Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
01.08.2013 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Alexey Romashov Rosja 121.5 122.0 233.8
2 Jarkko Määttä Finlandia 120.5 118.5 222.2
3 Santeri Ylitapio Finlandia 113.0 111.5 195.1
4 Heung Chul Choi Korea Pd. 113.5 108.0 188.7
5 Eric Mitchell Kanada 112.5 107.5 186.5
6 Chil-Ku Kang Korea Pd. 111.0 109.5 183.9
7 Aapo Lehtinen Finlandia 113.0 105.0 180.9
8 Ilkka Herola Finlandia 111.5 104.5 176.8
9 Martti Nomme Estonia 108.0 108.0 176.3
10 Carl Nordin Szwecja 107.5 107.0 173.1
11 Antti Aalto Finlandia 112.0 101.5 172.8
12 Eduard Torok Rumunia 105.0 107.0 168.1
13 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 101.0 109.0 163.5
14 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 98.5 109.0 162.5
15 Miika Ylipulli Finlandia 99.0 108.5 162.0
16 Oldrik van der Aalst Holandia 96.0 115.5 160.7
17 Janne Korhonen Finlandia 101.0 106.5 157.5
18 Juuso Heikkinen Finlandia 99.5 106.0 156.4
19 Egor Usachev Rosja 99.5 106.5 156.3
20 Elias Vaenskae Finlandia 102.5 103.5 154.8
21 Antti Määttä Finlandia 98.0 103.5 148.7
22 Sami Niemi Finlandia 107.5 93.5 144.8
23 Vladislav Persiyancev Rosja 97.5 96.5 133.2
24 Frans Taehkaevuori Finlandia 94.0 99.0 131.9
25 Juho Ojala Finlandia 94.5 98.0 130.0
26 Janne Nordman Finlandia 95.0 92.5 121.5
27 Wili Loukasmaeki Finlandia 92.0 88.5 108.4
28 Pasi Ahonen Finlandia 110.5 DSQ 94.4
29 Alexander Khalezov Rosja 92.0 DSQ 57.1
30 Sebastian Okas Polska 88.5 DSQ 50.8
31 Ruben de Wit Holandia 90.0   49.0
32 Niko Pulkkinen Finlandia 83.5   40.8
33 Joonas Parpala Finlandia 82.5   33.0
34 Ruslan Titov Rosja 75.5   24.9
35 Erik Gundersson Szwecja 74.0   17.7
36 Artti Aigro Estonia 73.0   15.9
37 Sabirzhan Muminov Kazachstan DNS   DNS
38 Petr Chaadaev Rosja DNS   DNS
39 Konstantin Sokolenko Kazachstan DNS   DNS
40 Roman Sergeevich Trofimov Rosja DNS   DNS
41 Seou Choi Korea Pd. DSQ   DSQ
42 Simon Eklund Szwecja DSQ   DSQ
43 Lars Antonissen Holandia DSQ   DSQ
44 Lasse Moilanen Finlandia DSQ   DSQ
45 Andreas Alamommo Finlandia DSQ   DSQ

« FIS Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2013/2014

FIS Cup 2013/2014

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich