Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
20.09.2008 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Manuel Fettner Austria 96.0 98.0 259.0
2 Wolfgang Loitzl Austria 95.0 97.0 257.5
3 Nicolas Fettner Austria 94.5 97.0 255.5
4 Markus Eggenhofer Austria 96.0 96.0 254.5
5 Daniel Lackner Austria 93.5 96.5 250.5
  Piotr Żyła Polska 92.5 98.0 250.5
7 Manuel Poppinger Austria 92.5 97.5 249.5
  Balthasar Schneider Austria 94.5 95.0 249.5
  Atle Pedersen Roensen Norwegia 92.5 98.0 249.5
  Primoz Roglic Słowenia 96.5 94.0 249.5
11 Sebastian Colloredo Włochy 92.5 96.5 248.5
12 Severin Freund Niemcy 92.5 96.0 247.5
13 Stefan Hayboeck Austria 93.5 95.0 246.0
14 Dawid Kubacki Polska 92.5 94.5 243.5
15 Jurij Tepes Słowenia 91.0 95.5 240.5
16 Thomas Lobben Norwegia 93.5 92.0 239.5
  Johannes Lenz Austria 93.5 91.5 239.5
18 Nicholas Fairall USA 93.0 93.0 239.0
19 Jan Matura Czechy 89.5 95.0 238.5
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 90.5 94.5 238.5
21 Thomas Thurnbichler Austria 89.5 94.5 236.0
22 Anze Damjan Słowenia 90.0 93.0 235.5
23 Anders Johnson USA 93.5 89.5 234.0
24 Andreas Vilberg Norwegia 92.0 91.0 232.5
  Volodymyr Boshchuk Ukraina 94.5 88.5 232.5
26 Eirik Kjelstrup Norwegia 90.5 91.5 232.0
  Stefan Kaiser Austria 92.5 89.0 232.0
28 Michael Hayboeck Austria 92.5 88.5 227.0
29 Danny Queck Niemcy 89.0 90.5 224.5
30 Lukas Bergmann Austria 90.0 89.5 224.0
31 Assan Takhtakhunov Kazachstan 92.0 84.5 196.0
32 Primoz Pikl Słowenia 89.0   111.0
  Ivan Sobolev Białoru¶ 89.5   111.0
34 Christian Ulmer Niemcy 89.0   110.5
  Rafał ¦liż Polska 89.0   110.5
  David Unterberger Austria 89.0   110.5
37 Johan Remen Evensen Norwegia 88.5   110.0
38 Jure Sinkovec Słowenia 88.5   109.5
  Cestmir Kozisek Czechy 88.5   109.5
  Andreas Strolz Austria 88.5   109.5
41 Nicholas Alexander USA 89.0   109.0
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 88.5   109.0
43 Roberto Dellasega Włochy 88.0   108.5
44 Julian Musiol Niemcy 87.5   107.0
45 Lukas Hlava Czechy 86.5   105.0
46 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 87.0   104.0
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 86.5   104.0
48 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 86.0   103.5
49 Robert Hrgota Słowenia 86.0   103.0
  Ivan Karaulov Kazachstan 86.0   103.0
51 Oleksander Lazarovych Ukraina 86.5   102.5
52 Pascal Bodmer Niemcy 85.0   101.5
53 Tomas Zmoray Słowacja 85.0   101.0
54 Stefan Read Kanada 85.0   100.5
55 Krzysztof Miętus Polska 84.0   99.0
56 Vladimir Zografski Bułgaria 84.0   98.5
  Chris Lamb USA 84.5   98.5
58 Alessio de Crignis Włochy 83.5   98.0
59 Jiri Mazoch Czechy 84.0   97.5
60 Robert Kuban Czechy 82.5   95.5
61 Dmitriy Ponomarev Rosja 81.0   91.0
62 Anatoliy Karpenko Kazachstan 81.0   90.5
63 Toenis Kartau Estonia 80.0   89.5
64 Georgiy Chervyakov Rosja 79.5   89.0
65 Petar Fartunov Bułgaria 79.5   86.0
66 Mats Piho Estonia 78.5   85.0
67 Remus Tudor Rumunia 77.5   83.0
68 Thomas de Wit Holandia 77.0   81.0
  Illimar Paern Estonia 78.5   81.0
70 Vladimir Struhar Czechy 76.0   79.5
71 Yevgeniy Levkin Kazachstan 75.0   78.0
72 Matus Mistrik Słowacja 73.5   74.0
73 Szilvester Kozma Rumunia 74.5   72.0
74 Martin Plhal Czechy 75.0   71.0
75 Mojmir Nosal Słowacja 68.0   62.5
76 Mihai Damian Rumunia DNS   DNS
77 Stanislav Oshepkov Rosja DNS   DNS
78 Gregory Baxter Kanada DNS   DNS
79 Mario Innauer Austria 82.5   DSQ
80 Andrea Morassi Włochy 81.0   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2008 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2008

Letni Puchar Kontynentalny 2008

Kalendarium
Walter Hofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich