TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
05.07.2002 - Velenje (Słowenia) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Robert Kranjec Słowenia 91.0 129.0
2 Jure Radelj Słowenia 90.5 125.0
3 Primoz Peterka Słowenia 89.0 123.5
4 Damjan Fras Słowenia 89.5 119.0
5 Peter Zonta Słowenia 89.0 118.5
6 Kazuyoshi Funaki Japonia 90.0 118.0
  Rok Benkovic Słowenia 87.0 118.0
8 Blaz Vrhovnik Słowenia 86.5 117.0
9 Uros Peterka Słowenia 86.5 116.5
  Stefan Pieper Niemcy 87.0 116.5
11 Bine Norcic Słowenia 85.5 114.5
  Bine Zupan Słowenia 86.5 114.5
13 Primoz Zupan-Urh Słowenia 85.5 114.0
14 Bernhard Metzler Austria 85.0 113.5
  Igor Medved Słowenia 85.5 113.5
16 Frank Löffler Niemcy 85.5 113.0
17 Grega Lang Słowenia 86.0 111.0
18 Jakub Jiroutek Czechy 84.0 110.5
19 Jurij Tepes Słowenia 83.5 109.5
20 Gorazd Robnik Słowenia 82.5 109.0
21 Jan Mazoch Czechy 83.0 108.5
  Remi Santiago Francja 83.5 108.5
  Kai Bracht Niemcy 82.5 108.5
24 Branko Iskra Słowenia 82.5 107.5
  Reinhard Schwarzenberger Austria 83.0 107.5
  Andreas Kofler Austria 82.5 107.5
27 Jernej Damjan Słowenia 82.0 106.5
28 Ingemar Mayr Holandia 82.5 106.0
  Michal Dolezal Czechy 82.5 106.0
30 Jiri Parma jr. Czechy 81.5 105.5
  Jens Salumäe Estonia 82.0 105.5
32 Dusan Orsula Słowacja 82.0 105.0
33 Gerhard Hofer Austria 81.5 104.0
  Jonas Westberg Szwecja 81.5 104.0
35 Rok Urbanc Słowenia 81.0 103.5
36 Andraz Kern Słowenia 81.0 102.5
37 Łukasz Kruczek Polska 80.5 102.0
  Peter Kostial Słowacja 80.0 102.0
39 Antonin Hajek Czechy 80.5 101.5
  Zvonko Kordez Słowenia 80.0 101.5
41 Dirk Else Niemcy 80.0 101.0
42 Maxim Polunin Kazachstan 80.0 100.5
  Daniel Klausmann Niemcy 80.5 100.5
44 Jan Matura Czechy 79.5 100.0
45 David Andersen Norwegia 79.5 99.5
46 Kristoffer Jaafs Szwecja 79.5 99.0
47 Christian Nagiller Austria 79.5 98.5
48 Christoph Kreuzer Holandia 79.5 98.0
  Jaan Juris Estonia 78.5 98.0
50 Martin Mesik Słowacja 79.0 97.5
  Giancarlo Adami Włochy 79.0 97.5
52 Pavel Gaiduk Kazachstan 79.0 97.0
  Isak Grimholm Szwecja 79.0 97.0
  Jan Tomazin Słowenia 78.5 97.0
55 Jure Kumer Słowenia 78.5 96.5
56 Manuel Fettner Austria 78.5 95.5
  Frank Ludwig Niemcy 78.0 95.5
58 Krystian Długopolski Polska 77.5 94.5
59 Kim-Roar Hansen Norwegia 77.5 94.0
  Gregor Bernik Słowenia 77.0 94.0
61 Bostjan Burger Słowenia 77.0 93.5
62 Stefan Kaiser Austria 77.0 92.5
63 Morten Solem Norwegia 76.0 91.5
64 Sebastian Colloredo Włochy 75.0 89.0
65 Jaka Oblak Słowenia 75.0 88.5
66 Radik Zhaparov Kazachstan 76.0 87.5
  Stefan Hula Polska 74.5 87.5
68 Boy van Baarle Holandia 71.0 80.0
69 Jeroen Nikkel Holandia 71.0 79.5
70 Christoph Strickner Austria 71.5 74.0
71 Jouko Hein Estonia 70.0 73.0
72 Alexey Lepihin Kazachstan 68.0 72.5
73 Ciprian Ionita Rumunia 65.5 67.5
74 Emil Ignatov Bułgaria 65.5 66.5
75 Assan Takhtakhunov Kazachstan 63.5 57.5
76 Radu Otelea Rumunia 60.0 50.0

« Letni Puchar Kontynentalny 2002 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2002

Letni Puchar Kontynentalny 2002

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »