Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2021/2022
29.12.202116:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202214:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202213:30InnsbruckAustriaHS-130TCS, odwołany
05.01.202216:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, za Innsbruck
06.01.202217:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia1162.3 
2Marius LindvikNorwegia1138.1-24.2
3Halvor Egner GranerudNorwegia1128.2-34.1
4Karl GeigerNiemcy1123.6-38.7
5Markus EisenbichlerNiemcy1117.6-44.7
6Robert JohanssonNorwegia1107.9-54.4
7Lovro KosSłowenia1093.0-69.3
8Jan HoerlAustria1075.7-86.6
9Daniel HuberAustria1069.9-92.4
10Yukiya SatoJaponia1064.7-97.6
11Stephan LeyheNiemcy1021.9-140.4
12Philipp AschenwaldAustria1009.9-152.4
13Killian PeierSzwajcaria993.6-168.7
14Gregor DeschwandenSzwajcaria987.7-174.6
15Piotr ŻyłaPolska889.5-272.8
16Anze LanisekSłowenia878.9-283.4
17Junshiro KobayashiJaponia876.8-285.5
18Daniel TschofenigAustria871.4-290.9
19Evgenii KlimovRosja858.4-303.9
20Peter PrevcSłowenia850.9-311.4
21Johann Andre ForfangNorwegia830.8-331.5
22Dawid KubackiPolska826.7-335.6
23Timi ZajcSłowenia776.6-385.7
24Manuel FettnerAustria758.2-404.1
25Constantin SchmidNiemcy754.7-407.6
26Stefan KraftAustria751.4-410.9
27Daniel Andre TandeNorwegia748.0-414.3
28Naoki NakamuraJaponia708.8-453.5
29Pius PaschkeNiemcy707.3-455.0
30Danil SadreevRosja704.5-457.8
31Andreas WellingerNiemcy618.8-543.5
32Daiki ItoJaponia609.9-552.4
33Severin FreundNiemcy608.2-554.1
34Ulrich WohlgenanntAustria603.8-558.5
35Jakub WolnyPolska595.2-567.1
36Vladimir ZografskiBułgaria594.4-567.9
37Simon AmmannSzwajcaria594.3-568.0
38Clemens AignerAustria518.2-644.1
39Michael HayboeckAustria512.5-649.8
40Cene PrevcSłowenia488.0-674.3
41Fredrik VillumstadNorwegia479.1-683.2
42Ziga JelarSłowenia462.6-699.7
43Niko KytosahoFinlandia456.6-705.7
44Fatih Arda IpciogluTurcja449.5-712.8
45Giovanni BresadolaWłochy431.4-730.9
46Artti AigroEstonia418.9-743.4
47Roman TrofimovRosja417.1-745.2
48Paweł W±sekPolska357.7-804.6
49Mackenzie Boyd-ClowesKanada337.9-824.4
50Thomas LacknerAustria233.9-928.4
51Andrzej StękałaPolska230.6-931.7
52Ilya MankovRosja216.8-945.5
53Kamil StochPolska214.5-947.8
54Keiichi SatoJaponia211.6-950.7
55Kevin MaltsevEstonia201.2-961.1
56Zak MogelSłowenia159.4-1002.9
57Roman KoudelkaCzechy114.2-1048.1
58Joacim Oedegaard BjoerengNorwegia112.1-1050.2
59Antti AaltoFinlandia108.6-1053.7
60Viktor PolasekCzechy107.3-1055.0
 Justin LissoNiemcy107.3-1055.0
62Stefan RainerAustria105.7-1056.6
63Eetu NousiainenFinlandia103.3-1059.0
64Felix HoffmannNiemcy101.2-1061.1

Wyniki konkursów
29.12.2021OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2022Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
05.01.2022BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
06.01.2022BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich