Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
06.01.2022 - Bischofshofen (Austria) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniel Huber Austria 136.5 137.0 286.8
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 136.5 136.0 282.4
3 Karl Geiger Niemcy 140.5 132.0 281.9
4 Yukiya Sato Japonia 139.0 134.5 281.1
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 133.5 133.5 277.8
6 Robert Johansson Norwegia 133.0 135.0 277.7
7 Jan Hoerl Austria 130.0 136.0 275.3
8 Markus Eisenbichler Niemcy 133.0 134.0 275.2
9 Lovro Kos Słowenia 132.0 144.0 273.6
10 Marius Lindvik Norwegia 126.0 139.0 271.5
11 Philipp Aschenwald Austria 136.0 132.5 269.1
12 Vladimir Zografski Bułgaria 130.5 135.0 261.5
13 Piotr Żyła Polska 128.0 134.0 260.9
14 Junshiro Kobayashi Japonia 129.5 135.0 260.4
15 Anze Lanisek Słowenia 127.5 132.0 257.5
16 Timi Zajc Słowenia 133.0 129.0 255.9
17 Constantin Schmid Niemcy 130.5 130.0 255.7
18 Clemens Aigner Austria 128.5 131.0 255.5
19 Daniel Tschofenig Austria 129.0 129.5 254.4
20 Manuel Fettner Austria 137.5 132.0 250.2
21 Peter Prevc Słowenia 129.0 127.5 247.0
22 Michael Hayboeck Austria 126.5 127.5 245.4
23 Pius Paschke Niemcy 130.5 126.0 245.1
24 Stefan Kraft Austria 124.0 129.0 245.0
25 Gregor Deschwanden Szwajcaria 129.0 124.5 242.4
  Stephan Leyhe Niemcy 130.0 125.5 242.4
27 Dawid Kubacki Polska 128.0 123.0 235.0
28 Killian Peier Szwajcaria 124.0 123.5 231.5
29 Ziga Jelar Słowenia 125.0 124.0 230.7
30 Evgenii Klimov Rosja 126.5 118.5 225.2
31 Ulrich Wohlgenannt Austria 129.0   123.1
32 Danil Sadreev Rosja 125.5   119.9
33 Daniel Andre Tande Norwegia 123.5   119.0
  Andreas Wellinger Niemcy 124.0   119.0
35 Giovanni Bresadola Włochy 124.5   115.2
36 Fredrik Villumstad Norwegia 121.5   114.5
37 Roman Koudelka Czechy 124.0   114.2
38 Niko Kytosaho Finlandia 123.0   113.1
39 Andrzej Stękała Polska 123.0   112.6
40 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 123.0   112.1
41 Artti Aigro Estonia 122.5   111.3
42 Thomas Lackner Austria 120.0   110.3
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 120.5   110.3
44 Johann Andre Forfang Norwegia 121.0   108.9
45 Keiichi Sato Japonia 118.5   106.9
46 Severin Freund Niemcy 121.5   106.7
47 Simon Ammann Szwajcaria 118.0   103.5
48 Eetu Nousiainen Finlandia 121.0   103.3
49 Zak Mogel Słowenia 114.5   94.3
50 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 126.0   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Czterech Skoczni 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Kalendarium
Ren Nikaido
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich