Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
25.08.2018 - Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 134.5 131.5 287.9
2 Evgeniy Klimov Rosja 130.5 131.5 271.9
3 Daniel Huber Austria 128.0 133.0 269.8
4 Daiki Ito Japonia 125.5 127.0 267.8
5 Jurij Tepes Słowenia 128.0 130.0 263.9
6 Killian Peier Szwajcaria 126.5 125.0 256.9
7 Andreas Wank Niemcy 124.5 127.5 255.4
8 Dimitry Vassiliev Rosja 125.0 129.0 255.1
9 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 128.0 121.0 255.0
10 Kevin Bickner USA 119.0 129.5 251.2
11 Shohei Tochimoto Japonia 127.0 121.5 250.0
12 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 128.0 121.0 247.0
13 Taku Takeuchi Japonia 119.5 124.0 243.3
14 Cestmir Kozisek Czechy 126.5 123.0 242.6
15 Jaka Hvala Słowenia 119.0 122.5 237.6
16 Lukas Hlava Czechy 124.0 119.0 236.1
17 Tomaz Naglic Słowenia 121.5 127.0 232.9
18 Martin Hamann Niemcy 118.5 123.0 230.8
19 Yuken Iwasa Japonia 116.0 123.0 223.8
20 Robert Kranjec Słowenia 119.5 115.0 221.6
21 Antti Aalto Finlandia 116.5 117.5 217.6
22 Gregor Deschwanden Szwajcaria 120.0 113.0 217.5
23 Denis Kornilov Rosja 118.0 116.5 210.1
24 Ulrich Wohlgenannt Austria 116.0 109.0 199.9
25 Mikhail Nazarov Rosja 114.0 106.0 188.6
26 Jan Hoerl Austria 108.5 104.5 181.8
27 Manuel Poppinger Austria 112.0 100.5 178.6
28 Andrzej Stękała Polska 107.5 100.0 175.9
29 Andreas Alamommo Finlandia 109.0 102.0 174.3
30 Seou Choi Korea Pd. 107.5 101.0 172.8
31 Sergey Tkachenko Kazachstan 107.0   89.1
32 Martti Nomme Estonia 104.0   82.2
33 Krzysztof Biegun Polska 103.0   78.8
34 Sabirzhan Muminov Kazachstan 102.0   78.1
35 Simen Aasen Markeng Norwegia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2018 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2018

Letnia Grand Prix 2018

Kalendarium
Katharina Althaus
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (piątek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich