TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
25.08.2018 - Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 134.5 131.5 287.9
2 Evgeniy Klimov Rosja 130.5 131.5 271.9
3 Daniel Huber Austria 128.0 133.0 269.8
4 Daiki Ito Japonia 125.5 127.0 267.8
5 Jurij Tepes Słowenia 128.0 130.0 263.9
6 Killian Peier Szwajcaria 126.5 125.0 256.9
7 Andreas Wank Niemcy 124.5 127.5 255.4
8 Dimitry Vassiliev Rosja 125.0 129.0 255.1
9 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 128.0 121.0 255.0
10 Kevin Bickner USA 119.0 129.5 251.2
11 Shohei Tochimoto Japonia 127.0 121.5 250.0
12 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 128.0 121.0 247.0
13 Taku Takeuchi Japonia 119.5 124.0 243.3
14 Cestmir Kozisek Czechy 126.5 123.0 242.6
15 Jaka Hvala Słowenia 119.0 122.5 237.6
16 Lukas Hlava Czechy 124.0 119.0 236.1
17 Tomaz Naglic Słowenia 121.5 127.0 232.9
18 Martin Hamann Niemcy 118.5 123.0 230.8
19 Yuken Iwasa Japonia 116.0 123.0 223.8
20 Robert Kranjec Słowenia 119.5 115.0 221.6
21 Antti Aalto Finlandia 116.5 117.5 217.6
22 Gregor Deschwanden Szwajcaria 120.0 113.0 217.5
23 Denis Kornilov Rosja 118.0 116.5 210.1
24 Ulrich Wohlgenannt Austria 116.0 109.0 199.9
25 Mikhail Nazarov Rosja 114.0 106.0 188.6
26 Jan Hoerl Austria 108.5 104.5 181.8
27 Manuel Poppinger Austria 112.0 100.5 178.6
28 Andrzej Stękała Polska 107.5 100.0 175.9
29 Andreas Alamommo Finlandia 109.0 102.0 174.3
30 Seou Choi Korea Pd. 107.5 101.0 172.8
31 Sergey Tkachenko Kazachstan 107.0   89.1
32 Martti Nomme Estonia 104.0   82.2
33 Krzysztof Biegun Polska 103.0   78.8
34 Sabirzhan Muminov Kazachstan 102.0   78.1
35 Simen Aasen Markeng Norwegia DSQ   DSQ

« Letnia Grand Prix 2018 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2018

Letnia Grand Prix 2018

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »