Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
08.09.2007 - Falun (Szwecja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Johan Erikson Szwecja 90.0 99.0 244.5
2 Kenneth Gangnes Norwegia 91.0 94.0 239.5
3 Carl Nordin Szwecja 89.0 92.0 232.0
4 Ivan Chumyshev Rosja 86.5 95.0 231.5
5 Anders Johnson USA 86.0 91.0 221.0
6 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 86.0 91.0 220.0
7 Jens Salumäe Estonia 85.0 89.5 216.0
8 Alexey Korolev Kazachstan 86.0 88.0 214.5
9 Jakob Grimholm Szwecja 82.0 88.0 206.0
10 Robert Johansson Norwegia 81.5 87.0 202.0
11 Fredrik Balkasen Szwecja 71.0 92.5 193.5
12 Ilmir Hazetdinov Rosja 80.0 83.5 192.0
13 Josef Larsson Szwecja 75.0 90.0 187.0
14 Blake Hughes USA 77.0 83.0 182.5
15 Oskar Englund Szwecja 78.5 80.5 180.0
16 Evan Bliss USA 72.0 85.0 176.0
17 Jan Fuhre Norwegia 72.5 83.0 171.5
18 Niklas Eriksson Szwecja 76.0 77.5 169.5
19 Yevgeniy Levkin Kazachstan 74.0 79.5 168.5
  Espen Enger Halvorsen Norwegia 72.5 80.5 168.5
21 Kyle Lockhart USA 74.5 77.5 164.0
22 Buck Bailey USA 75.5 76.0 163.0
23 Morten Oegar Rastad Norwegia 75.5 75.0 161.5
24 Alexey Pchelintsev Kazachstan 74.5 75.5 160.0
25 Ivan Savvateev Rosja 72.0 73.5 149.5
26 Isak Lunde Norwegia 71.5 72.0 145.5
27 Illimar Paern Estonia 89.0 DSQ 111.5
28 Joachim Hauer Norwegia 81.0 DSQ 93.0
29 Dmitry Sporynin Rosja 78.5 DSQ 86.5
30 Anders Fannemel Norwegia 72.5 DSQ 75.0
31 Thomas de Wit Holandia 71.0   70.0
32 Baris Demirci Turcja 70.0   67.5
33 Timo Leppaenen Finlandia 66.0   61.0
34 Franz Hoernblad Szwecja 65.5   59.0
  Nicholas Fairall USA 65.5   59.0
36 Roman Kuryavskiv Kazachstan 63.0   53.5
37 Sebastian Ekman Szwecja 62.0   52.0
38 Mihail Zabegalov Rosja 63.0   50.0
39 Chingiz Nabiev Kazachstan 61.0   49.5

« FIS Cup 2007/2008 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2007/2008

FIS Cup 2007/2008

Kalendarium
Christian Ulmer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich