TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
06.01.1988 - Bischofshofen (Austria) K-111
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Nykänen Finlandia 112.5 110.0 229.7
2 Primoz Ulaga Jugosławia 108.0 102.5 208.9
3 Ole Christian Eidhammer Norwegia 105.0 105.0 207.7
4 Vegard Opaas Norwegia 104.5 105.0 207.5
5 Heinz Kuttin Austria 108.0 103.0 207.1
6 Franz Wiegele Austria 105.0 104.0 203.3
7 Pavel Ploc Czechosłowacja 103.0 104.0 203.0
8 Pekka Suorsa Finlandia 107.5 99.0 200.3
9 Ernst Vettori Austria 105.0 98.5 200.1
10 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 106.0 99.5 198.4
11 Jiri Parma Czechosłowacja 102.0 101.0 196.4
12 Christian Hauswirth Szwajcaria 102.0 101.0 195.4
13 Jon-Inge Kjorum Norwegia 101.5 101.0 192.7
14 Jens Weissflog NRD 102.0 98.0 192.2
15 Hroar Stjernen Norwegia 103.0 101.0 191.8
16 Miran Tepes Jugosławia 101.0 99.5 190.9
17 Trond Joeran Pedersen Norwegia 99.5 101.5 188.1
18 Staffan Taellberg Szwecja 101.0 99.5 187.9
19 Josef Heumann RFN 96.0 103.0 183.3
20 Jari Puikkonen Finlandia 103.0 92.0 182.6
21 Tuomo Ylipulli Finlandia 95.5 101.0 181.8
22 Ulf Findeisen NRD 93.0 101.0 177.3
  Guenther Stranner Austria 94.5 102.0 177.3
24 Fabrice Piazzini Szwajcaria 98.5 96.0 176.5
25 Remo Lederer NRD 95.5 98.5 175.3
26 Frantisek Jez Czechosłowacja 102.0 90.5 175.2
27 Andreas Bauer RFN 98.0 93.0 172.1
28 Piotr Fijas Polska 94.0 98.0 172.0
29 Robert Leonhard RFN 91.0 98.5 167.5
30 Jan Kowal Polska 94.0 93.5 166.2
31 Sandro Sambugaro Włochy     163.2
32 Andrej Vervejkin ZSRR     162.8
33 Class Brade Braaten Norwegia 92.5 93.0 161.9
34 Werner Schuster Austria     161.6
35 Thomas Klauser RFN     158.7
36 Eduard Subotsch ZSRR     158.5
37 Horst Bulau Kanada     154.3
38 Vladimir Breitschev Bułgaria     153.1
39 Jouni Johansen Finlandia 95.0 87.0 153.0
40 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     152.0
41 Christoph Lehmann Szwajcaria     150.3
42 Virginio Lunardi Włochy     150.2
43 Magnus Aastroem Szwecja 94.0 86.5 149.9
44 Kai Nokelainen Finlandia 90.5 87.0 149.7
45 Todd Gillmann Kanada     148.0
46 Yasuhide Miyazaki Japonia 93.5 86.0 147.0
47 Andrej Uchanjov ZSRR     145.3
48 Gerard Balanche Szwajcaria     145.1
49 Jiri Malec Czechosłowacja     131.6
50 Mark Konopacke USA     129.1
51 Thomas Dolar Jugosławia     76.3
52 Vasja Bajc Jugosławia     76.1
53 Jarosław M±dry Polska     76.0
54 Rolf Schilli RFN     75.6
55 Guenter Schoeffmann Austria     75.5
56 Rajko Lotric Jugosławia     75.1
  Paul Erat Austria     75.1
58 Roberto Cecon Włochy     74.8
59 Martin Svagerko Czechosłowacja     74.6
60 Udo Okraffka NRD     74.3
  Christoph Mueller Austria     74.3
62 Per-Inge Taellberg Szwecja 89.0   74.2
63 Franz Neulaendtner Austria     74.1
64 Andreas Felder Austria     72.8
65 Janez Debelak Jugosławia     72.7
66 Ron Rautio Kanada     72.6
  Anders Daun Szwecja 90.0   72.6
68 Magnus Westman Szwecja 89.0   71.7
69 Manfred Deckert NRD     70.9
70 Peter Rohwein RFN     70.6
71 Oliver Strohmaier Austria     68.2
72 Erik Johnsen Norwegia 85.0   67.6
73 Andreas Rauschmeier Austria     66.9
74 Jan Boklöv Szwecja 85.0   66.6
75 Ron Richards Kanada     66.0
76 Bruno Romang Szwajcaria     65.5
77 Antonio Lacedelli Włochy     65.3
78 Harald Rodlauer Austria     64.9
79 Dionis Vodnev ZSRR     64.7
80 Richard Schallert Austria     64.3
81 Werner Haim Austria     63.5
82 Wolfgang Steiert RFN     63.3
83 Michail Essin ZSRR     63.2
84 Eric Breche Francja     62.8
  Hiro Shima Japonia 83.0   62.8
  Janez Stirn Jugosławia     62.8
87 Robert Kopac Jugosławia     61.8
  Juri Golowtschikov ZSRR     61.8
  Thomas Nordgren Szwecja 83.0   61.8
90 Blagovest Kowatschev Bułgaria     61.3
91 Alexander Pointner Austria     61.1
92 Benz Hauswirth Szwajcaria     60.9
93 Masahiko Harada Japonia 81.5   60.7
94 Zbigniew Klimowski Polska     59.0
95 Dieter Thoma RFN     57.4
96 Jinya Nishikata Japonia 79.5   56.4
  Mike Holland USA     56.4
98 Norbert Moertl Austria     56.3
99 Patrik Ludi Szwajcaria     55.5
100 Peter Grundig NRD     54.8
101 Adolf Hirner Austria     54.7
102 Rick Newborn USA     54.4
103 Laszlo Fischer Węgry     54.2
104 Wolfgang Margreiter Austria     53.5
105 Steve Collins Kanada     52.7
106 Takuya Takeuchi Japonia 76.5   50.7
107 Frederic Berger Francja     50.5
  Klaus Huber Austria     50.5
109 Stefan Horngacher Austria     50.4
110 Emil Zografski Bułgaria     48.0
111 Markus Steiner Austria     45.2
112 Gabor Geller Węgry     41.0
113 Kiril Petkov Bułgaria     40.0
114 Florian Treves Francja     37.2
115 Dennis McGrane USA     34.6
116 Mihaly Szalai Węgry     33.9
117 Didier Mollard Francja     22.6
118 Gerrit Konijnenberg Holandia     16.6
119 Eddie Edwards Wielka Brytania     10.8

« Turniej Czterech Skoczni 1987/1988 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1987/1988

Turniej Czterech Skoczni 1987/1988

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »