Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
01.01.1977 - Garmisch-Partenkirchen (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jochen Danneberg NRD 93.5 94.0 235.2
2 Anton Innauer Austria 86.5 90.0 222.3
3 Harald Duschek NRD 89.0 89.5 220.1
4 Henry Glass NRD 87.5 89.0 219.3
5 Johan Saetre Norwegia 88.0 86.5 213.5
6 Walter Steiner Szwajcaria 88.5 86.5 212.7
7 Alois Lipburger Austria 88.0 87.5 211.9
8 Alfred Pungg Austria 87.0 86.0 209.4
9 Juergen Thomas NRD 86.5 87.0 208.6
10 Martin Weber NRD 86.5 85.0 208.3
11 Thomas Meisinger NRD 84.5 88.5 207.4
12 Klaus Tuchscherer Austria 86.0 88.0 207.3
13 Josef Samek Czechosłowacja 87.0 85.0 207.0
14 Reinhold Bachler Austria 84.5 75.0 204.5
15 Jan Tanczos Czechosłowacja     204.2
16 Alexi Borovitin ZSRR     203.6
17 Mathias Buse NRD     202.1
18 Robert Moesching Szwajcaria     201.3
19 Jouko Toermaenen Finlandia 82.5 84.5 200.5
  Falko Weisspflog NRD 84.0 85.5 200.5
21 Karl Schnabl Austria 82.0 84.5 199.8
22 Roger Ruud Norwegia 83.5 84.0 199.7
23 Sergei Saitchik ZSRR     199.5
24 Aleksandr Karapuzov ZSRR     198.6
25 Per Bergerud Norwegia 83.0 82.5 193.4
26 Rupert Guertler Austria     193.1
27 Juriy Iwanov ZSRR     193.0
28 Stanisław Bobak Polska     191.7
29 Jaroslav Balcar Czechosłowacja     189.5
30 Hans Wallner Austria     189.3
31 Leos Skoda Czechosłowacja     188.1
32 Eduard Federer Austria     188.0
33 Walter Habersatter jun. Austria     186.6
34 Pentti Kokkonen Finlandia 80.0 82.5 186.2
35 Alfred Grosche RFN     184.0
  Leonid Komarov ZSRR     184.0
37 Hansjoerg Sumi Szwajcaria     183.9
  Jim Denney USA     183.9
39 Tapio Raeisaenen Finlandia 78.0 76.0 178.8
40 Odd Brandsegg Szwecja 78.5 78.5 178.0
41 Rudolf Wanner Austria     177.8
42 Frantisek Novak Czechosłowacja     176.4
  Ernst von Grueningen Szwajcaria     176.4
44 Bogdan Norcic Jugosławia     174.1
45 Lenhart Elimaee Szwecja 76.0 76.5 171.7
46 J. Ungricht Szwajcaria     171.0
47 Z. Janouch Czechosłowacja     170.6
48 Hans Millonig Austria     170.2
49 Yuji Kawamura Japonia 75.0 79.0 167.8
50 Leo de Crignis Włochy     167.4
51 Chris McNeill USA     166.7
52 Hans Schmid Szwajcaria     166.6
53 Janez Lostrek Jugosławia     165.5
54 Ron Steele USA     164.9
55 Jim Maki USA     164.8
56 Henryk Tajner Polska     164.2
57 Lido Tomasi Włochy     162.1
58 Peter Leitner RFN     161.4
59 Janusz Walu¶ Polska     160.9
60 Bjarne Naes Norwegia 72.0 74.0 158.6
61 Rudolf Tusch RFN     157.4
62 Pekka Hyvaerinen Finlandia 72.0 71.0 156.9
63 Branko Dolhar Jugosławia     156.4
64 Takao Ito Japonia 71.0 71.0 155.0
65 Manfred Runge RFN     154.1
66 Seppo Reijonen Szwecja 69.0 79.0 147.3
67 Frank Rombach RFN     146.5
68 Willi Puerstl Austria     144.7
69 Ivano Wegher Włochy     144.5
70 Dirk Kramer RFN     141.6
71 Christoph Schwartz RFN     138.5
72 Joze Demsar Jugosławia     131.4
73 Manabu Ono Japonia 63.0 64.5 125.7
74 Josef Schwinghammer RFN     82.7

« Turniej Czterech Skoczni 1976/1977 - wszystkie konkursy »
Turniej Czterech Skoczni 1976/1977

Turniej Czterech Skoczni 1976/1977

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich