Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
01.01.1977 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jochen Danneberg NRD 93.5 94.0 235.2
2 Anton Innauer Austria 86.5 90.0 222.3
3 Harald Duschek NRD 89.0 89.5 220.1
4 Henry Glass NRD 87.5 89.0 219.3
5 Johan Saetre Norwegia 88.0 86.5 213.5
6 Walter Steiner Szwajcaria 88.5 86.5 212.7
7 Alois Lipburger Austria 88.0 87.5 211.9
8 Alfred Pungg Austria 87.0 86.0 209.4
9 Juergen Thomas NRD 86.5 87.0 208.6
10 Martin Weber NRD 86.5 85.0 208.3
11 Thomas Meisinger NRD 84.5 88.5 207.4
12 Klaus Tuchscherer Austria 86.0 88.0 207.3
13 Josef Samek Czechosłowacja 87.0 85.0 207.0
14 Reinhold Bachler Austria 84.5 85.0 204.5
15 Jan Tanczos Czechosłowacja 84.5 85.5 204.2
16 Alexi Borovitin ZSRR 85.5 83.0 203.6
17 Mathias Buse NRD 82.5 88.5 202.1
18 Robert Moesching Szwajcaria 85.0 86.5 201.3
19 Jouko Toermaenen Finlandia 82.5 84.5 200.5
  Falko Weisspflog NRD 84.0 85.5 200.5
21 Karl Schnabl Austria 82.0 84.5 199.8
22 Roger Ruud Norwegia 83.5 84.0 199.7
23 Sergei Saitchik ZSRR 84.5 82.5 199.5
24 Aleksander Karapusov ZSRR 83.5 82.5 198.6
25 Per Bergerud Norwegia 83.0 82.5 193.4
26 Rupert Guertler Austria 83.0 80.5 193.1
27 Jury Iwanov ZSRR 83.5 81.0 193.0
28 Stanisław Bobak Polska 86.0 79.0 191.7
29 Jaroslav Balcar Czechosłowacja 79.5 82.5 189.5
30 Hans Wallner Austria 81.0 80.5 189.3
31 Leos Skoda Czechosłowacja 79.5 81.5 188.1
32 Eduard Federer Austria 79.0 83.0 188.0
33 Walter Habersatter jr. Austria 80.5 83.0 186.6
34 Pentti Kokkonen Finlandia 80.0 82.5 186.2
35 Alfred Grosche RFN 79.0 80.5 184.0
  Leonid Komarov ZSRR 78.0 81.5 184.0
37 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 81.0 82.0 183.9
  Jim Denney USA 81.5 79.0 183.9
39 Tapio Raeisaenen Finlandia 78.0 76.0 178.8
40 Rudolf Wanner Austria 78.5 78.0 177.8
41 Odd Brandsegg Szwecja 78.5 78.5 177.0
42 Frantisek Novak Czechosłowacja 80.0 75.5 176.4
  Ernst von Grueningen Szwajcaria 82.5 75.5 176.4
44 Bogdan Norcic Jugosławia 74.0 79.5 174.1
45 Lenhart Elimaee Szwecja 76.0 76.5 171.7
46 Jean Luc Ungricht Szwajcaria 77.0 77.5 171.0
47 Zdenek Janouch Czechosłowacja 74.0 77.0 170.6
48 Hans Millonig Austria 70.0 85.0 170.2
49 Yuji Kawamura Japonia 75.0 79.0 167.8
50 Leos de Crignis Włochy 76.0 77.0 167.4
51 Chris McNeill USA 76.5 76.0 166.7
52 Hans Schmid Szwajcaria 77.0 76.5 166.6
53 Janez Lostrek Jugosławia 75.0 74.5 165.5
54 Ron Stelle USA 75.0 75.5 164.9
55 Jim Maki USA 73.0 78.5 164.8
56 Henryk Tajner Polska 74.0 76.0 164.2
57 Lido Tomasi Włochy 82.5 71.0 162.1
58 Peter Leitner RFN 75.0 75.5 161.4
59 Janusz Walu¶ Polska 71.0 77.0 160.9
60 Bjarne Naes Norwegia 72.0 74.0 158.6
61 Rudolf Tusch RFN 71.5 74.0 157.4
62 Pekka Hyvaerinen Finlandia 72.0 71.0 156.9
63 Branko Dolhar Jugosławia 69.0 76.5 156.4
64 Takao Ito Japonia 71.0 71.0 155.0
65 Manfred Runge RFN 71.0 75.0 154.1
66 Seppo Reijonen Finlandia 69.0 70.0 147.3
67 Frank Rombach RFN 70.0 72.0 146.5
68 Willi Puerstl Austria 80.5 77.0 144.7
69 Ivano Wegher Włochy 68.0 74.0 144.5
70 Dirk Kramer RFN 68.5 70.0 141.6
71 Christoph Schwarz RFN 63.0 76.5 138.5
72 Joze Demsar Jugosławia 65.0 68.0 131.4
73 Manabu Ono Japonia 63.0 64.5 125.7
74 Josef Schwinghammer RFN 52.0 73.0 82.7

« Turniej Czterech Skoczni 1976/1977 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1976/1977

Turniej Czterech Skoczni 1976/1977

Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich