Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
06.01.2006 - Wisła Łabajów (Polska) K-35
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Aleksander Zniszczoł Polska 41.0 42.0 276.3
2 Klemens Murańka Polska 42.5 39.0 264.4
3 Kamil Byrt Polska 38.5 40.0 256.6
4 Damian Żyła Polska 40.0 40.0 256.0
5 Piotr Mojżesz Polska 37.5 40.5 252.3
6 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 38.5 39.5 250.3
7 Krzysztof Leja Polska 38.5 39.0 247.5
8 Jakub Wolny Polska 36.5 37.5 236.4
9 Sebastian Szczypka Polska 36.5 36.5 229.3
10 Kamil Nowobilski Polska 35.5 37.5 226.8
11 Mateusz Kojzar Polska 35.5 35.0 218.3
12 Konrad Janota Polska 34.5 35.5 216.5
13 Jakub Przybyła Polska 35.0 34.5 215.2
  Szymon Szostok Polska 35.0 34.5 215.2
15 Marcin Miętus Polska 35.0 35.0 212.0
16 Marcin Dziadoń Polska 34.0 33.5 205.0
17 Paweł Murzyn Polska 32.0 33.0 197.0
18 Łukasz Podżorski Polska 34.0 33.5 196.5
19 Kamil Gałysa Polska 33.0 31.5 187.7
20 Łukasz Walkosz Polska 31.5 31.0 180.0
21 Mirosław Wnuk Polska 30.5 31.5 172.2
22 Wojciech F±ferko Polska 29.5 30.5 167.0
23 Szymon Mniszak Polska 30.5 29.0 159.2
24 Paweł Burian Polska 30.0 27.5 154.5
25 Kamil Bańczak Polska 28.5 28.5 153.7
26 Janusz Szeliga Polska 28.0 24.5 135.0
27 Łukasz Socała Polska 27.5 25.0 133.5
28 Jan Łowisz Polska 29.0 28.0 127.7
29 Bogdan Zych Polska 25.5 25.5 126.1
30 Dawid Cechmajster Polska 28.0 26.0 114.4
31 Łukasz Gil Polska 25.5 24.0 114.2
32 Gabriel Majcher Polska 23.5 23.5 109.7
33 Szymon Zoń Polska 21.5 22.0 96.1

« Lotos Cup 2006 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup 2006

Lotos Cup 2006

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich