Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
05.01.2022 - Bischofshofen (Austria) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 137.0 137.5 291.3
2 Marius Lindvik Norwegia 137.5 135.5 286.6
3 Halvor Egner Granerud Norwegia 135.5 135.5 282.4
4 Karl Geiger Niemcy 133.0 136.0 280.8
5 Jan Hoerl Austria 138.0 132.5 273.1
  Manuel Fettner Austria 137.0 132.5 273.1
7 Robert Johansson Norwegia 133.0 135.0 270.4
8 Markus Eisenbichler Niemcy 130.0 140.5 270.3
9 Michael Hayboeck Austria 130.5 131.5 267.1
10 Yukiya Sato Japonia 137.0 126.5 262.9
11 Clemens Aigner Austria 129.0 135.5 262.7
12 Severin Freund Niemcy 131.5 133.5 257.3
13 Daniel Huber Austria 132.0 127.5 257.0
14 Timi Zajc Słowenia 130.5 131.5 256.6
15 Andreas Wellinger Niemcy 129.5 130.5 252.7
16 Johann Andre Forfang Norwegia 134.5 123.5 251.5
17 Philipp Aschenwald Austria 132.5 124.5 251.4
18 Piotr Żyła Polska 130.0 130.0 250.1
19 Junshiro Kobayashi Japonia 129.5 129.5 249.4
20 Stephan Leyhe Niemcy 130.5 135.0 249.0
21 Dawid Kubacki Polska 128.5 131.5 248.2
22 Ulrich Wohlgenannt Austria 131.5 124.0 247.5
23 Stefan Kraft Austria 133.0 123.0 246.3
24 Daiki Ito Japonia 131.0 126.0 245.1
25 Lovro Kos Słowenia 136.0 138.5 243.9
26 Killian Peier Szwajcaria 130.0 133.0 243.5
27 Danil Sadreev Rosja 129.5 126.5 240.1
28 Peter Prevc Słowenia 133.5 116.5 237.3
29 Gregor Deschwanden Szwajcaria 129.5 127.5 236.8
30 Jakub Wolny Polska 124.0 125.0 224.7
31 Naoki Nakamura Japonia 123.0 118.0 211.7
32 Constantin Schmid Niemcy 132.0   125.2
33 Evgenii Klimov Rosja 127.0   124.4
34 Thomas Lackner Austria 128.5   123.6
  Niko Kytosaho Finlandia 128.0   123.6
36 Vladimir Zografski Bułgaria 130.0   123.2
37 Anze Lanisek Słowenia 129.5   122.5
38 Daniel Andre Tande Norwegia 125.5   121.9
39 Paweł Wąsek Polska 127.5   115.9
40 Daniel Tschofenig Austria 123.0   115.2
41 Giovanni Bresadola Włochy 121.0   114.9
42 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 124.0   114.5
43 Simon Ammann Szwajcaria 124.0   114.3
44 Artti Aigro Estonia 126.0   114.1
45 Ziga Jelar Słowenia 122.0   112.7
46 Pius Paschke Niemcy 123.5   108.0
47 Stefan Rainer Austria 119.0   105.7
48 Roman Trofimov Rosja 108.0   85.3
49 Kevin Maltsev Estonia 107.0   83.3
50 Zak Mogel Słowenia 101.5   65.1
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Czterech Skoczni 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Kalendarium
Ren Nikaido
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich