TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
04.01.1988 - Innsbruck (Austria) K-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Nykänen Finlandia 108.0 105.0 220.0
2 Andreas Bauer RFN 107.0 96.0 197.5
3 Jens Weissflog NRD 96.0 101.0 195.1
4 Jiri Parma Czechosłowacja 104.5 95.0 194.6
5 Pavel Ploc Czechosłowacja 102.0 98.5 193.0
6 Josef Heumann RFN 97.0 97.0 183.9
  Andreas Felder Austria 98.0 96.0 183.9
8 Dieter Thoma RFN 97.0 97.0 181.4
9 Piotr Fijas Polska 95.0 99.0 180.9
10 Miran Tepes Jugosławia 94.0 98.0 180.1
11 Horst Bulau Kanada 96.0 96.0 179.6
12 Pekka Suorsa Finlandia 97.0 96.0 179.5
13 Franz Wiegele Austria 95.5 97.0 177.8
14 Christian Hauswirth Szwajcaria 98.0 92.0 177.3
15 Sandro Sambugaro Włochy 95.0 94.0 173.4
16 Tuomo Ylipulli Finlandia 97.0 90.0 173.1
17 Werner Haim Austria 91.0 97.0 173.0
18 Trond Joeran Pedersen Norwegia 95.0 95.0 172.8
19 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 94.0 94.0 172.5
20 Hroar Stjernen Norwegia 92.0 96.0 170.0
21 Jon-Inge Kjorum Norwegia 95.0 91.5 169.4
22 Virginio Lunardi Włochy 89.0 97.0 167.7
23 Richard Schallert Austria 89.0 97.0 167.2
24 Ron Richards Kanada 89.0 95.0 163.9
25 Andrej Vervejkin ZSRR 94.0 92.0 163.7
26 Rolf Schilli RFN 89.0 94.5 162.7
27 Jan Kowal Polska 92.0 91.0 162.5
28 Guenther Stranner Austria 89.0 94.0 161.5
29 Magnus Aastroem Szwecja 92.0 90.5 161.3
30 Ulf Findeisen NRD 90.0 90.5 161.0
31 Heinz Kuttin Austria     159.8
32 Martin Svagerko Czechosłowacja     159.1
33 Jari Puikkonen Finlandia 91.0 88.0 158.9
34 Erik Johnsen Norwegia 93.0 87.0 158.8
35 Kai Nokelainen Finlandia 90.0 88.0 156.0
36 Staffan Taellberg Szwecja 90.0 89.0 155.9
  Class Brade Braaten Norwegia 90.0 89.0 155.9
38 Janez Debelak Jugosławia     155.5
39 Manfred Deckert NRD     155.4
40 Primoz Ulaga Jugosławia 100.0 95.0 153.8
41 Werner Schuster Austria     153.1
42 Thomas Klauser RFN     149.4
43 Anders Daun Szwecja     149.3
44 Udo Okraffka NRD     145.5
45 Jiri Malec Czechosłowacja     143.1
46 Frantisek Jez Czechosłowacja     142.6
47 Peter Grundig NRD     138.4
48 Raimund Litschko NRD     137.0
49 Yasuhide Miyazaki Japonia 90.0 79.0 129.4
50 Ernst Vettori Austria 91.5 74.0 127.5
51 Robert Leonhard RFN     74.1
52 Mark Konopacke USA     73.7
  Vegard Opaas Norwegia 87.0   73.7
54 Vladimir Breitschev Bułgaria     73.6
  Christoph Lehmann Szwajcaria     73.6
  Rick Newborn USA     73.6
57 Dennis McGrane USA     73.5
58 Ole Christian Eidhammer Norwegia 87.0   73.2
59 Harald Rodlauer Austria     72.7
60 Jan Boklöv Szwecja     72.2
61 Per-Inge Taellberg Szwecja     71.8
  Wolfgang Steiert RFN     71.8
63 Dionis Vodnev ZSRR     71.7
64 Mike Holland USA     71.3
  Thomas Nordgren Szwecja     71.3
  Alexander Pointner Austria     71.3
67 Didier Mollard Francja     70.8
  Franz Neulaendtner Austria     70.8
69 Matjaz Debelak Jugosławia     69.8
  Eduard Subotsch ZSRR     69.8
71 Patrik Ludi Szwajcaria     68.9
72 Eric Breche Francja     68.5
73 Masahiko Harada Japonia 84.0   67.5
74 Vasja Bajc Jugosławia     66.6
75 Juri Golowtschikov ZSRR     66.3
76 Matjaz Zupan Jugosławia     66.0
77 Zbigniew Klimowski Polska     65.6
78 Todd Gillmann Kanada     64.4
79 Jouni Johansen Finlandia 82.0   64.2
80 Jarosław M±dry Polska     63.8
  Thomas Dolar Jugosławia     63.8
82 Laszlo Fischer Węgry     63.7
83 Michail Essin ZSRR     63.6
84 Magnus Westman Szwecja     62.8
  Andrej Uchanjov ZSRR     62.8
86 Antonio Lacedelli Włochy     62.7
87 Joachim Petzold NRD     61.9
88 Adolf Hirner Austria     61.4
89 Guenter Schoeffmann Austria     61.3
90 Steve Collins Kanada     60.9
91 Jinya Nishikata Japonia 80.0   60.4
92 Robert Kopac Jugosławia     59.9
93 Fabrice Piazzini Szwajcaria     59.4
  Oliver Strohmaier Austria     59.4
95 Bruno Romang Szwajcaria     59.0
96 Norbert Moertl Austria     58.9
97 Christoph Mueller Austria     58.5
98 Gerard Balanche Szwajcaria     57.1
99 Wolfgang Margreiter Austria     55.2
100 Pascal Raymond Szwajcaria     54.9
101 Roberto Cecon Włochy     54.2
102 Florian Treves Francja     53.6
103 Markus Goehler Szwajcaria     53.3
104 Blagovest Kowatschev Bułgaria     52.3
105 Andreas Rauschmeier Austria     51.4
106 Ron Rautio Kanada     50.5
107 Uwe Steinberger Austria     50.0
  Gabor Geller Węgry     50.0
109 Hiro Shima Japonia 73.0   49.1
110 Takuya Takeuchi Japonia 73.0   48.6
  Remo Lederer NRD     48.6
112 Klaus Huber Austria     47.6
113 Kiril Petkov Bułgaria     46.7
114 Emil Zografski Bułgaria     46.2
115 Stefan Horngacher Austria     45.6
116 Markus Steiner Austria     44.0
117 Frederic Berger Francja     43.8
118 Mihaly Szalai Węgry     29.1
119 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 76.0   21.8
120 Eddie Edwards Wielka Brytania     19.4
121 Paul Erat Austria     5.6
122 Gerrit Konijnenberg Holandia     1.9

« Turniej Czterech Skoczni 1987/1988 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1987/1988

Turniej Czterech Skoczni 1987/1988

Najbliższe zawody
22 stycznia 2019 (wtorek)
13:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
16:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »