Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
27.09.2008 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jakub Janda Czechy 122.0 127.5 244.6
2 Markus Eggenhofer Austria 121.5 126.0 239.0
3 Severin Freund Niemcy 122.0 126.0 238.9
4 Manuel Fettner Austria 120.0 127.5 238.5
5 Wolfgang Loitzl Austria 122.0 123.0 235.5
6 Daniel Lackner Austria 115.5 130.0 235.4
7 Primoz Pikl Słowenia 117.5 129.0 233.2
8 Nicolas Fettner Austria 116.5 127.0 230.3
9 Felix Schoft Niemcy 119.0 125.0 230.2
10 Sebastian Colloredo Włochy 117.5 124.0 226.2
11 Michael Neumayer Niemcy 118.5 122.0 223.4
12 Daniel Wenig Niemcy 115.5 124.0 221.6
  Vincent Descombes Sevoie Francja 119.0 120.5 221.6
14 Heung Chul Choi Korea Pd. 116.0 121.0 217.1
15 Erik Simon Niemcy 120.0 117.5 217.0
  Julian Musiol Niemcy 116.0 121.5 217.0
17 Stefan Hayboeck Austria 116.0 120.5 216.7
18 Christian Ulmer Niemcy 115.0 121.0 214.3
19 Danny Queck Niemcy 114.5 122.0 214.2
20 Robert Kranjec Słowenia 115.5 119.0 212.1
21 Anze Damjan Słowenia 117.5 114.5 206.6
22 Atle Pedersen Roensen Norwegia 113.0 120.0 206.4
23 Andreas Strolz Austria 115.0 117.5 206.0
24 Jörg Ritzerfeld Niemcy 114.0 119.0 205.9
25 Andreas Vilberg Norwegia 112.5 119.5 205.1
26 Anders Johnson USA 113.0 116.0 199.7
27 Dawid Kubacki Polska 113.0 117.0 199.5
28 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 112.5 115.5 197.9
29 Alexey Korolev Kazachstan 114.5 111.5 192.8
30 Seou Choi Korea Pd. 112.5 109.5 185.6
31 Balthasar Schneider Austria 111.5   94.2
32 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 111.5   93.7
33 Eirik Kjelstrup Norwegia 111.5   93.2
34 Sigurd Pettersen Norwegia 112.0   93.1
35 Vladimir Zografski Bułgaria 113.5   91.3
36 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 110.5   90.9
37 Robert Johansson Norwegia 110.5   88.9
38 Nicholas Fairall USA 109.5   88.1
  Cestmir Kozisek Czechy 109.5   88.1
  Pascal Bodmer Niemcy 109.5   88.1
41 Grzegorz Miętus Polska 108.0   86.9
42 Dejan Judez Słowenia 108.5   86.8
43 Borek Sedlak Czechy 108.0   85.9
44 Anders Fannemel Norwegia 108.0   84.9
45 Assan Takhtakhunov Kazachstan 108.0   84.4
46 Antoine Guignard Szwajcaria 107.0   84.1
47 Vitaliy Shumbarets Ukraina 107.5   84.0
48 Chris Lamb USA 106.5   82.7
49 Roberto Dellasega Włochy 106.0   82.3
50 Petar Fartunov Bułgaria 106.0   81.8
51 Christoph Haenel Niemcy 105.5   80.9
52 Volodymyr Boshchuk Ukraina 106.5   80.7
53 Maximilian Mechler Niemcy 108.0   80.4
  Lukas Hlava Czechy 105.5   80.4
55 Adrian Schuler Szwajcaria 105.0   80.0
56 Piotr Żyła Polska 105.5   79.9
57 Rafał ¦liż Polska 105.5   78.4
58 Primoz Roglic Słowenia 104.5   78.1
59 Andrea Morassi Włochy 106.0   77.8
60 Ivan Karaulov Kazachstan 103.5   76.3
61 Georgiy Chervyakov Rosja 102.0   74.6
62 Tomas Zmoray Słowacja 103.0   74.4
63 Pascal Egloff Szwajcaria 102.0   74.1
64 Illimar Paern Estonia 101.5   73.2
65 Jiri Mazoch Czechy 101.0   72.3
  Nicholas Alexander USA 101.0   72.3
67 Nico Faller Niemcy 101.5   71.7
68 Alessio de Crignis Włochy 100.5   70.4
69 Nicolas Mayer Francja 101.5   69.2
70 Gregor Deschwanden Szwajcaria 99.5   69.1
71 Mats Piho Estonia 102.0   68.6
72 Stefan Read Kanada 101.0   67.8
73 Oleksandr Lazarovych Ukraina 100.5   65.9
74 Martin Plhal Czechy 97.0   63.6
75 Benjamin Bourqui Francja 97.0   58.1
76 Yevgeniy Levkin Kazachstan 94.0   52.5
77 Dmitriy Ponomarev Rosja 92.5   51.0
78 Thomas de Wit Holandia 89.5   44.1
79 Mojmir Nosal Słowacja 86.5   43.2
80 Matus Mistrik Słowacja 86.5   39.2
81 Toenis Kartau Estonia 87.0   37.6
82 Johan Remen Evensen Norwegia     DNS
83 Ivan Sobolev Białoru¶     DNS
84 Nico Hermann Niemcy     DSQ
85 Primoz Peterka Słowenia     DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2008 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2008

Letni Puchar Kontynentalny 2008

Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich