TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
07.02.2008 - Zakopane (Polska) K-35
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Krzysztof Leja Polska 32.0 32.0 205.9
2 Łukasz Podżorski Polska 30.5 30.5 191.6
3 Mateusz Hulbój Polska 28.5 28.5 177.7
4 Michał Milczanowski Polska 29.0 27.5 173.9
5 Krzysztof Kabot Polska 27.5 28.5 167.6
6 Przemysław Kantyka Polska 26.5 27.5 156.9
7 Krzysztof Dziadoń Polska 27.0 27.0 155.4
8 Krystian Kołodziej Polska 26.5 28.0 155.2
9 Jakub Jurosz Polska 25.5 27.0 151.5
10 Szymon Lisek Polska 27.0 26.5 151.1
11 Kamil Kurek Polska 26.0 26.5 149.5
12 Paweł Słodyczka Polska 26.0 26.0 149.2
13 Bartłomiej Jarz±bek Polska 26.0 26.5 147.5
14 Mirosław Wnuk Polska 27.0 25.5 146.5
15 Paweł Gut Polska 26.0 26.0 146.2
16 Tymoteusz Urba¶ Polska 25.0 26.0 144.1
17 Dominik Jurosz Polska 26.0 25.5 141.9
18 Paweł W±sek Polska 25.5 24.5 141.5
19 Dawid Jarz±bek Polska 24.5 27.0 140.9
20 Andrzej Pałasz Polska 25.0 26.0 139.6
21 Kamil Wieczorek Polska 25.0 26.0 139.1
22 Piotr Byrski Polska 25.0 25.5 136.8
23 Grzegorz Kois Polska 25.0 25.0 135.0
24 Dominik Kastelik Polska 24.0 25.5 131.7
25 Robert Valentin Tatu Rumunia 24.5 24.0 131.6
26 Ovidiu Baila Rumunia 24.0 24.5 130.6
27 Filip Pałaszyński Polska 23.5 24.0 125.0
28 Stefan Valentin Blega Rumunia 23.0 24.0 124.7
29 Maciej Bubla Polska 23.5 24.0 124.5
  Eduard Torok Rumunia 22.5 25.0 124.5
31 Michał Długopolski Polska 22.0 24.5 122.4
32 Marcin Pudzisz Polska 23.5 23.5 120.7
33 Mariusz Gil Polska 23.0 23.5 119.4
34 Dominik Ma¶lak Polska 23.0 22.5 115.8
35 Paweł Jastrzębski Polska 21.5 23.0 111.7
36 Constantin R. Buzescu Purice Rumunia 21.5 23.0 110.7
37 Szymon Łokaj Polska 22.5 21.5 108.9
38 Alexandru Mocanita Rumunia 21.0 23.0 107.9
39 Karol Trzebunia Polska 20.5 21.0 100.4
40 Roland Pela Rumunia 20.5 21.5 99.7
41 Stanisław Kos Polska 21.0 20.5 98.9
42 Daniel Ziobro Polska 20.5 21.5 98.7
43 Krzysztof Szwajnos Polska 20.0 21.5 98.4
44 Igor Smorul Polska 20.0 21.0 97.1
45 Iwliam Patera Rumunia 19.5 21.5 95.6
46 Krzysztof Baran Polska 20.0 20.5 91.8
47 Jakub Kanik Polska 19.5 20.5 90.0
48 Dawid Chyc Polska 19.0 19.5 84.1
49 Mateusz Marusarz Polska 17.5 19.5 78.7
50 Łukasz Bukowski Polska 17.5 19.0 77.4
51 Łukasz Migacz Polska 19.5 20.5 72.0
52 Maciej Strzęp Polska 17.0 18.5 71.3
53 Krzysztof Skubisz Polska 18.5 21.0 68.2
54 Janusz Stękała Polska 18.0 17.5 54.8
55 Marcin Szwajnos Polska 14.0 14.5 41.1
56 Jakub Chowaniec Polska 11.5 11.0 17.0

« Lotos Cup 2008 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2008

Lotos Cup 2008

Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »