Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2021/2022
Period 3
04.12.2021 13:00 Zhangjiakou/Pekin Chiny HS-140
05.12.2021 07:30 Zhangjiakou/Pekin Chiny HS-140
10.12.2021 17:00 Vikersund Norwegia HS-117
11.12.2021 11:00 Vikersund Norwegia HS-117
18.12.2021 12:15 Ruka Finlandia HS-142
19.12.2021 11:30 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2021 15:45 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2021 11:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
07.01.2022 18:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
08.01.2022 10:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
Period 5
15.01.2022   Sapporo Japonia HS-137 odwołane
15.01.2022 17:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 za Titisee
16.01.2022   Sapporo Japonia HS-137 odwołane
16.01.2022 10:15 Oberstdorf Niemcy HS-137 za Titisee
22.01.2022 14:00 Innsbruck Austria HS-128
23.01.2022 10:00 Innsbruck Austria HS-128
29.01.2022 17:00 Planica Słowenia HS-139 przeniesiony na 26.02
30.01.2022 10:15 Planica Słowenia HS-139 przeniesiony na 27.02
Period 6
05.02.2022 16:45 Iron Mountain USA HS-133
05.02.2022 20:00 Iron Mountain USA HS-133
06.02.2022 20:00 Iron Mountain USA HS-133
12.02.2022 17:00 Brotterode Niemcy HS-117
13.02.2022 10:00 Brotterode Niemcy HS-117
19.02.2022 12:00 Rena Norwegia HS-139
20.02.2022 10:00 Rena Norwegia HS-139
26.02.2022 17:00 Planica Słowenia HS-139 za 29.01
27.02.2022 09:00 Planica Słowenia HS-139 za 30.01
05.03.2022 16:30 Lahti Finlandia HS-130
06.03.2022 11:30 Lahti Finlandia HS-130
Period 7
12.03.2022 13:30 Zakopane Polska HS-134
12.03.2022 16:00 Zakopane Polska HS-134
13.03.2022 11:30 Zakopane Polska HS-134
26.03.2022 07:00 Czajkowski Rosja HS-140 odwołany
27.03.2022 12:00 Czajkowski Rosja HS-140 odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Lackner Austria 1010  
2 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 997 -13
3 Ulrich Wohlgenannt Austria 798 -212
4 Ziga Jelar Słowenia 716 -294
5 Philipp Raimund Niemcy 707 -303
6 Michael Hayboeck Austria 608 -402
7 Domen Prevc Słowenia 588 -422
8 Anze Semenic Słowenia 572 -438
9 Sondre Ringen Norwegia 564 -446
10 Anders Haare Norwegia 498 -512
11 Stefan Rainer Austria 483 -527
12 Jan Bombek Słowenia 474 -536
13 Zak Mogel Słowenia 463 -547
14 David Siegel Niemcy 445 -565
15 Kacper Juroszek Polska 382 -628
16 Andrzej Stękała Polska 370 -640
17 Kilian Maerkl Niemcy 352 -658
18 Justin Lisso Niemcy 350 -660
19 Maciej Kot Polska 329 -681
20 Jakub Wolny Polska 323 -687
21 Robin Pedersen Norwegia 307 -703
22 Soelve Jokerud Strand Norwegia 306 -704
23 Martin Hamann Niemcy 303 -707
24 Benjamin Oestvold Norwegia 301 -709
25 Aleksander Zniszczoł Polska 299 -711
26 Markus Schiffner Austria 291 -719
27 Clemens Aigner Austria 288 -722
28 Severin Freund Niemcy 242 -768
29 Francisco Moerth Austria 233 -777
30 Tilen Bartol Słowenia 228 -782
31 Maximilian Ortner Austria 200 -810
32 Philipp Aschenwald Austria 196 -814
33 Maximilian Steiner Austria 195 -815
34 Janni Reisenauer Austria 194 -816
35 Bor Pavlovcic Słowenia 190 -820
  Stefan Hula Polska 190 -820
37 Moritz Baer Niemcy 184 -826
38 Fredrik Villumstad Norwegia 180 -830
39 Patrik Vitez Słowenia 176 -834
40 Markus Mueller Austria 175 -835
41 David Haagen Austria 168 -842
42 Felix Hoffmann Niemcy 148 -862
43 Eetu Nousiainen Finlandia 141 -869
44 Elias Medwed Austria 122 -888
45 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 121 -889
46 Andreas Wellinger Niemcy 116 -894
  Markus Rupitsch Austria 116 -894
48 Ren Nikaido Japonia 112 -898
49 Adrian Sell Niemcy 100 -910
50 Andreas Granerud Buskum Norwegia 95 -915
51 Oscar P. Westerheim Norwegia 88 -922
52 Richard Freitag Niemcy 77 -933
53 Hannes Landerer Austria 74 -936
54 Klemens Murańka Polska 67 -943
55 Denis Kornilov Rosja 62 -948
56 Roman Koudelka Czechy 60 -950
57 Reruhi Shimizu Japonia 50 -960
58 Peter Resinger Austria 49 -961
59 Jan Habdas Polska 48 -962
60 Niklas Bachlinger Austria 47 -963
61 Andreas Schuler Szwajcaria 45 -965
62 Anders Fannemel Norwegia 43 -967
  Alex Insam Włochy 43 -967
64 Matija Vidic Słowenia 42 -968
65 Sandro Hauswirth Szwajcaria 38 -972
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 38 -972
67 Mathis Contamine Francja 37 -973
68 Decker Dean USA 36 -974
  Antti Aalto Finlandia 36 -974
70 Luca Roth Niemcy 34 -976
71 Radek Rydl Czechy 32 -978
72 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 31 -979
73 Clemens Leitner Austria 30 -980
74 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 29 -981
75 Erik Belshaw USA 28 -982
76 Mark Hafnar Słowenia 27 -983
  Iver Olaussen Norwegia 27 -983
  Andre Fussenegger Austria 27 -983
79 Sabirzhan Muminov Kazachstan 26 -984
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 26 -984
81 Qiwu Song Chiny 22 -988
  Ylxin Lyu Chiny 22 -988
83 Aleksandr Bazhenov Rosja 21 -989
  Rikuta Watanabe Japonia 21 -989
  Xiaoyang Zhou Chiny 21 -989
86 Shinnosuke Fujita Japonia 19 -991
  Arttu Pohjola Finlandia 19 -991
  Patrick Gasienica USA 19 -991
89 Frantisek Lejsek Czechy 18 -992
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 18 -992
  Claudio Haas Niemcy 18 -992
92 Casey Larson USA 16 -994
  Mika Schwann Austria 16 -994
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 16 -994
  Sindre Ulven Joergensen Norwegia 16 -994
96 Kalle Heikkinen Finlandia 15 -995
  Filip Sakala Czechy 15 -995
98 Simen Kvarstad Norwegia 14 -996
  Francesco Cecon Włochy 14 -996
  Jarosław Krzak Polska 14 -996
101 Weijie Zhen Chiny 12 -998
102 Zhe Chen Chiny 11 -999
  Krystof Hauser Czechy 11 -999
  Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 11 -999
  Marius Aas Hast Norwegia 11 -999
106 Lean Niederberger Szwajcaria 10 -1000
107 Cestmir Kozisek Czechy 9 -1001
108 Luca Geyer Niemcy 5 -1005
  Joergen Oliver Stroem Norwegia 5 -1005
  Anton Korchuk Ukraina 5 -1005
111 Xuyu Huang Chiny 4 -1006
  Eetu Merilainen Finlandia 4 -1006
  Rui Wang Chiny 4 -1006
114 Christian Roeste Solberg Norwegia 3 -1007
  Maksim Kolobov Rosja 3 -1007
  Valentin Foubert Francja 3 -1007
117 Szymon Jojko Polska 2 -1008
118 Andrew Urlaub USA 1 -1009
  Giovanni Bresadola Włochy 1 -1009
  Szymon Zapotoczny Polska 1 -1009
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 5320  
2 Norwegia Norwegia 3629 -1691
3 Słowenia Słowenia 3476 -1844
4 Niemcy Niemcy 3081 -2239
5 Polska Polska 2025 -3295
6 Finlandia Finlandia 215 -5105
7 Japonia Japonia 202 -5118
8 Czechy Czechy 145 -5175
9 USA USA 100 -5220
10 Chiny Chiny 96 -5224
11 Szwajcaria Szwajcaria 93 -5227
12 Rumunia Rumunia 87 -5233
13 Rosja Rosja 86 -5234
14 Włochy Włochy 58 -5262
15 Francja Francja 40 -5280
16 Kanada Kanada 29 -5291
17 Kazachstan Kazachstan 26 -5294
18 Ukraina Ukraina 5 -5315
Wyniki konkursów
04.12.2021 Zhangjiakou Chiny HS-140
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
05.12.2021 Zhangjiakou Chiny HS-140
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
10.12.2021 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
11.12.2021 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
18.12.2021 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
19.12.2021 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
27.12.2021 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
28.12.2021 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
15.01.2022 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
16.01.2022 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
22.01.2022 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
23.01.2022 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
05.02.2022 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
05.02.2022 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
06.02.2022 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
12.02.2022 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
13.02.2022 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
19.02.2022 Rena Norwegia HS-139
Zwycięzca: Fredrik Villumstad (Norwegia)
20.02.2022 Rena Norwegia HS-134
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
26.02.2022 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
27.02.2022 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
05.03.2022 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
06.03.2022 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
12.03.2022 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Ziga Jelar (Słowenia)
12.03.2022 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Thomas Lackner (Austria)
13.03.2022 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
16:30
PŚ K Lillehammer
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich