TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
26.01.2013 - Neustadt (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 135.0 136.5 271.2
2 Manuel Fettner Austria 134.0 136.5 267.9
3 Nicholas Alexander USA 136.0 134.5 266.9
4 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 133.0 134.5 258.5
5 Vegard Swensen Norwegia 137.0 131.5 258.3
6 Jan Maylaender Niemcy 134.5 132.0 258.2
7 Ziga Mandl Słowenia 127.0 138.0 251.5
8 Stefan Hula Polska 131.5 131.5 249.9
9 Andraz Pograjc Słowenia 133.5 128.5 247.1
10 Atle Pedersen Roensen Norwegia 132.0 129.0 244.3
11 Daniel Althaus Niemcy 127.5 134.5 242.6
12 Markus Eisenbichler Niemcy 126.5 133.5 242.5
13 David Winkler Niemcy 129.5 129.5 240.7
14 Johan Martin Brandt Norwegia 133.0 126.5 239.6
15 Miran Zupancic Słowenia 129.5 128.5 239.4
16 Dominik Maylaender Niemcy 127.0 130.0 238.6
17 Elias Pfannenstill Austria 127.5 130.5 238.4
18 Manuel Poppinger Austria 131.5 126.0 238.0
19 Rok Justin Słowenia 130.5 126.0 237.2
20 Stefan Hayboeck Austria 129.0 127.5 236.7
21 Matic Kramarsic Słowenia 129.5 125.5 233.0
22 Pascal Egloff Szwajcaria 126.0 128.5 231.6
  Pius Paschke Niemcy 129.5 125.0 231.6
24 Chris Lamb USA 127.5 127.5 231.0
25 Kevin Horlacher Niemcy 127.5 126.5 229.7
26 Jan Ziobro Polska 129.0 124.5 227.8
27 Clemens Aigner Austria 126.5 123.0 224.1
28 Diego Dellasega Włochy 130.0 119.0 221.2
29 David Unterberger Austria 127.5 122.5 221.0
30 Nico Polychronidis Grecja 128.0 DNS 117.4
31 Anze Lanisek Słowenia 126.5   112.7
32 Stephan Leyhe Niemcy 125.5   111.9
  Felix Schoft Niemcy 125.5   111.9
34 Marco Grigoli Szwajcaria 125.0   111.0
35 Andreas Strolz Austria 124.5   110.1
36 Alexander Shuvalov Rosja 125.5   109.9
37 Jaka Kosec Słowenia 124.0   109.7
38 Michael Glasder USA 124.5   109.6
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 124.5   109.6
40 Alexey Buyvolov Rosja 124.0   108.7
41 Florian Gugg Austria 123.5   108.3
  Joachim Hauer Norwegia 123.5   108.3
  Andrzej Zapotoczny Polska 123.5   108.3
44 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 124.0   107.7
45 Roberto Dellasega Włochy 123.5   107.3
46 Pascal Sommer Szwajcaria 122.5   107.0
  Jakub Kot Polska 122.5   107.0
48 Tobias Bogner Niemcy 123.0   106.9
49 Konstantin Sokolenko Kazachstan 122.5   106.0
50 Nicholas Fairall USA 123.0   105.9
51 Florian Menz Niemcy 122.0   105.6
  Alexandre Mabboux Francja 122.0   105.6
53 Gasper Bartol Słowenia 122.5   105.0
54 Jiri Mazoch Czechy 122.0   104.6
55 Nicolas Mayer Francja 123.5   104.3
56 Gabriel Karlen Szwajcaria 121.5   104.2
57 Sabirzhan Muminov Kazachstan 124.0   102.7
58 Andrii Klymchuk Ukraina 121.0   102.3
59 Radik Zhaparov Kazachstan 121.5   101.7
  David Viry Francja 121.5   101.7
61 Tobias Lugert Niemcy 120.0   101.0
62 Łukasz Rutkowski Polska 121.0   100.8
63 Michael Lunardi Włochy 120.0   100.5
64 Daniel Wenig Niemcy 120.5   100.4
65 Pascal Bodmer Niemcy 119.5   99.6
66 Alessio de Crignis Włochy 120.0   99.5
67 Marat Zhaparov Kazachstan 120.0   99.0
68 David Ripper Czechy 118.0   96.9
69 Deyan Funtarov Bułgaria 116.5   91.2
70 Florian Horst Niemcy 115.0   90.5
71 Sebastian Bradatsch Niemcy 114.0   88.7
72 Volodymyr Veredyuk Ukraina 111.5   83.7
73 Milos Kadlec Czechy 112.0   83.6
74 Ivan Lanin Rosja 108.5   78.3
75 Lars Antonissen Holandia 107.0   74.6
76 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 101.5   64.7
77 Kenneth Gangnes Norwegia DNS   DNS
78 Rafał ¦liż Polska DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Szilvester Fulop
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Krzysztof Miklas (1948)
Najbliższe zawody
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
11:00
FIS Cup Villach
konkurs ind. K/M
12:00
CoC Brotterode
oficjalny trening K
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:00
CoC Brotterode
konkurs ind. K
14:30
M¦ Seefeld
konkurs ind. M
17:30
CoC Brotterode
konkurs ind. M
19:00
M¦ Seefeld
dekoracja M ind.
24 lutego 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Kamil Stoch
47%
Ryoyu Kobayashi
26%
Piotr Żyła
10%
inny skoczek
7%
Dawid Kubacki
3%
Stefan Kraft
2%
Markus Eisenbichler
2%
Timi Zajc
1%
Karl Geiger
1%
Richard Freitag
1%
Johann Andre Forfang
1%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »