TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup
23.02.2016 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 David Siegel Niemcy 95.0 96.5 249.0
2 Domen Prevc Słowenia 95.0 95.5 245.0
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 96.5 94.0 244.8
4 Viktor Polasek Czechy 96.5 94.5 240.7
5 Janni Reisenauer Austria 90.5 92.5 230.6
6 Tim Fuchs Niemcy 94.0 90.5 226.4
7 Tomas Vancura Czechy 88.5 92.0 226.1
8 Tobias Birchler Szwajcaria 91.0 90.0 222.9
9 Maximilian Steiner Austria 88.0 90.0 222.8
10 Bor Pavlovcic Słowenia 92.5 88.5 222.2
11 Kevin Bickner USA 91.5 88.5 222.1
12 Przemysław Kantyka Polska 93.0 89.0 220.5
13 Adrian Sell Niemcy 91.0 88.5 219.3
14 Eduard Torok Rumunia 95.0 86.0 219.2
15 Marius Lindvik Norwegia 90.0 88.0 218.4
16 Anze Lanisek Słowenia 89.0 90.0 218.0
17 Halvor Egner Granerud Norwegia 90.5 87.5 217.2
18 Yuken Iwasa Japonia 87.5 85.0 214.3
  Alex Insam Włochy 90.0 89.0 214.3
20 Martin Hamann Niemcy 91.5 87.0 213.6
21 Naoki Nakamura Japonia 87.5 89.5 212.5
22 Robin Pedersen Norwegia 88.5 84.5 211.1
23 Łukasz Podżorski Polska 90.0 88.5 211.0
24 Sorin Iulian Pitea Rumunia 91.5 86.0 210.4
25 Andreas Alamommo Finlandia 86.5 88.5 208.5
26 Jesper Oedegaard Norwegia 88.0 88.5 208.0
27 Tilen Bartol Słowenia 88.5 83.0 207.8
28 Dominik Kastelik Polska 87.0 85.0 204.7
29 Eetu Nousiainen Finlandia 88.0 85.5 204.6
30 Paul Brasme Francja 92.0 82.0 202.2
31 Krzysztof Leja Polska 86.5   104.1
32 Thomas Hofer Austria 89.0   103.8
33 Clemens Leitner Austria 88.0   102.4
34 Noelig Revilliod Blanchard Francja 87.0   101.9
35 Jan Michalek Czechy 85.5   101.2
36 Jonathan Learoyd Francja 85.5   100.6
37 Niko Kytoesaho Finlandia 87.5   98.4
38 Casey Larson USA 87.0   98.1
39 Sergey Pyzhov Rosja 83.5   96.9
40 Riki Kurita Japonia 86.5   96.2
41 Thomas Roch Dupland Francja 85.0   92.4
42 Janne Korhonen Finlandia 82.5   91.9
43 Artur Sultangulov Rosja 84.0   90.7
44 Joy Senoner Włochy 85.0   90.4
45 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 80.0   89.4
46 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 81.5   89.2
47 Sergey Shulaev Rosja 83.0   87.9
48 Sergey Tkachenko Kazachstan 80.0   87.5
49 Yevgen Marusyak Ukraina 80.0   85.8
50 Filip Sakala Czechy 80.5   85.7
51 Nathan Mattoon USA 77.5   83.3
52 Robert Lock Wielka Brytania 75.5   81.9
53 Stepan Pasichnyk Ukraina 76.5   81.1
54 Kevin Maltsev Estonia 77.0   74.1
55 Martin Zografski Bułgaria 77.5   70.8
56 Jake Lock Wielka Brytania 74.0   70.5
57 Kiril Kotik Rosja 72.0   70.2
58 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 71.5   67.2
59 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 71.5   66.2
60 Olof Lundgren Szwecja 68.0   62.3
61 Ju-Chan Lee Korea Pd. 60.5   43.0
62 Artur Sarkisiani Gruzja 57.0   35.9
63 Sung-Woo Cho Korea Pd. 66.0   34.8
64 Dominik Durco Słowacja 49.0   17.3
65 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria   DSQ DSQ
66 Patrick Gasienica USA   DSQ DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2016 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2016

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2016

Kalendarium
Andreas Wank
Dzi¶ urodziny obchodz±:
2002 - Niemcy zdobyli złoty medal olimpijski w Salt Lake City z przewag± zaledwie 0,1 pkt nad Finami
Najbliższe zawody
17 lutego 2019 (niedziela)
11:45
P¦ kobiet Oberstdorf
13:00
P¦ kobiet Oberstdorf
14:15
P¦ Willingen
15:15
P¦ Willingen
19 lutego 2019 (wtorek)
20:00
M¦ Seefeld
odprawa techniczna M
20 lutego 2019 (¶roda)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
18:00
M¦ Seefeld
ceremonia otwarcia
21 lutego 2019 (czwartek)
14:00
M¦ Seefeld
oficjalny trening M
22 lutego 2019 (pi±tek)
13:30
M¦ Seefeld
seria próbna M
14:30
M¦ Seefeld
kwalifikacje M
17:00
CoC Brotterode
odprawa techniczna K/M
20:00
FIS Cup Villach
odprawa techniczna K/M
23 lutego 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Villach
oficjalny trening K/M
09:30
CoC Brotterode
oficjalny trening M
10:00
FIS Cup Villach
seria próbna K/M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na HS-130 ?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Timi Zajc
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »