TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 887.7  
2 Jens Weissflog NRD 788.7 -99.0
3 Jiri Parma Czechosłowacja 767.6 -120.1
4 Christian Hauswirth Szwajcaria 763.5 -124.2
5 Franz Wiegele Austria 752.7 -135.0
6 Staffan Taellberg Szwecja 751.5 -136.2
7 Miran Tepes Jugosławia 748.2 -139.5
8 Andreas Bauer RFN 741.0 -146.7
9 Tuomo Ylipulli Finlandia 731.5 -156.2
10 Jari Puikkonen Finlandia 726.3 -161.4
11 Ernst Vettori Austria 721.1 -166.6
12 Jon-Inge Kjorum Norwegia 714.1 -173.6
13 Josef Heumann RFN 713.2 -174.5
14 Pavel Ploc Czechosłowacja 702.4 -185.3
15 Hroar Stjerner Norwegia 697.1 -190.6
16 Guenther Stranner Austria 688.6 -199.1
17 Horst Bulau Kanada 686.9 -200.8
18 Ulf Findeisen NRD 686.4 -201.3
19 Andrej Vervejkin ZSRR 682.2 -205.5
20 Trond Joeran Pedersen Norwegia 676.6 -211.1
21 Thomas Klauser RFN 670.0 -217.7
22 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 669.1 -218.6
23 Frantisek Jez Czechosłowacja 667.5 -220.2
24 Jan Kowal Polska 651.1 -236.6
25 Heinz Kuttin Austria 641.0 -246.7
26 Dieter Thoma RFN 628.9 -258.8
27 Vegard Opaas Norwegia 623.1 -264.6
28 Andreas Felder Austria 613.4 -274.3
29 Piotr Fijas Polska 607.3 -280.4
30 Sandro Sambugaro Włochy 596.5 -291.2
31 Primoz Ulaga Jugosławia 595.1 -292.6
32 Christoph Lehmann Szwajcaria 587.0 -300.7
33 Vladimir Breitschev Bułgaria 581.8 -305.9
34 Robert Leonhard RFN 575.3 -312.4
35 Udo Okraffka NRD 574.5 -313.2
36 Richard Schallert Austria 573.5 -314.2
37 Werner Schuster Austria 565.5 -322.2
38 Remo Lederer NRD 563.3 -324.4
39 Rolf Schilli RFN 559.0 -328.7
40 Class Brade Braaten Norwegia 555.9 -331.8
41 Ole Christian Eidhammer Norwegia 551.1 -336.6
42 Anders Daun Szwecja 547.3 -340.4
43 Jiri Malec Czechosłowacja 539.1 -348.6
44 Pekka Suorsa Finlandia 531.6 -356.1
45 Yasuhide Miyazaki Japonia 529.0 -358.7
46 Eduard Subotsch ZSRR 501.2 -386.5
47 Fabrice Piazzini Szwajcaria 488.4 -399.3
48 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 483.2 -404.5
49 Manfred Deckert NRD 479.1 -408.6
50 Ron Richards Kanada 475.2 -412.5
51 Jan Boklöv Szwecja 474.6 -413.1
52 Erik Johnsen Norwegia 467.5 -420.2
53 Robert Kopac Jugosławia 462.8 -424.9
54 Andrej Uchanjov ZSRR 457.4 -430.3
55 Kai Nokelainen Finlandia 447.3 -440.4
56 Magnus Aastroem Szwecja 444.7 -443.0
57 Virginio Lunardi Włochy 443.8 -443.9
58 Gerard Balanche Szwajcaria 439.0 -448.7
59 Thomas Dolar Jugosławia 393.3 -494.4
60 Martin Svagerko Czechosłowacja 386.6 -501.1
61 Michail Essin ZSRR 377.6 -510.1
62 Rick Newborn USA 373.1 -514.6
63 Per-Inge Taellberg Szwecja 370.0 -517.7
64 Mike Holland USA 362.0 -525.7
65 Mark Konopacke USA 358.4 -529.3
66 Peter Grundig NRD 355.2 -532.5
67 Jouni Johansen Finlandia 332.4 -555.3
68 Peter Rohwein RFN 319.5 -568.2
69 Matjaz Debelak Jugosławia 309.2 -578.5
70 Joachim Petzold NRD 303.9 -583.8
71 Franz Neulaendtner Austria 303.2 -584.5
72 Jarosław M±dry Polska 296.2 -591.5
73 Dionis Vodnev ZSRR 295.1 -592.6
74 Raimund Litschko NRD 291.8 -595.9
75 Thomas Nordgren Szwecja 288.4 -599.3
76 Roberto Cecon Włochy 287.6 -600.1
77 Antonio Lacedelli Włochy 283.7 -604.0
78 Magnus Westman Szwecja 280.4 -607.3
79 Masahiko Harada Japonia 261.6 -626.1
80 Laszlo Fischer Węgry 260.7 -627.0
81 Juri Golowtschikov ZSRR 259.3 -628.4
82 Dennis McGrane USA 255.8 -631.9
83 Ron Rautio Kanada 252.1 -635.6
84 Blagovest Kowatschev Bułgaria 249.0 -638.7
85 Zbigniew Klimowski Polska 247.8 -639.9
86 Didier Mollard Francja 241.0 -646.7
87 Gabor Geller Węgry 239.1 -648.6
88 Thomas Dufter RFN 236.9 -650.8
89 Werner Haim Austria 236.5 -651.2
90 Emil Zografski Bułgaria 232.0 -655.7
91 Takuya Takeuchi Japonia 230.5 -657.2
92 Jinya Nishikata Japonia 229.2 -658.5
93 Janez Debelak Jugosławia 228.2 -659.5
94 Hiro Shima Japonia 218.7 -669.0
95 Todd Gillmann Kanada 212.4 -675.3
96 Pascal Raymond Szwajcaria 208.9 -678.8
97 Wolfgang Steiert RFN 203.1 -684.6
98 Kiril Petkov Bułgaria 192.0 -695.7
99 Matjaz Zupan Jugosławia 182.2 -705.5
100 Ernst Boesch Szwajcaria 161.3 -726.4
101 Thomas Ihle RFN 159.5 -728.2
102 Lorenz Wegscheider RFN 153.7 -734.0
103 Stephan Rochat Szwajcaria 150.1 -737.6
104 Juergen Winterhalder RFN 144.3 -743.4
105 Steffen Bartschat RFN 144.0 -743.7
106 Thomas Hasselberger RFN 143.5 -744.2
107 Vasja Bajc Jugosławia 142.7 -745.0
108 Thomas Kindlimann Szwajcaria 139.2 -748.5
109 Harald Rodlauer Austria 137.6 -750.1
110 Guenter Schoeffmann Austria 136.8 -750.9
111 Georg Waldvogel RFN 136.0 -751.7
112 Mihaly Szalai Węgry 134.8 -752.9
113 Christoph Mueller Austria 132.8 -754.9
114 Alexander Pointner Austria 132.4 -755.3
115 Eric Breche Francja 131.3 -756.4
116 Oliver Strohmaier Austria 127.6 -760.1
117 Bruno Romang Szwajcaria 124.5 -763.2
118 Patrik Ludi Szwajcaria 124.4 -763.3
119 Eckhard Reichertz RFN 120.2 -767.5
120 Andreas Rauschmeier Austria 118.3 -769.4
121 Adolf Hirner Austria 116.1 -771.6
122 Norbert Moertl Austria 115.2 -772.5
123 Steve Collins Kanada 113.6 -774.1
124 Steffen Kuder RFN 112.3 -775.4
125 Wolfgang Margreiter Austria 108.7 -779.0
126 Klaus Huber Austria 98.1 -789.6
127 Stefan Horngacher Austria 96.0 -791.7
128 Frederic Berger Francja 94.3 -793.4
129 Florian Treves Francja 90.8 -796.9
130 Markus Steiner Austria 89.2 -798.5
131 Paul Erat Austria 80.7 -807.0
132 Eddie Edwards Wielka Brytania 77.2 -810.5
133 Gerrit Konijnenberg Holandia 77.0 -810.7
134 Rajko Lotric Jugosławia 75.1 -812.6
135 Bernat Sola Hiszpania 65.3 -822.4
136 Janez Stirn Jugosławia 62.8 -824.9
137 Benz Hauswirth Szwajcaria 60.9 -826.8
138 Markus Goehler Szwajcaria 53.3 -834.4
139 Uwe Steinberger Austria 50.0 -837.7
140 Norbert Hils RFN 38.6 -849.1
Wyniki konkursów
30.12.1987 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
01.01.1988 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
04.01.1988 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
06.01.1988 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »