Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
29.12.2021 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 128.5 141.0 302.0
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 132.0 133.0 299.2
3 Robert Johansson Norwegia 135.5 131.0 298.6
4 Marius Lindvik Norwegia 129.5 137.5 296.3
5 Karl Geiger Niemcy 131.5 131.0 295.9
6 Lovro Kos Słowenia 126.5 139.5 289.5
7 Markus Eisenbichler Niemcy 129.5 132.5 281.1
8 Daniel Huber Austria 129.0 126.5 269.0
9 Stephan Leyhe Niemcy 124.5 125.0 266.8
10 Gregor Deschwanden Szwajcaria 129.0 122.5 262.6
11 Junshiro Kobayashi Japonia 127.0 124.5 261.2
12 Stefan Kraft Austria 126.5 123.0 260.1
13 Simon Ammann Szwajcaria 123.0 125.0 258.4
14 Killian Peier Szwajcaria 121.5 125.0 256.8
15 Evgenii Klimov Rosja 122.0 123.0 256.6
16 Yukiya Sato Japonia 117.0 123.5 252.8
17 Jan Hoerl Austria 121.0 121.5 252.4
18 Daniel Andre Tande Norwegia 121.5 121.0 251.0
19 Peter Prevc Słowenia 128.0 118.0 249.8
20 Naoki Nakamura Japonia 121.5 119.0 248.1
21 Daniel Tschofenig Austria 122.0 115.5 246.2
22 Philipp Aschenwald Austria 121.0 116.0 244.7
23 Anze Lanisek Słowenia 116.0 121.5 241.3
24 Roman Trofimov Rosja 115.5 123.5 234.1
25 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 126.5 111.0 234.0
26 Pius Paschke Niemcy 123.0 110.0 233.8
27 Cene Prevc Słowenia 122.0 110.5 230.7
28 Dawid Kubacki Polska 111.5 113.5 227.8
29 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 120.0 109.0 224.7
30 Johann Andre Forfang Norwegia 110.5 121.0 224.4
31 Constantin Schmid Niemcy 118.5   124.6
32 Jakub Wolny Polska 118.0   124.0
33 Paweł Wąsek Polska 121.5   123.8
34 Daiki Ito Japonia 120.0   123.4
35 Ulrich Wohlgenannt Austria 121.5   122.1
36 Ziga Jelar Słowenia 121.0   119.2
37 Fredrik Villumstad Norwegia 117.0   119.1
38 Piotr Żyła Polska 114.0   116.5
39 Manuel Fettner Austria 114.5   115.2
40 Danil Sadreev Rosja 116.5   115.1
41 Kamil Stoch Polska 118.0   114.0
42 Artti Aigro Estonia 112.0   109.7
43 Niko Kytosaho Finlandia 113.0   109.3
44 Antti Aalto Finlandia 116.5   108.6
45 Viktor Polasek Czechy 113.5   107.3
46 Keiichi Sato Japonia 109.5   104.7
47 Ilya Mankov Rosja 111.5   103.7
48 Giovanni Bresadola Włochy 111.0   102.1
49 Vladimir Zografski Bułgaria 102.5   90.1
50 Severin Freund Niemcy 124.5   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Turniej Czterech Skoczni 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Turniej Czterech Skoczni 2021/2022

Najbliższe zawody
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich