Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 04.01.1977, Innsbruck K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jochen Danneberg NRD 702.8  
2 Anton Innauer Austria 695.2 -7.6
3 Henry Glass NRD 692.3 -10.5
4 Walter Steiner Szwajcaria 691.3 -11.5
5 Harald Duschek NRD 671.4 -31.4
6 Reinhold Bachler Austria 651.5 -51.3
7 Alois Lipburger Austria 646.5 -56.3
8 Alfred Pungg Austria 639.5 -63.3
9 Johan Saetre Norwegia 635.7 -67.1
10 Thomas Meisinger NRD 634.1 -68.7
11 Karl Schnabl Austria 627.7 -75.1
12 Jouko Toermaenen Finlandia 624.0 -78.8
13 Jan Tanczos Czechosłowacja 623.0 -79.8
14 Alexi Borovitin ZSRR 620.9 -81.9
15 Martin Weber NRD 620.6 -82.2
16 Jury Iwanov ZSRR 619.1 -83.7
17 Stanisław Bobak Polska 614.9 -87.9
18 Falko Weisspflog NRD 613.7 -89.1
19 Roger Ruud Norwegia 610.4 -92.4
20 Mathias Buse NRD 608.9 -93.9
21 Sergei Saitchik ZSRR 608.2 -94.6
22 Per Bergerud Norwegia 607.0 -95.8
23 Josef Samek Czechosłowacja 601.8 -101.0
24 Frantisek Novak Czechosłowacja 601.6 -101.2
25 Robert Moesching Szwajcaria 599.0 -103.8
26 Rupert Guertler Austria 591.7 -111.1
27 Bogdan Norcic Jugosławia 589.3 -113.5
28 Eduard Federer Austria 587.5 -115.3
29 Klaus Tuchscherer Austria 585.9 -116.9
30 Hans Wallner Austria 584.0 -118.8
31 Jim Denney USA 579.2 -123.6
32 Hans Millonig Austria 576.3 -126.5
33 Ernst von Grueningen Szwajcaria 574.3 -128.5
34 Aleksander Karapusov ZSRR 573.2 -129.6
35 Walter Habersatter jr. Austria 567.5 -135.3
36 Jaroslav Balcar Czechosłowacja 558.7 -144.1
37 Rudolf Wanner Austria 557.7 -145.1
38 Leos Skoda Czechosłowacja 555.7 -147.1
39 Odd Brandsegg Szwecja 548.4 -154.4
40 Chris McNeill USA 535.0 -167.8
41 Alfred Grosche RFN 533.2 -169.6
42 Janez Lostrek Jugosławia 523.1 -179.7
43 Jim Maki USA 521.7 -181.1
44 Takao Ito Japonia 516.0 -186.8
45 Pekka Hyvaerinen Finlandia 515.4 -187.4
46 Rudolf Tusch RFN 514.8 -188.0
47 Leonid Komarov ZSRR 512.9 -189.9
48 Tapio Raeisaenen Finlandia 506.8 -196.0
49 Willi Puerstl Austria 505.4 -197.4
50 Bjarne Naes Norwegia 501.2 -201.6
51 Pentti Kokkonen Finlandia 497.5 -205.3
52 Hans Schmid Szwajcaria 491.3 -211.5
53 Yuji Kawamura Japonia 490.4 -212.4
54 Branko Dolhar Jugosławia 489.2 -213.6
55 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 487.3 -215.5
56 Lenhart Elimaee Szwecja 485.6 -217.2
57 Lido Tomasi Włochy 481.6 -221.2
58 Ron Stelle USA 477.7 -225.1
59 Jean Luc Ungricht Szwajcaria 476.9 -225.9
60 Janusz Walu¶ Polska 475.8 -227.0
61 Zdenek Janouch Czechosłowacja 474.9 -227.9
62 Christoph Schwarz RFN 471.1 -231.7
63 Leos de Crignis Włochy 463.6 -239.2
64 Henryk Tajner Polska 460.3 -242.5
65 Frank Rombach RFN 452.4 -250.4
66 Ivano Wegher Włochy 421.7 -281.1
67 Juergen Thomas NRD 384.9 -317.9
68 Manabu Ono Japonia 376.0 -326.8
69 Manfred Runge RFN 305.9 -396.9
70 Seppo Reijonen Szwecja 305.6 -397.2
71 Joze Demsar Jugosławia 290.7 -412.1
72 Dirk Kramer RFN 268.1 -434.7
73 Josef Schwinghammer RFN 230.0 -472.8
74 Peter Leitner RFN 161.4 -541.4
75 Seppo Reijonen Finlandia 147.3 -555.5

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jaka Hvala
Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich