Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
01.01.1988 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-107
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Nykänen Finlandia 103.5 101.5 212.4
2 Staffan Taellberg Szwecja 100.0 98.0 200.1
3 Jens Weissflog NRD 104.5 92.0 198.5
4 Ernst Vettori Austria 106.5 87.0 195.8
5 Dieter Thoma RFN 101.0 90.0 187.8
6 Miran Tepes Jugosławia 95.0 93.5 187.3
7 Christian Hauswirth Szwajcaria 92.0 97.0 186.5
8 Jiri Parma Czechosłowacja 96.0 91.5 185.9
9 Christoph Lehmann Szwajcaria 92.0 98.0 184.9
10 Jiri Malec Czechosłowacja 98.0 90.5 181.8
11 Jari Puikkonen Finlandia 94.0 93.0 181.7
12 Franz Wiegele Austria 96.0 92.0 181.1
13 Horst Bulau Kanada 93.5 91.5 179.4
14 Vladimir Breitschev Bułgaria 97.0 90.0 179.2
15 Udo Okraffka NRD 92.0 92.5 177.2
16 Tuomo Ylipulli Finlandia 99.5 83.0 176.9
  Josef Heumann RFN 92.5 92.5 176.9
18 Peter Rohwein RFN 96.5 87.0 176.8
19 Michail Jessin ZSRR 87.0 86.0 176.6
20 Thomas Klauser RFN 95.0 87.5 176.4
21 Guenther Stranner Austria 92.0 92.0 174.5
22 Ulf Findeisen NRD 91.0 93.0 174.0
23 Andreas Bauer RFN 92.5 88.0 173.6
24 Andreas Felder Austria 96.5 85.0 173.5
25 Andrej Verveikin ZSRR 95.0 87.5 172.9
26 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 95.0 87.0 172.2
27 Fabrice Piazzini Szwajcaria 95.0 87.0 171.2
28 Piotr Fijas Polska 90.0 91.5 170.0
29 Wolfgang Steiert RFN 93.5 85.0 169.8
30 Remo Lederer Niemcy 87.0 93.0 169.4
  Yasuhide Miyazaki Japonia 90.0 92.5 169.4
  Richard Schallert Austria 93.5 86.5 169.4
33 Tomaz Dolar Jugosławia 91.5 87.5 169.0
34 Frantisek Jez Czechosłowacja 92.5 88.0 168.6
35 Vegard Opaas Norwegia 91.5 88.0 168.2
36 Hroar Stjernen Norwegia 89.0 92.0 167.3
37 Robert Kopac Jugosławia 92.5 87.0 167.2
  Jan Kowal Polska 88.0 91.5 167.2
39 Jon-Inge Kjorum Norwegia 90.0 88.0 166.1
40 Ron Richards Kanada 94.5 82.5 164.7
41 Andrej Uchanjov ZSRR 93.0 82.0 163.9
42 Anders Daun Szwecja 91.5 86.5 162.6
43 Eduard Subotsch ZSRR 88.0 88.0 162.3
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 90.0 86.0 162.3
45 Jan Boklöv Szwecja 91.0 86.0 161.2
46 Thomas Dufter RFN 92.0 83.0 159.9
47 Clas Brede Braaten Norwegia 88.0 86.5 158.2
48 Gerard Balanche Szwajcaria 92.0 80.0 151.7
49 Robert Leonhardt RFN 93.0 76.0 149.0
50 Rolf Schilli RFN 91.0 79.0 147.9
51 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 88.0   79.4
52 Peter Grundig NRD 86.5   79.3
  Franz Neulaendtner Austria 86.5   79.3
  Ole Christian Eidhammer Norwegia 86.5   79.3
55 Matjaz Zupan Jugosławia 87.5   79.2
56 Dionis Vodnev ZSRR 86.5   78.8
57 Ernst Boesch Szwajcaria 86.0   78.6
  Thomas Ihle RFN 86.0   78.6
59 Rick Mewborn USA 87.0   78.5
60 Raimund Litschko NRD 85.0   77.2
61 Lorenz Wegscheider RFN 86.0   76.9
62 Stephan Rochat Szwajcaria 86.0   76.6
63 Mark Konopacke USA 87.0   76.5
64 Pavel Ploc Czechosłowacja 87.5   76.2
65 Matjaz Debelak Jugosławia 86.0   75.6
66 Gabor Geller Węgry 86.0   75.1
67 Pascal Reymond Szwajcaria 84.5   74.5
68 Roberto Cecon Włochy 85.0   74.2
69 Heinz Kuttin Austria 86.0   73.6
70 Martin Svagerko Czechosłowacja 84.5   73.5
71 Pekka Suorsa Finlandia 85.5   73.4
72 Antonio Lacedelli Włochy 84.5   73.0
73 Jarosław M±dry Polska 84.0   72.8
74 Manfred Deckert NRD 84.5   72.5
75 Laszlo Fischer Węgry 83.0   72.4
  Werner Schuster Austria 83.0   72.4
77 Steffen Bartschat RFN 84.0   72.3
78 Thomas Nordgren Szwecja 82.5   71.7
  Sandro Sambugaro Włochy 85.0   71.7
80 Joachim Petzold NRD 83.0   70.9
81 Blagovest Kowatschev Bułgaria 82.5   70.7
82 Juergen Winterhalder RFN 82.5   70.2
  Magnus Aastroem Szwecja 82.5   70.2
84 Thomas Hasselberger RFN 81.0   68.6
  Emil Zografski Bułgaria 81.0   68.6
  Jinya Nishikata Japonia 81.0   68.6
87 Erik Johnsen Norwegia 80.0   67.7
88 Thomas Kindlimann Szwajcaria 82.0   67.5
89 Magnus Westman Szwecja 80.5   67.4
90 Didier Mollard Francja 81.0   67.1
91 Dennis McGrane USA 79.0   66.3
92 Georg Waldvogel RFN 78.5   64.6
93 Ron Rautio Kanada 79.0   64.3
94 Masahiko Harada Japonia 77.0   61.5
95 Kai Nokelainen Finlandia 75.5   61.4
96 Jouni Johansen Finlandia 75.0   57.2
97 Steffen Kuder RFN 73.0   55.9
98 Takuya Takeuchi Japonia 73.5   55.6
99 Per-Inge Taellberg Szwecja 72.0   53.0
100 Mike Holland USA 75.0   52.7
101 Zbigniew Klimowski Polska 71.0   52.6
102 Juri Golovtschikov ZSRR 71.0   51.6
103 Hiro Shima Japonia 71.0   51.1
104 Virginio Lunardi Włochy 71.0   48.6
105 Kiril Petkov Bułgaria 70.0   47.7
106 Eckhard Reichertz RFN 87.0   47.0
107 Primoz Ulaga Jugosławia 68.0   44.4
108 Mihaly Szalai Węgry 58.0   26.9
  Gerrit Konijnenberg Holandia 58.0   26.9
110 Eddie Edwards Wielka Brytania 54.0   17.8

« Turniej Czterech Skoczni 1987/1988 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1987/1988

Turniej Czterech Skoczni 1987/1988

Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich