Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
03.01.2011 - Innsbruck (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Thomas Morgenstern Austria 129.5 132.5
2 Adam Małysz Polska 128.0 130.3
3 Tom Hilde Norwegia 127.5 129.3
4 LL Simon Ammann Szwajcaria 128.0 129.0
5 Pavel Karelin Rosja 129.0 126.9
6 Manuel Fettner Austria 126.0 126.2
7 LL Bjoern Einar Romoeren Norwegia 128.5 125.6
8 Andreas Kofler Austria 125.0 125.0
9 Matti Hautamäki Finlandia 125.0 123.3
10 Martin Koch Austria 123.5 121.1
11 Pascal Bodmer Niemcy 122.5 120.9
12 Richard Freitag Niemcy 123.5 120.1
13 Wolfgang Loitzl Austria 123.0 119.0
14 Kamil Stoch Polska 124.5 118.9
15 Gregor Schlierenzauer Austria 122.5 118.6
16 LL Roman Koudelka Czechy 121.0 117.2
17 Anders Bardal Norwegia 122.0 117.1
18 Michael Uhrmann Niemcy 121.5 115.9
19 LL Johan Remen Evensen Norwegia 122.0 115.1
20 Anders Jacobsen Norwegia 119.0 114.7
21 LL Stephan Hocke Niemcy 119.5 113.8
22 Peter Prevc Słowenia 120.5 113.7
23 Severin Freund Niemcy 120.5 112.2
24 Noriaki Kasai Japonia 118.0 111.0 (26)
25 Jurij Tepes Słowenia 117.0 109.8 (28)
26 Anssi Koivuranta Finlandia 116.5 109.6 (29)
27 Lukas Hlava Czechy 115.0 104.4 (34)
28 Denis Kornilov Rosja 114.0 103.7 (35)
29 Thomas Diethart Austria 114.0 102.7 (37)
30 Daiki Ito Japonia 113.0 100.9 (40)
31 Jakub Janda Czechy 119.5 111.6 (24)
32 Emmanuel Chedal Francja 118.5 111.2 (25)
33 Janne Ahonen Finlandia 118.5 110.1 (27)
34 Michael Hayboeck Austria 116.5 108.4 (30)
35 Mario Innauer Austria 117.5 107.1 (31)
36 Stefan Thurnbichler Austria 115.5 106.7 (32)
37 Sebastian Colloredo Włochy 116.0 105.6 (33)
38 Olli Muotka Finlandia 115.5 103.0 (36)
39 Taku Takeuchi Japonia 113.0 101.6 (38)
40 Stefan Hayboeck Austria 114.0 101.2 (39)
41 Borek Sedlak Czechy 113.0 99.2
Marco Grigoli Szwajcaria 113.0 99.2
43 Stefan Hula Polska 112.5 96.8
44 Robert Kranjec Słowenia 110.5 95.7
45 Jan Matura Czechy 110.5 95.2
46 Shohei Tochimoto Japonia 113.5 95.1
47 Michael Neumayer Niemcy 110.0 92.2
48 Dawid Kubacki Polska 109.5 90.7
49 Primoz Pikl Słowenia 108.5 90.3
50 Vladimir Zografski Bułgaria 120.5 DSQ
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 129.5 132.5
2 Adam Małysz Polska 128.0 130.3
3 Tom Hilde Norwegia 127.5 129.3
4 Pavel Karelin Rosja 129.0 126.9
5 Manuel Fettner Austria 126.0 126.2
6 Andreas Kofler Austria 125.0 125.0
7 Matti Hautamäki Finlandia 125.0 123.3
8 Martin Koch Austria 123.5 121.1
9 Pascal Bodmer Niemcy 122.5 120.9
10 Richard Freitag Niemcy 123.5 120.1
11 Wolfgang Loitzl Austria 123.0 119.0
12 Kamil Stoch Polska 124.5 118.9
13 Gregor Schlierenzauer Austria 122.5 118.6
14 Anders Bardal Norwegia 122.0 117.1
15 Michael Uhrmann Niemcy 121.5 115.9
16 Anders Jacobsen Norwegia 119.0 114.7
17 Peter Prevc Słowenia 120.5 113.7
18 Severin Freund Niemcy 120.5 112.2
19 Noriaki Kasai Japonia 118.0 111.0
20 Jurij Tepes Słowenia 117.0 109.8
21 Anssi Koivuranta Finlandia 116.5 109.6
22 Lukas Hlava Czechy 115.0 104.4
23 Denis Kornilov Rosja 114.0 103.7
24 Thomas Diethart Austria 114.0 102.7
25 Daiki Ito Japonia 113.0 100.9
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 128.0 129.0
2 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 128.5 125.6
3 Roman Koudelka Czechy 121.0 117.2
4 Johan Remen Evensen Norwegia 122.0 115.1
5 Stephan Hocke Niemcy 119.5 113.8
6 Jakub Janda Czechy 119.5 111.6
7 Emmanuel Chedal Francja 118.5 111.2
8 Janne Ahonen Finlandia 118.5 110.1
9 Michael Hayboeck Austria 116.5 108.4
10 Mario Innauer Austria 117.5 107.1
11 Stefan Thurnbichler Austria 115.5 106.7
12 Sebastian Colloredo Włochy 116.0 105.6
13 Olli Muotka Finlandia 115.5 103.0
14 Taku Takeuchi Japonia 113.0 101.6
15 Stefan Hayboeck Austria 114.0 101.2
16 Marco Grigoli Szwajcaria 113.0 99.2
  Borek Sedlak Czechy 113.0 99.2
18 Stefan Hula Polska 112.5 96.8
19 Robert Kranjec Słowenia 110.5 95.7
20 Jan Matura Czechy 110.5 95.2
21 Shohei Tochimoto Japonia 113.5 95.1
22 Michael Neumayer Niemcy 110.0 92.2
23 Dawid Kubacki Polska 109.5 90.7
24 Primoz Pikl Słowenia 108.5 90.3
25 Vladimir Zografski Bułgaria 120.5 DSQ

« Turniej Czterech Skoczni 2010/2011 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2010/2011

Turniej Czterech Skoczni 2010/2011

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
67%
Dawid Kubacki
10%
Jakub Wolny
7%
Piotr Żyła
4%
Markus Eisenbichler
3%
Kamil Stoch
2%
inny skoczek
2%
Evgeniy Klimov
2%
Timi Zajc
1%
Domen Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Stefan Kraft
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich