Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
29.12.2021 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 128.5 141.0 302.0
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 132.0 133.0 299.2
3 Robert Johansson Norwegia 135.5 131.0 298.6
4 Marius Lindvik Norwegia 129.5 137.5 296.3
5 Karl Geiger Niemcy 131.5 131.0 295.9
6 Lovro Kos Słowenia 126.5 139.5 289.5
7 Markus Eisenbichler Niemcy 129.5 132.5 281.1
8 Daniel Huber Austria 129.0 126.5 269.0
9 Stephan Leyhe Niemcy 124.5 125.0 266.8
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 129.0 122.5 262.6
11 Junshiro Kobayashi Japonia 127.0 124.5 261.2
12 Stefan Kraft Austria 126.5 123.0 260.1
13 Simon Ammann Szwajcaria 123.0 125.0 258.4
14 Killian Peier Szwajcaria 121.5 125.0 256.8
15 Evgenii Klimov Rosja 122.0 123.0 256.6
16 Yukiya Sato Japonia 117.0 123.5 252.8
17 Jan Hoerl Austria 121.0 121.5 252.4
18 Daniel Andre Tande Norwegia 121.5 121.0 251.0
19 Peter Prevc Słowenia 128.0 118.0 249.8
20 Naoki Nakamura Japonia 121.5 119.0 248.1
21 Daniel Tschofenig Austria 122.0 115.5 246.2
22 Philipp Aschenwald Austria 121.0 116.0 244.7
23 Anze Lanisek Słowenia 116.0 121.5 241.3
24 Roman Trofimov Rosja 115.5 123.5 234.1
25 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 126.5 111.0 234.0
26 Pius Paschke Niemcy 123.0 110.0 233.8
27 Cene Prevc Słowenia 122.0 110.5 230.7
28 Dawid Kubacki Polska 111.5 113.5 227.8
29 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 120.0 109.0 224.7
30 Johann Andre Forfang Norwegia 110.5 121.0 224.4
31 Constantin Schmid Niemcy 118.5   124.6
32 Jakub Wolny Polska 118.0   124.0
33 Paweł Wąsek Polska 121.5   123.8
34 Daiki Ito Japonia 120.0   123.4
35 Ulrich Wohlgenannt Austria 121.5   122.1
36 Ziga Jelar Słowenia 121.0   119.2
37 Fredrik Villumstad Norwegia 117.0   119.1
38 Piotr Żyła Polska 114.0   116.5
39 Manuel Fettner Austria 114.5   115.2
40 Danil Sadreev Rosja 116.5   115.1
41 Kamil Stoch Polska 118.0   114.0
42 Artti Aigro Estonia 112.0   109.7
43 Niko Kytosaho Finlandia 113.0   109.3
44 Antti Aalto Finlandia 116.5   108.6
45 Viktor Polasek Czechy 113.5   107.3
46 Keiichi Sato Japonia 109.5   104.7
47 Ilya Mankov Rosja 111.5   103.7
48 Giovanni Bresadola Włochy 111.0   102.1
49 Vladimir Zografski Bułgaria 102.5   90.1
50 Severin Freund Niemcy 124.5   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Czterech Skoczni 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich