Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
Klasyfikacja po konkursie: 01.01.1977, Garmisch-Partenkirchen K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jochen Danneberg NRD 488.9  
2 Anton Innauer Austria 477.9 -11.0
3 Harald Duschek NRD 468.3 -20.6
4 Walter Steiner Szwajcaria 465.0 -23.9
5 Henry Glass NRD 458.7 -30.2
6 Alois Lipburger Austria 448.5 -40.4
7 Johan Saetre Norwegia 443.3 -45.6
8 Jouko Toermaenen Finlandia 435.8 -53.1
9 Reinhold Bachler Austria 435.4 -53.5
10 Thomas Meisinger NRD 430.6 -58.3
11 Alfred Pungg Austria 429.1 -59.8
12 Josef Samek Czechosłowacja 428.4 -60.5
13 Martin Weber NRD 424.6 -64.3
14 Alexi Borovitin ZSRR 422.3 -66.6
15 Roger Ruud Norwegia 417.6 -71.3
16 Stanisław Bobak Polska 415.9 -73.0
17 Jan Tanczos Czechosłowacja 415.1 -73.8
  Per Bergerud Norwegia 415.1 -73.8
19 Sergei Saitchik ZSRR 414.4 -74.5
20 Mathias Buse NRD 413.7 -75.2
21 Falko Weisspflog NRD 413.1 -75.8
22 Karl Schnabl Austria 411.3 -77.6
23 Robert Moesching Szwajcaria 409.1 -79.8
24 Frantisek Novak Czechosłowacja 408.9 -80.0
25 Jury Iwanov ZSRR 405.6 -83.3
26 Leos Skoda Czechosłowacja 404.5 -84.4
27 Hans Wallner Austria 402.7 -86.2
28 Rupert Guertler Austria 400.9 -88.0
29 Odd Brandsegg Szwecja 397.9 -91.0
30 Aleksander Karapusov ZSRR 394.6 -94.3
31 Klaus Tuchscherer Austria 394.5 -94.4
32 Bogdan Norcic Jugosławia 392.4 -96.5
33 Eduard Federer Austria 391.5 -97.4
34 Ernst von Grueningen Szwajcaria 390.7 -98.2
35 Jim Denney USA 389.0 -99.9
36 Walter Habersatter jr. Austria 388.7 -100.2
  Jaroslav Balcar Czechosłowacja 388.7 -100.2
38 Rudolf Wanner Austria 387.2 -101.7
39 Pentti Kokkonen Finlandia 384.9 -104.0
40 Hans Millonig Austria 380.9 -108.0
41 Pekka Hyvaerinen Finlandia 372.1 -116.8
42 Alfred Grosche RFN 371.5 -117.4
43 Janez Lostrek Jugosławia 369.9 -119.0
44 Chris McNeill USA 369.3 -119.6
45 Branko Dolhar Jugosławia 363.0 -125.9
46 Rudolf Tusch RFN 362.2 -126.7
47 Bjarne Naes Norwegia 360.6 -128.3
48 Tapio Raeisaenen Finlandia 360.2 -128.7
49 Leonid Komarov ZSRR 356.5 -132.4
50 Jim Maki USA 356.1 -132.8
51 Leos de Crignis Włochy 355.1 -133.8
52 Hans Schmid Szwajcaria 352.5 -136.4
53 Jean Luc Ungricht Szwajcaria 351.6 -137.3
54 Takao Ito Japonia 345.6 -143.3
55 Lenhart Elimaee Szwecja 343.2 -145.7
56 Ron Stelle USA 342.1 -146.8
57 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 341.5 -147.4
58 Zdenek Janouch Czechosłowacja 337.8 -151.1
59 Yuji Kawamura Japonia 332.5 -156.4
60 Janusz Walu¶ Polska 331.7 -157.2
61 Willi Puerstl Austria 331.6 -157.3
62 Christoph Schwarz RFN 324.6 -164.3
63 Lido Tomasi Włochy 320.5 -168.4
64 Henryk Tajner Polska 318.1 -170.8
65 Frank Rombach RFN 308.7 -180.2
66 Manfred Runge RFN 305.9 -183.0
67 Ivano Wegher Włochy 294.0 -194.9
68 Joze Demsar Jugosławia 290.7 -198.2
69 Manabu Ono Japonia 272.2 -216.7
70 Dirk Kramer RFN 268.1 -220.8
71 Juergen Thomas NRD 208.6 -280.3
72 Seppo Reijonen Szwecja 168.0 -320.9
73 Peter Leitner RFN 161.4 -327.5
74 Seppo Reijonen Finlandia 147.3 -341.6
75 Josef Schwinghammer RFN 82.7 -406.2

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jaka Hvala
Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (pi±tek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (pi±tek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich