TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Pieper Niemcy 421  
2 Kai Bracht Niemcy 405 -16
3 Rok Benkovic Słowenia 362 -59
4 Andreas Kofler Austria 320 -101
5 Reinhard Schwarzenberger Austria 262 -159
6 Blaz Vrhovnik Słowenia 259 -162
7 Jure Radelj Słowenia 231 -190
8 Isak Grimholm Szwecja 216 -205
9 Clint Jones USA 200 -221
  Robert Kranjec Słowenia 200 -221
11 Heung Chul Choi Korea Pd. 167 -254
12 Primoz Peterka Słowenia 160 -261
13 Kristoffer Jaafs Szwecja 156 -265
14 Simon Ammann Szwajcaria 140 -281
15 Jussi Hautamäki Finlandia 136 -285
16 Arttu Lappi Finlandia 132 -289
17 Frank Löffler Niemcy 129 -292
18 Kalle Keituri Finlandia 126 -295
19 John Spillane USA 125 -296
20 Damjan Fras Słowenia 120 -301
  Bine Zupan Słowenia 120 -301
22 Chil-Ku Kang Korea Pd. 117 -304
23 Christian Nagiller Austria 106 -315
24 Peter Zonta Słowenia 100 -321
25 Gregory Baxter Kanada 95 -326
26 Marco Steinauer Szwajcaria 84 -337
27 Kazuyoshi Funaki Japonia 81 -340
28 Michael Möllinger Niemcy 79 -342
29 Uros Peterka Słowenia 73 -348
30 Andreas Küttel Szwajcaria 69 -352
31 Michael Nell Kanada 68 -353
  Logan Gerber USA 68 -353
33 Remi Santiago Francja 66 -355
34 Sigurd Pettersen Norwegia 65 -356
35 Dominik Bafia Kanada 63 -358
36 Igor Medved Słowenia 62 -359
37 Morten Solem Norwegia 61 -360
38 Florian Liegl Austria 60 -361
  Stefan Thurnbichler Austria 60 -361
40 Brian Welch USA 58 -363
41 Stefan Kaiser Austria 57 -364
42 Kimmo Yliriesto Finlandia 55 -366
  Manuel Fettner Austria 55 -366
44 Christoph Kreuzer Holandia 52 -369
  Grega Lang Słowenia 52 -369
  Frank Ludwig Niemcy 52 -369
47 Hartman Rector USA 46 -375
48 Jan Ottar Andersen Norwegia 45 -376
  Alan Alborn USA 45 -376
  Nicolas Dessum Francja 45 -376
51 Gorazd Robnik Słowenia 39 -382
52 Jim Denney jr USA 38 -383
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 38 -383
54 Sylvain Freiholz Szwajcaria 37 -384
55 Stefan Read Kanada 36 -385
56 Dirk Else Niemcy 35 -386
57 Ingemar Mayr Holandia 32 -389
58 Anders Johnson USA 31 -390
59 Tim Nelson USA 29 -392
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 29 -392
61 Chris Francis USA 28 -393
62 Primoz Zupan-Urh Słowenia 25 -396
63 Andrew Osadetz Kanada 24 -397
  Skyler Keate USA 24 -397
65 Olav Magne Dönnem Norwegia 20 -401
  Wojciech Skupień Polska 20 -401
67 Łukasz Kruczek Polska 19 -402
  Graeme Gorham Kanada 19 -402
69 David Andersen Norwegia 18 -403
  Paul Lebel Kanada 18 -403
71 Christoph Strickner Austria 16 -405
  Jeffrey Denney jr. USA 16 -405
  Bine Norcic Słowenia 16 -405
  Blake Hughes USA 16 -405
75 Roland Audenrieth Niemcy 15 -406
  Boy van Baarle Holandia 15 -406
77 Bruno Hauswirth Szwajcaria 14 -407
  Carl Vanloan USA 14 -407
  Kim-Roar Hansen Norwegia 14 -407
  Ole Christen Enger Norwegia 14 -407
81 Jurij Tepes Słowenia 13 -408
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 13 -408
  Branko Iskra Słowenia 13 -408
84 Jiri Parma jr. Czechy 12 -409
  Jaan Juris Estonia 12 -409
  Jakub Jiroutek Czechy 12 -409
87 Alessio Bolognani Włochy 11 -410
88 Primoz Pikl Słowenia 10 -411
  Frank Reichel Niemcy 10 -411
  Jed Hinkley USA 10 -411
91 Nathan Gerhart USA 9 -412
  Gerhard Hofer Austria 9 -412
93 Jan Mazoch Czechy 8 -413
  Bernhard Metzler Austria 8 -413
95 Pavel Fizek Czechy 6 -415
  Jernej Damjan Słowenia 6 -415
  Samuel Burke USA 6 -415
98 Kyle Kessler USA 5 -416
  Andreas Aren Szwecja 5 -416
  Lars Bystoel Norwegia 5 -416
101 Ilja Rosliakov Rosja 4 -417
  Jonas Westberg Szwecja 4 -417
  Jens Salumäe Estonia 4 -417
  Robert Thompson Kanada 4 -417
105 Daniel Forfang Norwegia 3 -418
106 Jaka Oblak Słowenia 2 -419
  Michal Dolezal Czechy 2 -419
  Andreas Wank Niemcy 2 -419
109 Jake Wolf USA 1 -420
  Jonas Nordin Szwecja 1 -420
  Daniel Klausmann Niemcy 1 -420
  Jonathon Kling USA 1 -420
  Jamie Wedgerfield Kanada 1 -420
  Tor-Magne Johansen Norwegia 1 -420
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2113  
2 Niemcy Niemcy 1549 -564
3 Austria Austria 1303 -810
4 USA USA 970 -1143
5 Finlandia Finlandia 449 -1664
6 Szwecja Szwecja 382 -1731
7 Szwajcaria Szwajcaria 344 -1769
8 Polska Polska 339 -1774
9 Kanada Kanada 328 -1785
10 Korea Pd. Korea Pd. 313 -1800
11 Norwegia Norwegia 297 -1816
12 Francja Francja 211 -1902
13 Rosja Rosja 154 -1959
14 Holandia Holandia 99 -2014
15 Czechy Czechy 90 -2023
16 Japonia Japonia 81 -2032
17 Estonia Estonia 16 -2097
18 Włochy Włochy 11 -2102
Wyniki konkursów
05.07.2002 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
06.07.2002 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
03.08.2002 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzca: Frank Löffler (Niemcy)
04.08.2002 Oberstdorf Niemcy K-90
Zwycięzcy: Niemcy
24.08.2002 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzca: Kai Bracht (Niemcy)
25.08.2002 Raelingen Norwegia K-88
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
31.08.2002 Falun Szwecja K-90
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
21.09.2002 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Kai Bracht (Niemcy)
22.09.2002 Calgary Kanada K-89
Zwycięzca: Heung Chul Choi (Korea Pd.)
28.09.2002 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Clint Jones (USA)
29.09.2002 Salt Lake City USA K-120
Zwycięzca: Clint Jones (USA)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »