Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
01.01.2001 - Garmisch-Parten. (Niemcy) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 LL Janne Ahonen Finlandia 121.5 130.2
2 LL Dimitry Vassiliev Rosja 122.5 127.5
LL Noriaki Kasai Japonia 120.0 127.5
4 LL Sven Hannawald Niemcy 117.0 120.1
5 LL Toni Nieminen Finlandia 117.5 120.0
6 Adam Małysz Polska 117.0 118.1
7 Martin Schmitt Niemcy 115.0 114.0
8 Matti Hautamäki Finlandia 113.5 110.8
9 Risto Jussilainen Finlandia 112.0 109.6
10 Masahiko Harada Japonia 112.0 108.6
Olav Magne Dönnem Norwegia 112.0 108.6
12 Stefan Horngacher Austria 112.5 108.5
Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.5 108.5
14 Wojciech Skupień Polska 111.5 107.7
15 Andreas Goldberger Austria 110.5 107.4
16 Andreas Widhölzl Austria 110.0 106.0
17 Ville Kantee Finlandia 110.5 105.9
18 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 103.6
19 Andreas Küttel Szwajcaria 110.0 103.5
20 Wolfgang Loitzl Austria 108.5 102.8
21 Veli-Matti Lindström Finlandia 108.5 101.8
Alexander Herr Niemcy 108.5 101.8
23 Roland Audenrieth Niemcy 108.0 99.9
24 Sylvain Freiholz Szwajcaria 107.0 98.6
25 Nicolas Dessum Francja 106.5 97.2
26 Reinhard Schwarzenberger Austria 105.0 96.0
27 Martin Koch Austria 105.5 95.4
28 Hideharu Miyahira Japonia 105.0 94.5
29 Robert Mateja Polska 104.5 93.6
30 Heung Chul Choi Korea Pd. 103.5 93.3
31 Martin Höllwarth Austria 104.0 92.7
32 Jure Radelj Słowenia 104.0 91.2
33 Frank Reichel Niemcy 103.0 90.9
34 Michael Neumayer Niemcy 103.5 89.3
35 Michael Uhrmann Niemcy 102.0 87.6
Michael Möllinger Niemcy 102.0 87.6
37 Kazuhiro Nakamura Japonia 100.5 86.4
38 Jani Soininen Finlandia 101.5 84.2
39 Alexander Belov Rosja 99.5 83.6
40 Dmitry Chvykov Kirgistan 99.0 83.2
41 Henning Stensrud Norwegia 98.5 81.8
42 Frank Löffler Niemcy 108.5 81.3
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 98.0 80.9
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 97.5 79.5
45 Dennis Stoerl Niemcy 96.0 76.8
46 Jeroen Nikkel Holandia 97.0 76.1
47 Lasse Ottesen Norwegia 95.5 75.9
48 Grzegorz Śliwka Polska 93.5 71.3
49 Martin Mesik Słowacja 93.5 69.8
50 Yuta Watase Japonia 83.0 44.4
* - ostatnia kolumna: pozycja, jaką zawodnik zająłby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 121.5 130.2
2 Dimitry Vassiliev Rosja 122.5 127.5
  Noriaki Kasai Japonia 120.0 127.5
4 Sven Hannawald Niemcy 117.0 120.1
5 Toni Nieminen Finlandia 117.5 120.0
6 Adam Małysz Polska 117.0 118.1
7 Martin Schmitt Niemcy 115.0 114.0
8 Matti Hautamäki Finlandia 113.5 110.8
9 Risto Jussilainen Finlandia 112.0 109.6
10 Olav Magne Dönnem Norwegia 112.0 108.6
  Masahiko Harada Japonia 112.0 108.6
12 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.5 108.5
  Stefan Horngacher Austria 112.5 108.5
14 Wojciech Skupień Polska 111.5 107.7
15 Andreas Goldberger Austria 110.5 107.4
16 Andreas Widhölzl Austria 110.0 106.0
17 Ville Kantee Finlandia 110.5 105.9
18 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 103.6
19 Andreas Küttel Szwajcaria 110.0 103.5
20 Wolfgang Loitzl Austria 108.5 102.8
21 Alexander Herr Niemcy 108.5 101.8
  Veli-Matti Lindström Finlandia 108.5 101.8
23 Roland Audenrieth Niemcy 108.0 99.9
24 Sylvain Freiholz Szwajcaria 107.0 98.6
25 Nicolas Dessum Francja 106.5 97.2
26 Reinhard Schwarzenberger Austria 105.0 96.0
27 Martin Koch Austria 105.5 95.4
28 Hideharu Miyahira Japonia 105.0 94.5
29 Robert Mateja Polska 104.5 93.6
30 Heung Chul Choi Korea Pd. 103.5 93.3
31 Martin Höllwarth Austria 104.0 92.7
32 Jure Radelj Słowenia 104.0 91.2
33 Frank Reichel Niemcy 103.0 90.9
34 Michael Neumayer Niemcy 103.5 89.3
35 Michael Möllinger Niemcy 102.0 87.6
  Michael Uhrmann Niemcy 102.0 87.6
37 Kazuhiro Nakamura Japonia 100.5 86.4
38 Jani Soininen Finlandia 101.5 84.2
39 Alexander Belov Rosja 99.5 83.6
40 Dmitry Chvykov Kirgistan 99.0 83.2
41 Henning Stensrud Norwegia 98.5 81.8
42 Frank Löffler Niemcy 108.5 81.3
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 98.0 80.9
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 97.5 79.5
45 Dennis Stoerl Niemcy 96.0 76.8
46 Jeroen Nikkel Holandia 97.0 76.1
47 Lasse Ottesen Norwegia 95.5 75.9
48 Grzegorz Śliwka Polska 93.5 71.3
49 Martin Mesik Słowacja 93.5 69.8
50 Yuta Watase Japonia 83.0 44.4

« Turniej Czterech Skoczni 2000/2001 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2000/2001

Turniej Czterech Skoczni 2000/2001

Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (piątek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomości
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomości!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich