TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
04.02.1999 - Saalfelden (Austria) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 962.0
2 Finlandia Finlandia 952.5
3 Niemcy Niemcy 937.5
4 Słowenia Słowenia 930.5
5 Japonia Japonia 923.0
6 Norwegia Norwegia 886.0
7 Czechy Czechy 877.5
8 Polska Polska 859.0
9 Szwajcaria Szwajcaria 846.5
10 Francja Francja 837.0
11 Słowacja Słowacja 835.0
12 Rosja Rosja 813.5
13 Korea Pd. Korea Pd. 768.5
14 USA USA 756.0
15 Szwecja Szwecja 748.0
16 Włochy Włochy 487.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kazuki Nishishita Japonia 91.0 94.0 255.0
  Georg Späth Niemcy 89.0 93.0 255.0
3 Miha Rihtar Słowenia 92.0 90.0 250.5
4 Matti Hautamäki Finlandia 89.0 90.5 247.0
5 Florian Liegl Austria 89.5 87.0 246.0
6 Yuta Watase Japonia 88.0 91.5 245.5
7 Martin Koch Austria 85.0 89.5 241.0
8 Thomas Hörl Austria 87.5 86.5 240.0
9 Pekka Salminen Finlandia 85.5 87.5 238.5
10 Veli-Matti Lindström Finlandia 85.0 88.0 237.0
11 Stefan Kaiser Austria 86.0 87.5 235.0
12 Aurelien Ducroz Francja 85.0 86.0 233.5
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 86.5 86.0 233.5
14 Benjamin Hauber Niemcy 83.5 88.5 231.5
15 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 86.5 84.0 230.0
  Jani Myllaeri Finlandia 86.0 85.0 230.0
17 Mariusz Macias Polska 83.0 87.0 228.0
18 Filip Kafka Słowacja 81.5 89.0 227.0
19 Blaz Vrhovnik Słowenia 85.5 86.0 226.5
20 Marcel Schaffrath Niemcy 83.0 88.5 226.0
21 Marcin Bachleda Polska 83.0 85.0 225.5
22 Uli Basler Niemcy 81.0 88.0 225.0
23 Tor-Magne Johansen Norwegia 83.5 84.5 223.5
24 Simon Ammann Szwajcaria 84.0 84.5 222.5
25 Zdenek Sourek Czechy 85.5 86.0 222.0
26 Tommy Egeberg Norwegia 83.5 85.0 221.5
27 Heung Chul Choi Korea Pd. 84.0 82.0 221.0
  Lucas Vonlanthen Szwajcaria 80.5 87.5 221.0
29 Seou Choi Korea Pd. 82.5 83.0 220.5
30 Bine Norcic Słowenia 82.5 84.0 220.0
31 Borek Sedlak Czechy 82.5 86.0 219.0
32 Jiri Parma jr. Czechy 84.0 81.5 218.5
33 Frantisek Vaculik Czechy 81.5 83.0 218.0
34 Ben Erlandson USA 83.0 82.5 216.0
  Ildar Fatchullin Rosja 82.0 84.5 216.0
36 Kyle Wylie USA 80.5 85.5 215.5
37 Keita Umezaki Japonia 79.0 84.5 211.5
38 Anders Bardal Norwegia 79.5 83.5 211.0
  Hiroki Yamada Japonia 84.0 82.0 211.0
40 Emmanuel Chedal Francja 79.0 81.5 206.5
  Florentin Durand Francja 80.5 80.5 206.5
42 Grzegorz Sobczyk Polska 80.5 81.0 206.0
43 Peter Schlank Słowacja 81.0 79.5 205.5
44 Sergei Kazhevnikov Rosja 79.5 82.5 205.0
45 Maxim Pushkin Rosja 81.5 81.0 203.5
46 Matej Uram Słowacja 78.5 79.5 202.0
  Marco Daescher Szwajcaria 80.5 81.5 202.0
48 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 77.5 80.0 201.5
49 Marc Vogel Szwajcaria 78.0 82.5 201.0
50 Andrej Nikel Słowacja 77.0 82.5 200.5
51 Tomisław Tajner Polska 77.5 80.0 199.5
52 Jonas Nordin Szwecja 75.5 81.5 198.0
53 Daniel Johansson Szwecja 81.0 78.5 197.5
54 Jens Braennlund Szwecja 77.5 76.0 190.5
  Jean-Charles Poirot Francja 77.5 79.5 190.5
56 Anton Kalinitschenko Rosja 70.5 82.0 189.0
57 Matteo Antico Włochy 71.0 82.5 186.0
58 Andrew Newcomb USA 73.0 75.5 177.0
59 Andreas Kindberg Szwecja 75.0 66.5 162.0
60 Manuel Bau Włochy 66.5 71.5 153.0
61 Stefano Mosele Włochy 73.0 65.5 148.0
62 Hartman Rector USA 67.0 70.0 147.5
63 Chil-Ku Kang Korea Pd. 60.0 67.5 125.5
64 Daniele Munari Włochy DNS DNS 0.0

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 1999 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 1999

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 1999

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »