Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
Klasyfikacja po konkursie: 14.09.2008, Lillehammer K-123
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Primoz Pikl Słowenia 220  
2 Pascal Bodmer Niemcy 213 -7
3 Markus Eggenhofer Austria 182 -38
4 Manuel Fettner Austria 151 -69
5 Maciej Kot Polska 145 -75
6 Daniel Lackner Austria 140 -80
7 Jure Sinkovec Słowenia 136 -84
8 Severin Freund Niemcy 132 -88
9 Andreas Vilberg Norwegia 120 -100
  Lukas Hlava Czechy 120 -100
11 Stefan Hula Polska 116 -104
12 Robert Hrgota Słowenia 106 -114
13 Andreas Wank Niemcy 100 -120
14 Stefan Thurnbichler Austria 85 -135
15 Jan Matura Czechy 80 -140
16 Nicolas Fettner Austria 73 -147
17 Anders Fannemel Norwegia 72 -148
18 Jakub Janda Czechy 70 -150
19 Erik Simon Niemcy 68 -152
20 Ondrej Vaculik Czechy 65 -155
21 Jure Bogataj Słowenia 64 -156
22 Kevin Horlacher Niemcy 54 -166
23 Jon Aaraas Norwegia 50 -170
  Borek Sedlak Czechy 50 -170
25 Mario Innauer Austria 48 -172
26 Thomas Lobben Norwegia 44 -176
27 Manuel Poppinger Austria 42 -178
28 Cestmir Kozisek Czechy 41 -179
29 Kenneth Gangnes Norwegia 40 -180
  Anze Damjan Słowenia 40 -180
31 Julian Musiol Niemcy 39 -181
32 Jan Mazoch Czechy 37 -183
33 Christian Ulmer Niemcy 35 -185
34 Jörg Ritzerfeld Niemcy 34 -186
  Piotr Żyła Polska 34 -186
36 Vegard Swensen Norwegia 32 -188
  Marcin Bachleda Polska 32 -188
  Mitja Meznar Słowenia 32 -188
39 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 30 -190
40 Eirik Kjelstrup Norwegia 29 -191
  Roland Mueller Austria 29 -191
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 29 -191
  Balthasar Schneider Austria 29 -191
44 Rok Zima Słowenia 27 -193
45 Arthur Pauli Austria 26 -194
  Łukasz Rutkowski Polska 26 -194
47 Atle Pedersen Roensen Norwegia 24 -196
48 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 23 -197
49 Johan Remen Evensen Norwegia 21 -199
50 Dawid Kubacki Polska 19 -201
51 Thomas Thurnbichler Austria 16 -204
  Rafał ¦liż Polska 16 -204
53 Jurij Tepes Słowenia 15 -205
  Alexey Korolev Kazachstan 15 -205
55 Primoz Roglic Słowenia 14 -206
  Sigurd Pettersen Norwegia 14 -206
57 Luka Leban Słowenia 9 -211
  Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 9 -211
59 Tomas Zmoray Słowacja 7 -213
60 Rok Mandl Słowenia 6 -214
  Nicholas Fairall USA 6 -214
62 Stefan Kaiser Austria 5 -215
  Nicholas Alexander USA 5 -215
  Andreas Stjernen Norwegia 5 -215
65 Anders Johnson USA 4 -216
  Rok Urbanc Słowenia 4 -216
67 Nejc Frank Słowenia 3 -217
  Isak Lunde Norwegia 3 -217
69 Johnny Lyons USA 2 -218
  Kimmo Yliriesto Finlandia 2 -218
71 Olli Pekkala Finlandia 1 -219
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 826  
2 Słowenia Słowenia 676 -150
3 Niemcy Niemcy 675 -151
4 Norwegia Norwegia 486 -340
5 Czechy Czechy 463 -363
6 Polska Polska 388 -438
7 Rosja Rosja 30 -796
8 Ukraina Ukraina 29 -797
9 USA USA 17 -809
10 Kazachstan Kazachstan 15 -811
11 Słowacja Słowacja 7 -819
12 Finlandia Finlandia 3 -823

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich