Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2021/2022
Period 3
04.12.2021 13:00 Zhangjiakou/Pekin Chiny HS-140
05.12.2021 07:30 Zhangjiakou/Pekin Chiny HS-140
10.12.2021 17:00 Vikersund Norwegia HS-117
11.12.2021 11:00 Vikersund Norwegia HS-117
18.12.2021 12:15 Ruka Finlandia HS-142
19.12.2021 11:30 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2021 15:45 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2021 11:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
07.01.2022 18:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
08.01.2022 10:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
Period 5
15.01.2022   Sapporo Japonia HS-137 odwołane
15.01.2022 17:00 Oberstdorf Niemcy HS-137 za Titisee
16.01.2022   Sapporo Japonia HS-137 odwołane
16.01.2022 10:15 Oberstdorf Niemcy HS-137 za Titisee
22.01.2022 14:00 Innsbruck Austria HS-128
23.01.2022 10:00 Innsbruck Austria HS-128
29.01.2022 17:00 Planica Słowenia HS-139 przeniesiony na 26.02
30.01.2022 10:15 Planica Słowenia HS-139 przeniesiony na 27.02
Period 6
05.02.2022 18:00 Iron Mountain USA HS-133
05.02.2022 20:30 Iron Mountain USA HS-133
06.02.2022 20:00 Iron Mountain USA HS-133
12.02.2022 17:00 Brotterode Niemcy HS-117
13.02.2022 10:00 Brotterode Niemcy HS-117
19.02.2022 13:00 Rena Norwegia HS-139
20.02.2022 10:00 Rena Norwegia HS-139
26.02.2022   Planica Słowenia HS-139 za 29.01
27.02.2022   Planica Słowenia HS-139 za 30.01
05.03.2022 16:15 Lahti Finlandia HS-130
06.03.2022 12:00 Lahti Finlandia HS-130
Period 7
12.03.2022   Zakopane Polska HS-134
13.03.2022   Zakopane Polska HS-134
26.03.2022   Czajkowski Rosja HS-140
27.03.2022   Czajkowski Rosja HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 560  
2 Thomas Lackner Austria 369 -191
3 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 367 -193
4 Philipp Raimund Niemcy 362 -198
5 Anders Haare Norwegia 332 -228
6 Sondre Ringen Norwegia 321 -239
7 Stefan Rainer Austria 298 -262
8 David Siegel Niemcy 249 -311
9 Severin Freund Niemcy 242 -318
10 Robin Pedersen Norwegia 225 -335
11 Benjamin Oestvold Norwegia 212 -348
12 Soelve Jokerud Strand Norwegia 197 -363
  Zak Mogel Słowenia 197 -363
14 Maximilian Ortner Austria 186 -374
15 Anze Semenic Słowenia 178 -382
16 Martin Hamann Niemcy 174 -386
17 Felix Hoffmann Niemcy 133 -427
  Janni Reisenauer Austria 133 -427
19 Maximilian Steiner Austria 130 -430
20 Kilian Maerkl Niemcy 118 -442
21 Clemens Aigner Austria 116 -444
22 Elias Medwed Austria 113 -447
23 Ren Nikaido Japonia 112 -448
24 Moritz Baer Niemcy 110 -450
25 Justin Lisso Niemcy 109 -451
26 Jan Bombek Słowenia 104 -456
27 Stefan Hula Polska 89 -471
28 Domen Prevc Słowenia 77 -483
29 Michael Hayboeck Austria 72 -488
30 Francisco Moerth Austria 65 -495
31 Oscar P. Westerheim Norwegia 64 -496
32 Denis Kornilov Rosja 62 -498
33 Roman Koudelka Czechy 60 -500
34 Richard Freitag Niemcy 56 -504
35 Markus Schiffner Austria 50 -510
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 50 -510
  Reruhi Shimizu Japonia 50 -510
38 David Haagen Austria 43 -517
39 Aleksander Zniszczoł Polska 39 -521
40 Daniel Andrei Cacina Rumunia 38 -522
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 38 -522
42 Eetu Nousiainen Finlandia 36 -524
  Antti Aalto Finlandia 36 -524
44 Andreas Schuler Szwajcaria 34 -526
45 Maciej Kot Polska 33 -527
46 Radek Rydl Czechy 32 -528
47 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 31 -529
48 Adrian Sell Niemcy 29 -531
49 Erik Belshaw USA 28 -532
50 Sabirzhan Muminov Kazachstan 26 -534
51 Jan Habdas Polska 23 -537
52 Tilen Bartol Słowenia 22 -538
  Qiwu Song Chiny 22 -538
  Ylxin Lyu Chiny 22 -538
55 Rikuta Watanabe Japonia 21 -539
  Xiaoyang Zhou Chiny 21 -539
57 Arttu Pohjola Finlandia 19 -541
  Shinnosuke Fujita Japonia 19 -541
  Anders Fannemel Norwegia 19 -541
  Patrick Gasienica USA 19 -541
61 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 18 -542
  Frantisek Lejsek Czechy 18 -542
  Aleksandr Bazhenov Rosja 18 -542
64 Filip Sakala Czechy 15 -545
65 Simen Kvarstad Norwegia 14 -546
66 Weijie Zhen Chiny 12 -548
67 Francesco Cecon Włochy 11 -549
  Krystof Hauser Czechy 11 -549
  Zhe Chen Chiny 11 -549
70 Cestmir Kozisek Czechy 9 -551
71 Claudio Haas Niemcy 8 -552
72 Jarosław Krzak Polska 6 -554
73 Luca Geyer Niemcy 5 -555
  Klemens Murańka Polska 5 -555
  Anton Korchuk Ukraina 5 -555
76 Rui Wang Chiny 4 -556
  Xuyu Huang Chiny 4 -556
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 -556
79 Kacper Juroszek Polska 3 -557
  Casey Larson USA 3 -557
  Decker Dean USA 3 -557
  Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 3 -557
83 Szymon Jojko Polska 2 -558
84 Giovanni Bresadola Włochy 1 -559
  Kalle Heikkinen Finlandia 1 -559
  Patrik Vitez Słowenia 1 -559
  Szymon Zapotoczny Polska 1 -559
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2135  
2 Norwegia Norwegia 1808 -327
3 Niemcy Niemcy 1595 -540
4 Słowenia Słowenia 579 -1556
5 Japonia Japonia 202 -1933
6 Polska Polska 201 -1934
7 Czechy Czechy 145 -1990
8 Chiny Chiny 96 -2039
9 Finlandia Finlandia 92 -2043
10 Rumunia Rumunia 87 -2048
11 Rosja Rosja 80 -2055
12 Szwajcaria Szwajcaria 72 -2063
13 USA USA 53 -2082
14 Kazachstan Kazachstan 26 -2109
15 Włochy Włochy 12 -2123
16 Ukraina Ukraina 5 -2130
Wyniki konkursów
04.12.2021 Zhangjiakou Chiny HS-140
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
05.12.2021 Zhangjiakou Chiny HS-140
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
10.12.2021 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
11.12.2021 Vikersund Norwegia HS-117
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
18.12.2021 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
19.12.2021 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
27.12.2021 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
28.12.2021 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
15.01.2022 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
16.01.2022 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
jutro
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
jutro
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
22.1.2022
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich