Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2021/2022
29.12.202116:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202214:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202213:30InnsbruckAustriaHS-130TCS, odwołany
05.01.202216:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, za Innsbruck
06.01.202217:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia1162.3 
2Marius LindvikNorwegia1138.1-24.2
3Halvor Egner GranerudNorwegia1128.2-34.1
4Karl GeigerNiemcy1123.6-38.7
5Markus EisenbichlerNiemcy1117.6-44.7
6Robert JohanssonNorwegia1107.9-54.4
7Lovro KosSłowenia1093.0-69.3
8Jan HoerlAustria1075.7-86.6
9Daniel HuberAustria1069.9-92.4
10Yukiya SatoJaponia1064.7-97.6
11Stephan LeyheNiemcy1021.9-140.4
12Philipp AschenwaldAustria1009.9-152.4
13Killian PeierSzwajcaria993.6-168.7
14Gregor DeschwandenSzwajcaria987.7-174.6
15Piotr ŻyłaPolska889.5-272.8
16Anze LanisekSłowenia878.9-283.4
17Junshiro KobayashiJaponia876.8-285.5
18Daniel TschofenigAustria871.4-290.9
19Evgenii KlimovRosja858.4-303.9
20Peter PrevcSłowenia850.9-311.4
21Johann Andre ForfangNorwegia830.8-331.5
22Dawid KubackiPolska826.7-335.6
23Timi ZajcSłowenia776.6-385.7
24Manuel FettnerAustria758.2-404.1
25Constantin SchmidNiemcy754.7-407.6
26Stefan KraftAustria751.4-410.9
27Daniel Andre TandeNorwegia748.0-414.3
28Naoki NakamuraJaponia708.8-453.5
29Pius PaschkeNiemcy707.3-455.0
30Danil SadreevRosja704.5-457.8
31Andreas WellingerNiemcy618.8-543.5
32Daiki ItoJaponia609.9-552.4
33Severin FreundNiemcy608.2-554.1
34Ulrich WohlgenanntAustria603.8-558.5
35Jakub WolnyPolska595.2-567.1
36Vladimir ZografskiBułgaria594.4-567.9
37Simon AmmannSzwajcaria594.3-568.0
38Clemens AignerAustria518.2-644.1
39Michael HayboeckAustria512.5-649.8
40Cene PrevcSłowenia488.0-674.3
41Fredrik VillumstadNorwegia479.1-683.2
42Ziga JelarSłowenia462.6-699.7
43Niko KytosahoFinlandia456.6-705.7
44Fatih Arda IpciogluTurcja449.5-712.8
45Giovanni BresadolaWłochy431.4-730.9
46Artti AigroEstonia418.9-743.4
47Roman TrofimovRosja417.1-745.2
48Paweł W±sekPolska357.7-804.6
49Mackenzie Boyd-ClowesKanada337.9-824.4
50Thomas LacknerAustria233.9-928.4
51Andrzej StękałaPolska230.6-931.7
52Ilya MankovRosja216.8-945.5
53Kamil StochPolska214.5-947.8
54Keiichi SatoJaponia211.6-950.7
55Kevin MaltsevEstonia201.2-961.1
56Zak MogelSłowenia159.4-1002.9
57Roman KoudelkaCzechy114.2-1048.1
58Joacim Oedegaard BjoerengNorwegia112.1-1050.2
59Antti AaltoFinlandia108.6-1053.7
60Viktor PolasekCzechy107.3-1055.0
 Justin LissoNiemcy107.3-1055.0
62Stefan RainerAustria105.7-1056.6
63Eetu NousiainenFinlandia103.3-1059.0
64Felix HoffmannNiemcy101.2-1061.1

Wyniki konkursów
29.12.2021OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2022Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
05.01.2022BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
06.01.2022BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Fatih Arda Ipcioglu
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich