Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
06.01.2011 - Bischofshofen (Austria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Tom Hilde Norwegia 138.0 140.1
2 Thomas Morgenstern Austria 136.0 137.7
3 Andreas Kofler Austria 131.5 132.0
4 LL Simon Ammann Szwajcaria 133.0 131.8
5 Johan Remen Evensen Norwegia 132.5 130.5
6 Martin Koch Austria 131.5 125.2
7 Manuel Fettner Austria 127.5 125.1
8 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 129.0 124.6
9 Matti Hautamäki Finlandia 132.0 122.9
10 Michael Neumayer Niemcy 128.5 122.5
11 Anders Jacobsen Norwegia 126.5 117.2
12 Anders Bardal Norwegia 125.5 115.8
13 Adam Małysz Polska 124.5 115.5
14 Pascal Bodmer Niemcy 124.5 114.0
15 Martin Schmitt Niemcy 124.0 113.6
16 Severin Freund Niemcy 124.5 113.0
17 Gregor Schlierenzauer Austria 124.5 112.8
18 Peter Prevc Słowenia 123.0 111.9
19 Jurij Tepes Słowenia 123.0 110.6
20 LL Robert Kranjec Słowenia 122.5 110.2
21 LL Emmanuel Chedal Francja 122.5 109.4
22 LL Janne Ahonen Finlandia 121.5 109.2
23 Kamil Stoch Polska 122.0 108.7
24 LL Michael Uhrmann Niemcy 122.0 108.5
25 Stefan Thurnbichler Austria 120.5 107.4
26 Roman Koudelka Czechy 122.5 107.3
27 Wolfgang Loitzl Austria 119.0 106.6 (28)
28 Borek Sedlak Czechy 117.0 101.7 (31)
29 Richard Freitag Niemcy 117.5 100.4 (33)
30 Denis Kornilov Rosja 115.0 94.0 (40)
31 Jan Matura Czechy 122.0 106.7 (27)
32 Pavel Karelin Rosja 120.5 105.1 (29)
33 Anssi Koivuranta Finlandia 120.0 104.8 (30)
34 Stefan Hula Polska 117.0 101.1 (32)
35 Vladimir Zografski Bułgaria 117.0 99.0 (34)
36 Olli Muotka Finlandia 117.0 98.9 (35)
37 Sebastian Colloredo Włochy 120.5 98.7 (36)
38 Mario Innauer Austria 115.0 96.4 (37)
39 Michael Hayboeck Austria 115.5 95.6 (38)
40 Thomas Diethart Austria 115.5 95.4 (39)
41 Jakub Janda Czechy 114.0 89.9
42 Primoz Pikl Słowenia 113.5 89.6
43 Dawid Kubacki Polska 112.0 88.8
44 Stephan Hocke Niemcy 111.5 86.4
45 Manuel Poppinger Austria 107.5 80.0
46 Lukas Hlava Czechy 106.0 78.5
47 Rafał ¦liż Polska 107.0 77.9
48 Stefan Hayboeck Austria 104.5 75.7
49 Kazuya Yoshioka Japonia 103.5 74.9
50 Vincent Descombes Sevoie Francja 104.5 73.1
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Tom Hilde Norwegia 138.0 140.1
2 Thomas Morgenstern Austria 136.0 137.7
3 Andreas Kofler Austria 131.5 132.0
4 Johan Remen Evensen Norwegia 132.5 130.5
5 Martin Koch Austria 131.5 125.2
6 Manuel Fettner Austria 127.5 125.1
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 129.0 124.6
8 Matti Hautamäki Finlandia 132.0 122.9
9 Michael Neumayer Niemcy 128.5 122.5
10 Anders Jacobsen Norwegia 126.5 117.2
11 Anders Bardal Norwegia 125.5 115.8
12 Adam Małysz Polska 124.5 115.5
13 Pascal Bodmer Niemcy 124.5 114.0
14 Martin Schmitt Niemcy 124.0 113.6
15 Severin Freund Niemcy 124.5 113.0
16 Gregor Schlierenzauer Austria 124.5 112.8
17 Peter Prevc Słowenia 123.0 111.9
18 Jurij Tepes Słowenia 123.0 110.6
19 Kamil Stoch Polska 122.0 108.7
20 Stefan Thurnbichler Austria 120.5 107.4
21 Roman Koudelka Czechy 122.5 107.3
22 Wolfgang Loitzl Austria 119.0 106.6
23 Borek Sedlak Czechy 117.0 101.7
24 Richard Freitag Niemcy 117.5 100.4
25 Denis Kornilov Rosja 115.0 94.0
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 133.0 131.8
2 Robert Kranjec Słowenia 122.5 110.2
3 Emmanuel Chedal Francja 122.5 109.4
4 Janne Ahonen Finlandia 121.5 109.2
5 Michael Uhrmann Niemcy 122.0 108.5
6 Jan Matura Czechy 122.0 106.7
7 Pavel Karelin Rosja 120.5 105.1
8 Anssi Koivuranta Finlandia 120.0 104.8
9 Stefan Hula Polska 117.0 101.1
10 Vladimir Zografski Bułgaria 117.0 99.0
11 Olli Muotka Finlandia 117.0 98.9
12 Sebastian Colloredo Włochy 120.5 98.7
13 Mario Innauer Austria 115.0 96.4
14 Michael Hayboeck Austria 115.5 95.6
15 Thomas Diethart Austria 115.5 95.4
16 Jakub Janda Czechy 114.0 89.9
17 Primoz Pikl Słowenia 113.5 89.6
18 Dawid Kubacki Polska 112.0 88.8
19 Stephan Hocke Niemcy 111.5 86.4
20 Manuel Poppinger Austria 107.5 80.0
21 Lukas Hlava Czechy 106.0 78.5
22 Rafał ¦liż Polska 107.0 77.9
23 Stefan Hayboeck Austria 104.5 75.7
24 Kazuya Yoshioka Japonia 103.5 74.9
25 Vincent Descombes Sevoie Francja 104.5 73.1

« Turniej Czterech Skoczni 2010/2011 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2010/2011

Turniej Czterech Skoczni 2010/2011

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich