TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
30.12.1987 - Oberstdorf (RFN) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Pavel Ploc Czechosłowacja 116.0 117.0 230.2
2 Matti Nykänen Finlandia 115.0 114.0 225.6
3 Staffan Taellberg Szwecja 113.0 106.0 207.6
4 Christian Hauswirth Szwajcaria 110.0 107.0 204.3
5 Jari Puikkonen Finlandia 110.5 106.0 203.1
6 Jens Weissflog NRD 108.0 105.5 202.9
7 Dieter Thoma RFN 111.0 106.0 202.3
8 Heinz Kuttin Austria 109.0 105.0 200.6
9 Tuomo Ylipulli Finlandia 109.0 104.0 199.7
10 Andreas Bauer RFN 114.0 98.0 197.8
11 Ernst Vettori Austria 108.0 105.0 197.7
12 Ole Christian Eidhammer Norwegia 108.0 100.5 190.9
13 Jiri Parma Czechosłowacja 105.0 103.0 190.7
14 Franz Wiegele Austria 106.0 104.0 190.5
15 Miran Tepes Jugosławia 110.0 98.5 189.9
16 Sandro Sambugaro Włochy 109.0 99.0 188.2
17 Primoz Ulaga Jugosławia 107.0 100.5 188.0
18 Jon-Inge Kjorum Norwegia 107.0 99.0 185.9
19 Thomas Klauser RFN 107.0 98.0 185.5
20 Robert Leonhard RFN 106.5 99.0 184.7
21 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 109.0 95.0 183.6
22 Andreas Felder Austria 106.0 97.0 183.2
23 Andrej Vervejkin ZSRR 103.0 104.0 182.8
24 Mike Holland USA 102.0 102.0 181.6
25 Frantisek Jez Czechosłowacja 105.0 99.0 181.1
26 Manfred Deckert NRD 101.5 100.5 180.3
27 Werner Schuster Austria 102.0 101.5 178.4
28 Christoph Lehmann Szwajcaria 100.0 103.0 178.2
29 Udo Okraffka NRD 99.0 101.0 177.5
30 Vladimir Breitschev Bułgaria 111.0 90.0 175.9
31 Guenther Stranner Austria     175.3
32 Jan Boklöv Szwecja     174.6
33 Ulf Findeisen NRD     174.1
34 Robert Kopac Jugosławia     173.9
35 Vegard Opaas Norwegia     173.7
36 Horst Bulau Kanada     173.6
37 Erik Johnsen Norwegia     173.4
38 Rolf Schilli RFN     172.8
39 Ladislav Dluhos Czechosłowacja     172.4
40 Richard Schallert Austria     172.2
41 Joachim Petzold NRD     171.1
42 Per-Inge Taellberg Szwecja     171.0
43 Remo Lederer NRD     170.0
44 Josef Heumann RFN     169.1
45 Hroar Stjerner Norwegia     168.0
46 Rick Newborn USA     166.6
47 Matjaz Debelak Jugosławia     163.9
48 Anders Daun Szwecja     162.8
49 Jan Kowal Polska     155.2
50 Trond Joeran Pedersen Norwegia     153.4
51 Eduard Subotsch ZSRR     110.6
52 Andrej Uchanjov ZSRR     85.4
53 Gerard Balanche Szwajcaria     85.1
54 Roberto Cecon Włochy     84.4
  Piotr Fijas Polska     84.4
56 Thomas Dolar Jugosławia     84.2
57 Jarosław M±dry Polska     83.6
  Thomas Nordgren Szwecja     83.6
59 Yasuhide Miyazaki Japonia 98.0   83.2
60 Antonio Lacedelli Włochy     82.7
  Ernst Boesch Szwajcaria     82.7
  Peter Grundig NRD     82.7
63 Jiri Malec Czechosłowacja     82.6
64 Dennis McGrane USA     81.4
65 Fabrice Piazzini Szwajcaria     81.3
66 Thomas Ihle RFN     80.9
67 Ron Richards Kanada     80.6
68 Didier Mollard Francja     80.5
69 Kai Nokelainen Finlandia 95.5   80.2
70 Dionis Vodnev ZSRR     79.9
  Class Brade Braaten Norwegia     79.9
72 Juri Golowtschikov ZSRR     79.6
73 Pascal Raymond Szwajcaria     79.5
74 Martin Svagerko Czechosłowacja     79.4
75 Mark Konopacke USA     79.1
76 Franz Neulaendtner Austria     79.0
77 Magnus Westman Szwecja     78.5
78 Pekka Suorsa Finlandia 96.0   78.4
79 Raimund Litschko NRD     77.6
80 Virginio Lunardi Włochy     77.3
81 Thomas Dufter RFN     77.0
82 Lorenz Wegscheider RFN     76.8
83 Takuya Takeuchi Japonia 94.0   75.6
84 Thomas Hasselberger RFN     74.9
85 Michail Essin ZSRR     74.2
86 Juergen Winterhalder RFN     74.1
87 Stephan Rochat Szwajcaria     73.5
88 Eckhard Reichertz RFN     73.2
89 Gabor Geller Węgry     73.0
90 Peter Rohwein RFN     72.1
91 Masahiko Harada Japonia 91.0   71.9
92 Steffen Bartschat RFN     71.7
  Thomas Kindlimann Szwajcaria     71.7
94 Georg Waldvogel RFN     71.4
95 Zbigniew Klimowski Polska     70.7
96 Laszlo Fischer Węgry     70.4
97 Emil Zografski Bułgaria     69.2
98 Wolfgang Steiert RFN     68.0
99 Bernat Sola Hiszpania     65.3
100 Ron Rautio Kanada     64.7
  Blagovest Kowatschev Bułgaria     64.7
102 Magnus Aastroem Szwecja     63.3
103 Jouni Johansen Finlandia 85.0   58.0
104 Kiril Petkov Bułgaria     57.6
105 Steffen Kuder RFN     56.4
106 Hiro Shima Japonia 83.0   55.7
107 Mihaly Szalai Węgry     44.9
108 Jinya Nishikata Japonia 77.0   43.8
109 Norbert Hils RFN     38.6
110 Matjaz Zupan Jugosławia     37.0
111 Gerrit Konijnenberg Holandia     31.6
112 Eddie Edwards Wielka Brytania     29.2

« Turniej Czterech Skoczni 1987/1988 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1987/1988

Turniej Czterech Skoczni 1987/1988

Kalendarium
Jeroen Nikkel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »