TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Małysz Polska 1045.9  
2 Janne Ahonen Finlandia 941.5 -104.4
3 Martin Schmitt Niemcy 920.1 -125.8
4 Sven Hannawald Niemcy 885.3 -160.6
5 Stefan Horngacher Austria 884.5 -161.4
6 Matti Hautamäki Finlandia 856.8 -189.1
7 Risto Jussilainen Finlandia 826.5 -219.4
8 Martin Höllwarth Austria 805.6 -240.3
9 Wolfgang Loitzl Austria 791.7 -254.2
10 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 782.9 -263.0
11 Ville Kantee Finlandia 761.7 -284.2
12 Noriaki Kasai Japonia 754.7 -291.2
13 Wojciech Skupień Polska 751.3 -294.6
14 Jani Soininen Finlandia 715.8 -330.1
15 Toni Nieminen Finlandia 706.4 -339.5
16 Andreas Widhölzl Austria 689.7 -356.2
17 Alexander Herr Niemcy 653.1 -392.8
18 Jure Radelj Słowenia 636.5 -409.4
19 Veli-Matti Lindström Finlandia 609.4 -436.5
20 Roar Ljoekelsoey Norwegia 564.8 -481.1
21 Masahiko Harada Japonia 559.5 -486.4
22 Hideharu Miyahira Japonia 555.7 -490.2
23 Peter Zonta Słowenia 551.6 -494.3
24 Andreas Küttel Szwajcaria 547.5 -498.4
25 Frank Löffler Niemcy 539.1 -506.8
26 Andreas Goldberger Austria 533.2 -512.7
27 Michael Uhrmann Niemcy 515.1 -530.8
28 Dimitry Vassiliev Rosja 459.3 -586.6
29 Morten Solem Norwegia 419.4 -626.5
30 Stefan Kaiser Austria 381.1 -664.8
31 Jussi Hautamäki Finlandia 370.0 -675.9
32 Martin Koch Austria 364.7 -681.2
33 Christof Duffner Niemcy 362.6 -683.3
34 Sylvain Freiholz Szwajcaria 355.3 -690.6
35 Nicolas Dessum Francja 347.4 -698.5
36 Hansjörg Jäkle Niemcy 345.2 -700.7
37 Roland Audenrieth Niemcy 341.3 -704.6
38 Henning Stensrud Norwegia 327.1 -718.8
39 Reinhard Schwarzenberger Austria 325.9 -720.0
40 Olav Magne Dönnem Norwegia 325.3 -720.6
41 Morten Aagheim Norwegia 298.8 -747.1
42 Marco Steinauer Szwajcaria 297.0 -748.9
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 295.3 -750.6
44 Damjan Fras Słowenia 289.9 -756.0
45 Manuel Fettner Austria 281.8 -764.1
46 Kazuyoshi Funaki Japonia 275.6 -770.3
47 Robert Mateja Polska 233.9 -812.0
48 Kazuhiro Nakamura Japonia 231.0 -814.9
49 Michael Neumayer Niemcy 179.6 -866.3
50 Frank Reichel Niemcy 177.0 -868.9
51 Michael Möllinger Niemcy 172.5 -873.4
52 Ildar Fatchullin Rosja 171.6 -874.3
53 Yuta Watase Japonia 167.0 -878.9
54 Lasse Ottesen Norwegia 164.5 -881.4
55 Bernhard Metzler Austria 148.1 -897.8
56 Roberto Cecon Włochy 142.1 -903.8
57 Andreas Baumgartner Austria 112.1 -933.8
58 Heung Chul Choi Korea Pd. 93.3 -952.6
59 Johan Munters Szwecja 92.3 -953.6
60 Michal Dolezal Czechy 90.7 -955.2
61 Alexander Belov Rosja 83.6 -962.3
62 Dmitry Chvykov Kirgistan 83.2 -962.7
63 Jörg Ritzerfeld Niemcy 79.5 -966.4
64 Dennis Stoerl Niemcy 76.8 -969.1
65 Jeroen Nikkel Holandia 76.1 -969.8
66 Stefan Pieper Niemcy 74.5 -971.4
67 Kristoffer Jaafs Szwecja 74.1 -971.8
68 Grzegorz ¦liwka Polska 71.3 -974.6
69 Martin Mesik Słowacja 69.8 -976.1
70 Ingemar Mayr Holandia 68.1 -977.8
71 Jakub Janda Czechy 52.2 -993.7
72 Takanobu Okabe Japonia 47.8 -998.1
73 Ronny Hornschuh Niemcy 46.2 -999.7
74 Igor Medved Słowenia 44.1 -1001.8
  Havard Lie Norwegia 44.1 -1001.8
76 Kazuya Yoshioka Japonia 39.8 -1006.1
77 Emmanuel Chedal Francja 35.3 -1010.6
78 Johannes Wenninger Austria 31.4 -1014.5
79 Tomasz Pochwała Polska 17.4 -1028.5
Wyniki konkursów
29.12.2000 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
01.01.2001 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
04.01.2001 Innsbruck Austria K-108
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
06.01.2001 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »