Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka HS-142
CoC
06.01.1977 - Bischofshofen (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Walter Steiner Szwajcaria 96.0 98.0 220.4
2 Karl Schnabl Austria 91.5 99.0 217.0
3 Jochen Danneberg NRD 91.0 102.5 215.7
4 Thomas Meisinger NRD 93.5 98.5 211.6
5 Klaus Tuchscherer Austria 96.0 89.5 207.5
6 Harald Duschek NRD 87.5 99.0 204.4
7 Per Bergerud Norwegia 88.0 95.5 200.2
8 Henry Glass NRD 90.0 92.0 200.1
9 Martin Weber NRD 86.0 96.0 198.1
10 Hans Millonig Austria 89.0 90.5 196.1
11 Rupert Guertler Austria     193.6
12 Falko Weisspflog NRD     192.8
13 Eduard Federer Austria     188.1
14 Alfred Pungg Austria     187.6
15 Jaroslav Balcar Czechosłowacja     183.5
16 Rudolf Wanner Austria     182.1
17 Jan Tanczos Czechosłowacja     181.8
18 Roger Ruud Norwegia 87.0 84.5 181.4
19 Anton Innauer Austria 80.0 90.0 180.8
20 Jouko Toermaenen Finlandia     180.3
21 Leos Skoda Czechosłowacja     179.9
22 Mathias Buse NRD     179.8
23 Robert Moesching Szwajcaria     179.7
24 Tapio Raeisaenen Finlandia     179.0
25 Reinhold Bachler Austria     177.3
26 Branko Dolhar Jugosławia     176.6
27 Johan Saetre Norwegia 78.0 91.0 176.4
28 Alexi Borovitin ZSRR     175.7
29 Stanisław Bobak Polska     175.5
30 Sergei Saitchik ZSRR     175.2
31 Janez Lostrek Jugosławia     174.3
32 Josef Samek Czechosłowacja     174.1
33 Juergen Thomas NRD     170.8
34 Alois Lipburger Austria     169.9
  Bogdan Norcic Jugosławia     169.9
36 Odd Brandsegg Szwecja     165.7
37 Ernst von Grueningen Szwajcaria     162.0
38 Walter Habersatter jun. Austria     159.7
39 Josef Schwinghammer RFN     159.6
40 Jim Denney USA     159.4
41 Alfred Grosche RFN     159.2
42 Leo de Crignis Włochy     158.9
43 Willi Puerstl Austria     157.7
44 Lido Tomasi Włochy     156.2
45 Bjarne Naes Norwegia 78.0 79.5 154.3
46 Hans Wallner Austria     153.3
47 Jim Maki USA     150.2
48 Leonid Komarov ZSRR     149.5
  Christoph Schwartz RFN     149.5
50 Chris McNeill USA     149.4
  Juriy Iwanov ZSRR     149.4
52 Aleksandr Karapuzov ZSRR     149.3
53 Frantisek Novak Czechosłowacja     144.1
54 Takao Ito Japonia 75.0 76.0 143.7
55 Frank Rombach RFN     139.7
56 Janusz Walu¶ Polska     139.4
57 Lenhart Elimaee Szwecja     138.8
58 Ron Steele USA     136.8
59 Pekka Hyvaerinen Finlandia     135.8
60 Hans Schmid Szwajcaria     132.5
61 Rudolf Tusch RFN     128.9
62 Z. Janouch Czechosłowacja     128.1
63 Hansjoerg Sumi Szwajcaria     125.6
64 Henryk Tajner Polska     123.2
65 Yuji Kawamura Japonia 68.0 67.0 113.8
66 Seppo Reijonen Szwecja     107.3
67 Joze Demsar Jugosławia     102.5
68 Manabu Ono Japonia 56.0 65.0 84.2

« Turniej Czterech Skoczni 1976/1977 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1976/1977

Turniej Czterech Skoczni 1976/1977

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:45
P¦ Klingenthal
konkurs ind. K
11:45
CoC-k Notodden
konkurs ind.
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
14:45
P¦ Klingenthal
seria próbna M
15:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Klingenthal
konkurs druż. M
15 grudnia 2019 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
14:45
P¦ Klingenthal
seria próbna M
16:00
P¦ Klingenthal
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich