TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2010/2011
29.12.2010 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 nocny, TCS
01.01.2011 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
03.01.2011 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2011 16:00 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 nocny, TCS
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 958.8  
2 Simon Ammann Szwajcaria 928.4 -30.4
3 Tom Hilde Norwegia 895.0 -63.8
4 Manuel Fettner Austria 881.4 -77.4
5 Martin Koch Austria 880.6 -78.2
6 Adam Małysz Polska 875.2 -83.6
7 Matti Hautamäki Finlandia 861.8 -97.0
8 Andreas Kofler Austria 840.5 -118.3
9 Wolfgang Loitzl Austria 834.5 -124.3
10 Anders Jacobsen Norwegia 830.7 -128.1
11 Michael Uhrmann Niemcy 823.7 -135.1
12 Severin Freund Niemcy 818.7 -140.1
13 Peter Prevc Słowenia 818.1 -140.7
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 813.8 -145.0
15 Kamil Stoch Polska 810.4 -148.4
16 Anders Bardal Norwegia 806.6 -152.2
17 Richard Freitag Niemcy 785.2 -173.6
18 Michael Neumayer Niemcy 713.4 -245.4
19 Johan Remen Evensen Norwegia 703.7 -255.1
20 Pascal Bodmer Niemcy 691.1 -267.7
21 Robert Kranjec Słowenia 687.5 -271.3
22 Emmanuel Chedal Francja 679.1 -279.7
23 Anssi Koivuranta Finlandia 675.7 -283.1
24 Janne Ahonen Finlandia 668.6 -290.2
25 Stephan Hocke Niemcy 657.5 -301.3
26 Jurij Tepes Słowenia 651.5 -307.3
27 Denis Kornilov Rosja 586.4 -372.4
28 Pavel Karelin Rosja 585.4 -373.4
29 Martin Schmitt Niemcy 579.4 -379.4
30 Roman Koudelka Czechy 571.9 -386.9
31 Noriaki Kasai Japonia 568.7 -390.1
32 Daiki Ito Japonia 551.0 -407.8
33 Jakub Janda Czechy 530.7 -428.1
34 Borek Sedlak Czechy 505.5 -453.3
35 Lukas Hlava Czechy 495.7 -463.1
36 Gregor Schlierenzauer Austria 452.1 -506.7
37 Vladimir Zografski Bułgaria 450.6 -508.2
38 Stefan Thurnbichler Austria 439.5 -519.3
39 Shohei Tochimoto Japonia 428.4 -530.4
40 Michael Hayboeck Austria 410.7 -548.1
41 Stefan Hula Polska 402.5 -556.3
42 Jan Matura Czechy 395.7 -563.1
43 Dawid Kubacki Polska 386.1 -572.7
44 Primoz Pikl Słowenia 374.1 -584.7
45 Maximilian Mechler Niemcy 311.2 -647.6
46 Thomas Diethart Austria 302.6 -656.2
47 Sebastian Colloredo Włochy 294.6 -664.2
48 Felix Schoft Niemcy 225.7 -733.1
49 Ville Larinto Finlandia 216.4 -742.4
50 Andreas Wank Niemcy 213.5 -745.3
51 Mario Innauer Austria 203.5 -755.3
52 Olli Muotka Finlandia 201.9 -756.9
53 Taku Takeuchi Japonia 197.0 -761.8
54 Julian Musiol Niemcy 190.7 -768.1
55 Stefan Hayboeck Austria 176.9 -781.9
56 Rune Velta Norwegia 104.2 -854.6
57 Yuta Watase Japonia 101.1 -857.7
58 Marco Grigoli Szwajcaria 99.2 -859.6
59 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 95.3 -863.5
60 Marcin Bachleda Polska 93.4 -865.4
61 Manuel Poppinger Austria 80.0 -878.8
62 Rafał ¦liż Polska 77.9 -880.9
63 Kazuya Yoshioka Japonia 74.9 -883.9
64 Vincent Descombes Sevoie Francja 73.1 -885.7
Wyniki konkursów
29.12.2010 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
01.01.2011 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
03.01.2011 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
06.01.2011 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »