TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jochen Danneberg NRD 918.5  
2 Walter Steiner Szwajcaria 911.7 -6.8
3 Henry Glass NRD 892.4 -26.1
4 Anton Innauer Austria 876.0 -42.5
5 Harald Duschek NRD 875.8 -42.7
6 Thomas Meisinger NRD 845.7 -72.8
7 Karl Schnabl Austria 844.7 -73.8
8 Reinhold Bachler Austria 828.8 -89.7
9 Alfred Pungg Austria 827.1 -91.4
10 Martin Weber NRD 818.7 -99.8
11 Alois Lipburger Austria 816.4 -102.1
12 Johan Saetre Norwegia 812.1 -106.4
13 Per Bergerud Norwegia 807.2 -111.3
14 Falko Weisspflog NRD 806.5 -112.0
15 Jan Tanczos Czechosłowacja 804.8 -113.7
16 Jouko Toermaenen Finlandia 804.3 -114.2
17 Alexi Borovitin ZSRR 796.6 -121.9
18 Klaus Tuchscherer Austria 793.4 -125.1
19 Roger Ruud Norwegia 791.8 -126.7
20 Stanisław Bobak Polska 790.4 -128.1
21 Mathias Buse NRD 788.7 -129.8
22 Rupert Guertler Austria 785.3 -133.2
23 Sergei Saitchik ZSRR 783.4 -135.1
24 Robert Moesching Szwajcaria 778.7 -139.8
25 Josef Samek Czechosłowacja 775.9 -142.6
26 Eduard Federer Austria 775.6 -142.9
27 Hans Millonig Austria 772.4 -146.1
28 Juriy Iwanov ZSRR 768.5 -150.0
29 Bogdan Norcic Jugosławia 759.2 -159.3
30 Frantisek Novak Czechosłowacja 745.7 -172.8
31 Jaroslav Balcar Czechosłowacja 742.2 -176.3
32 Rudolf Wanner Austria 739.8 -178.7
33 Jim Denney USA 738.6 -179.9
34 Hans Wallner Austria 737.3 -181.2
35 Ernst von Grueningen Szwajcaria 736.3 -182.2
36 Leos Skoda Czechosłowacja 735.6 -182.9
37 Walter Habersatter jun. Austria 727.2 -191.3
38 Aleksandr Karapuzov ZSRR 722.5 -196.0
39 Odd Brandsegg Szwecja 715.1 -203.4
40 Janez Lostrek Jugosławia 697.4 -221.1
41 Alfred Grosche RFN 692.4 -226.1
42 Tapio Raeisaenen Finlandia 685.8 -232.7
43 Chris McNeill USA 684.4 -234.1
44 Jim Maki USA 671.9 -246.6
45 Branko Dolhar Jugosławia 665.8 -252.7
46 Willi Puerstl Austria 663.1 -255.4
47 Leonid Komarov ZSRR 662.4 -256.1
48 Takao Ito Japonia 659.7 -258.8
49 Bjarne Naes Norwegia 655.5 -263.0
50 Pekka Hyvaerinen Finlandia 651.2 -267.3
51 Rudolf Tusch RFN 643.7 -274.8
52 Lido Tomasi Włochy 637.8 -280.7
53 Lenhart Elimaee Szwecja 624.4 -294.1
54 Hans Schmid Szwajcaria 623.8 -294.7
55 Leo de Crignis Włochy 622.5 -296.0
56 Christoph Schwartz RFN 620.6 -297.9
57 Janusz Walu¶ Polska 615.2 -303.3
58 Ron Steele USA 614.5 -304.0
59 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 612.9 -305.6
60 Yuji Kawamura Japonia 604.2 -314.3
61 Z. Janouch Czechosłowacja 603.0 -315.5
62 Frank Rombach RFN 592.1 -326.4
63 Henryk Tajner Polska 583.5 -335.0
64 Seppo Reijonen Szwecja 560.2 -358.3
65 Juergen Thomas NRD 555.7 -362.8
66 Pentti Kokkonen Finlandia 497.5 -421.0
67 J. Ungricht Szwajcaria 476.9 -441.6
68 Manabu Ono Japonia 460.2 -458.3
69 Ivano Wegher Włochy 421.7 -496.8
70 Joze Demsar Jugosławia 393.2 -525.3
71 Josef Schwinghammer RFN 389.6 -528.9
72 Manfred Runge RFN 305.9 -612.6
73 Dirk Kramer RFN 268.1 -650.4
74 Peter Leitner RFN 161.4 -757.1
Wyniki konkursów
30.12.1976 Oberstdorf RFN K-90
01.01.1977 Garmisch-Partenkirchen RFN K-90
04.01.1977 Innsbruck Austria K-90
06.01.1977 Bischofshofen Austria K-90
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »