andreas Vilberg Norwegia 115.5   101.9
38 Assan Takhtakhunov Kazachstan 116.0   101.8
39 Tobias Bogner Niemcy 115.0   101.5
40 Lukas Hlava Czechy 114.5   99.6
  Primoz Pikl Słowenia 114.5   99.6
42 Nico Faller Niemcy 114.0   98.7
  Cestmir Kozisek Czechy 114.0   98.7
44 Petar Fartunov Bułgaria 113.5   97.8
  Ivan Karaulov Kazachstan 113.5   97.8
46 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 113.5   96.8
47 Roberto Dellasega Włochy 113.0   96.4
48 Volodymyr Boshchuk Ukraina 113.0   95.9
49 Borek Sedlak Czechy 113.0   95.4
50 Grzegorz Miętus Polska 112.0   94.6
  Stefan Read Kanada 112.0   94.6
52 Tomas Zmoray Słowacja 112.0   92.6
53 Alexey Korolev Kazachstan 111.0   92.3
54 Nicholas Alexander USA 111.0   91.8
55 Anders Johnson USA 110.5   90.9
56 Antoine Guignard Szwajcaria 111.5   90.2
57 Vitaliy Shumbarets Ukraina 110.0   89.5
58 Anders Fannemel Norwegia 112.0   89.1
59 Nicolas Mayer Francja 108.5   88.3
60 Primoz Roglic Słowenia 110.0   88.0
61 Seou Choi Korea Pd. 108.0   85.9
62 Andrea Morassi Włochy 110.5   85.4
63 Robert Johansson Norwegia 106.5   82.7
64 Nicholas Fairall USA 106.5   82.2
65 Primoz Peterka Słowenia 105.5   81.4
66 Gregor Deschwanden Szwajcaria 105.0   80.0
67 Martin Plhal Czechy 104.0   79.2
68 Oleksandr Lazarovych Ukraina 104.0   77.7
69 Jiri Mazoch Czechy 103.5   77.3
70 Illimar Paern Estonia 104.0   77.2
71 Pascal Egloff Szwajcaria 103.0   75.9
72 Mats Piho Estonia 101.5   73.2
  Adrian Schuler Szwajcaria 101.5   73.2
74 Yevgeniy Levkin Kazachstan 101.5   72.7
75 Benjamin Bourqui Francja 102.0   68.6
76 Georgiy Chervyakov Rosja 97.5   65.5
77 Chris Lamb USA 98.5   62.3
78 Toenis Kartau Estonia 93.5   56.3
79 Dmitriy Ponomarev Rosja 92.5   49.5
80 Alessio de Crignis Włochy 90.5   45.9
81 Matus Mistrik Słowacja 87.0   39.1
82 Mojmir Nosal Słowacja 84.0   35.2
83 Thomas de Wit Holandia 83.5   32.3
84 Johan Remen Evensen Norwegia     DNS
85 Ivan Sobolev Białoru¶     DNS

« Letni Puchar Kontynentalny 2008 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2008

Letni Puchar Kontynentalny 2008

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich