TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
23.03.2019, godz. 10:00
Planica HS-240
P¦ druż.
14.07.2018 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maximilian Steiner Austria 101.0 103.5 254.5
2 Naoki Nakamura Japonia 105.0 97.0 251.5
3 Justin Nietzel Niemcy 108.5 96.5 250.5
4 Kacper Juroszek Polska 104.5 96.5 246.5
5 Hunor Farkas Rumunia 102.0 98.0 244.0
6 Fabian Seidl Niemcy 102.0 95.5 241.5
7 Martti Nomme Estonia 100.5 96.0 240.0
8 Thomas Aasen Markeng Norwegia 100.5 96.0 238.5
9 Kevin Maltsev Estonia 100.0 96.5 237.0
  Thomas Lackner Austria 92.0 103.5 237.0
11 Jan Bombek Słowenia 96.0 99.5 236.0
12 Yukiya Sato Japonia 92.5 103.0 235.5
13 Markus Schiffner Austria 92.0 105.0 233.0
14 Janni Reisenauer Austria 92.5 100.5 231.0
15 Krzysztof Biegun Polska 97.5 94.5 227.5
16 Jan Hoerl Austria 98.5 103.0 227.0
17 Kacper Stosel Polska 95.5 95.0 225.0
18 Gabriele Zambelli Włochy 93.5 96.5 224.5
19 Lovro Vodusek Słowenia 93.0 96.5 221.0
20 Julian Wackernell Austria 92.0 95.5 220.0
21 Mateusz Gruszka Polska 98.0 89.0 218.5
  Miha Kveder Słowenia 96.5 91.5 218.5
23 Yevgen Marusyak Ukraina 99.0 88.0 217.5
24 Radek Selcer Czechy 97.5 87.0 209.5
25 Mattia Galiani Włochy 94.5 90.0 209.0
26 Andrii Vaskul Ukraina 93.0 90.0 204.5
27 Giovanni Bresadola Włochy 91.5 89.5 204.0
28 Lovro Kos Słowenia 99.5 80.5 194.5
29 Thomas Hofer Austria 100.0 78.5 193.0
30 Markus Rupitsch Austria 92.5 70.5 157.0
31 Nigel Lauchlan Kanada 92.0   103.5
32 Maximilian Lienher Austria 90.5   102.5
33 Jakub Sikola Czechy 90.5   102.0
34 Karol Niemczyk Polska 90.5   101.0
35 Daniel Moroder Włochy 89.0   97.5
36 Taavi Pappel Estonia 88.5   96.5
  Yuken Iwasa Japonia 88.0   96.5
38 Łukasz Bukowski Polska 89.0   95.5
39 Matevz Samec Słowenia 87.5   94.5
40 Jarosław Krzak Polska 87.0   94.0
41 Simen Aasen Markeng Norwegia 87.0   93.5
42 Damian Skupień Polska 86.0   92.0
43 Sebastian Kellerman Czechy 86.0   90.5
44 Bartosz Czyż Polska 85.0   89.5
45 Wiktor Pękala Polska 84.5   87.0
46 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 83.5   86.0
  Szymon Jojko Polska 84.0   86.0
  Elias Tollinger Austria 83.5   86.0
49 Zak Mogel Słowenia 85.0   85.0
50 Francesco Cecon Włochy 84.5   84.5
51 Petr Vaverka Czechy 82.5   84.0
52 Matija Vidic Słowenia 83.5   83.5
53 Krzysztof Kieta Polska 82.5   81.0
  Miłosz Krzempek Polska 81.5   81.0
  Damian Lasota Czechy 81.5   81.0
56 Benedikt Holub Czechy 80.5   79.5
57 Daniel Andrei Cacina Rumunia 81.0   77.0
  Szymon Pawłowski Polska 80.0   77.0
59 Mikulas Sluka Czechy 79.0   76.0
60 Jan Habdas Polska 78.0   74.5
61 Adam Niżnik Polska 79.0   71.5
  Andrei Feldorean Rumunia 77.0   71.5
63 Stanisław Ciszek Polska 76.5   70.5
  Luka Robnik Słowenia 78.0   70.5
65 Radek Rydl Czechy 75.0   67.0
66 Arkadiusz Jojko Polska 74.0   63.0
67 Andrea Campregher Włochy 72.5   60.5
68 Ivo Niklas Hermanson Estonia 71.5   60.0
69 Markkus Alter Estonia 73.0   59.5
70 Radu Mihai Pacurar Rumunia 73.5   59.0
71 Ivan Zelenchuk Ukraina 72.0   58.5
72 Krystian Zygmuntowicz Polska 72.0   56.5
73 Jan Rzadkosz Polska 70.0   54.0
74 Konstantin Sokolenko Kazachstan 68.5   50.5
75 Markkus Kagu Estonia 59.0   28.5
76 Krystof Hauser Czechy 54.5   18.5
77 Josef Brodsky Czechy DSQ   DSQ

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Robert Johansson
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
13:00
CoC Czajkowski
seria próbna
14:00
CoC Czajkowski
konkurs ind.
24 marca 2019 (niedziela)
05:15
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
06:30
CoC Czajkowski
seria próbna
07:30
CoC Czajkowski
konkurs ind.
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kot zdobędzie mał± kryształow± kulę?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Piotr Żyła
Domen Prevc
Timi Zajc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »