TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
09.03.2014 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Krzysztof Biegun Polska 128.0 130.8
2 Daniel Wenig Niemcy 128.0 129.8
3 Anze Lanisek Słowenia 121.0 128.5
4 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 131.0 127.9
5 Roberto Dellasega Włochy 124.0 126.5
6 Michael Dreher Niemcy 129.0 124.7
7 Maximilian Mechler Niemcy 122.5 123.5
8 Robert Hrgota Słowenia 122.0 122.5
9 Tomas Zmoray Słowacja 124.5 122.1
10 Cene Prevc Słowenia 121.5 121.9
11 Daniel Huber Austria 119.5 120.4
12 Robert Johansson Norwegia 115.0 120.0
13 Karl Geiger Niemcy 117.5 119.9
14 Aleksander Zniszczoł Polska 121.0 118.1
15 Jakub Wolny Polska 125.5 117.1
16 Eduard Torok Rumunia 123.5 115.7
17 Pius Paschke Niemcy 117.0 115.5
18 Stefan Hula Polska 119.5 114.8
19 Jakub Kot Polska 122.5 114.7
20 Mikhail Maksimochkin Rosja 117.0 114.2
21 Alexandre Mabboux Francja 125.0 114.0
22 Danny Queck Niemcy 116.0 113.3
23 Andrzej Zapotoczny Polska 123.0 112.9
24 Johann Andre Forfang Norwegia 119.0 112.7
25 Davide Bresadola Włochy 118.0 112.1
26 Adam Ruda Polska 121.5 111.6
27 Martin Cikl Czechy 127.5 111.2
28 Markus Schiffner Austria 117.5 110.5
29 Florian Altenburger Austria 111.5 108.3
30 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 115.5 108.0
  Stefan Hayboeck Austria 109.0 108.0
32 Joachim Hauer Norwegia 110.5 107.5
33 Marco Grigoli Szwajcaria 115.5 107.4
34 Robert Valentin Tatu Rumunia 124.5 107.0
35 Lukas Mueller Austria 117.5 106.4
36 Daniel Andre Tande Norwegia 113.5 105.3
37 Mitja Meznar Słowenia 105.0 105.1
38 Stephan Leyhe Niemcy 116.5 104.5
39 Francesco Hollaus Austria 118.5 104.1
40 Michael Glasder USA 120.0 102.7
41 Rok Justin Słowenia 110.5 101.9
42 Bartłomiej Kłusek Polska 114.0 101.1
43 Przemysław Kantyka Polska 118.5 99.9
44 Andraz Pograjc Słowenia 111.0 98.9
45 Simon Greiderer Austria 110.0 98.8
46 Borek Sedlak Czechy 111.0 98.6
47 Clemens Aigner Austria 114.5 97.6
48 Konstantin Sokolenko Kazachstan 117.0 95.5
49 Jan Maylaender Niemcy 113.5 95.1
50 Nicholas Fairall USA 116.0 94.4
51 Oldrik van der Aalst Holandia 115.0 93.8
52 Miran Zupancic Słowenia 112.5 93.5
53 Andrea Morassi Włochy 109.0 92.6
54 Federico Cecon Włochy 107.5 91.8
55 Pascal Egloff Szwajcaria 111.5 91.7
56 Nicolas Mayer Francja 112.5 90.4
57 Grzegorz Miętus Polska 114.0 89.5
58 Alexander Shuvalov Rosja 110.5 87.9
59 Lars Antonissen Holandia 108.5 87.7
60 Sergey Shulaev Rosja 110.0 85.1
61 Tomas Friedrich Czechy 113.0 84.8
62 Wojciech G±sienica-Kotelnicki Polska 103.0 82.2
63 Alexey Korolev Kazachstan 101.0 79.6
64 Stefan Valentin Blega Rumunia 101.0 78.7
65 Frantisek Holik Czechy 107.5 78.6
66 Kevin Bickner USA 108.5 77.9
67 Łukasz Rutkowski Polska 104.0 73.2
68 Remus Tudor Rumunia 97.5 71.3
69 Krzysztof Leja Polska 100.5 66.8
70 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 88.0 34.7
71 Pascal Kaelin Szwajcaria 67.5 18.4
72 Krzysztof Miętus Polska DNS DNS
73 Sabirzhan Muminov Kazachstan DNS DNS
74 Anze Semenic Słowenia DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2013/2014 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2013/2014

Puchar Kontynentalny 2013/2014

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »