Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
Klasyfikacja po konkursie: 06.03.2022, Lahti HS-130
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 878  
2 Ulrich Wohlgenannt Austria 798 -80
  Thomas Lackner Austria 798 -80
4 Michael Hayboeck Austria 608 -270
5 Domen Prevc Słowenia 588 -290
6 Sondre Ringen Norwegia 564 -314
7 Philipp Raimund Niemcy 557 -321
8 Anze Semenic Słowenia 510 -368
9 Ziga Jelar Słowenia 506 -372
10 Anders Haare Norwegia 498 -380
11 Stefan Rainer Austria 454 -424
12 Zak Mogel Słowenia 432 -446
13 David Siegel Niemcy 417 -461
14 Justin Lisso Niemcy 350 -528
15 Jan Bombek Słowenia 328 -550
  Kacper Juroszek Polska 328 -550
17 Kilian Maerkl Niemcy 327 -551
18 Jakub Wolny Polska 323 -555
19 Robin Pedersen Norwegia 307 -571
20 Soelve Jokerud Strand Norwegia 306 -572
21 Martin Hamann Niemcy 303 -575
22 Benjamin Oestvold Norwegia 301 -577
23 Markus Schiffner Austria 291 -587
24 Clemens Aigner Austria 288 -590
25 Severin Freund Niemcy 242 -636
26 Maciej Kot Polska 237 -641
27 Aleksander Zniszczoł Polska 233 -645
28 Andrzej Stękała Polska 226 -652
29 Maximilian Ortner Austria 200 -678
30 Tilen Bartol Słowenia 197 -681
31 Philipp Aschenwald Austria 196 -682
32 Maximilian Steiner Austria 195 -683
33 Francisco Moerth Austria 186 -692
34 Moritz Baer Niemcy 183 -695
35 Fredrik Villumstad Norwegia 180 -698
36 Janni Reisenauer Austria 166 -712
37 Felix Hoffmann Niemcy 148 -730
38 Eetu Nousiainen Finlandia 141 -737
39 Stefan Hula Polska 127 -751
40 Patrik Vitez Słowenia 126 -752
41 Elias Medwed Austria 122 -756
42 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 121 -757
43 Andreas Wellinger Niemcy 116 -762
  Markus Rupitsch Austria 116 -762
45 Ren Nikaido Japonia 112 -766
46 Markus Mueller Austria 110 -768
47 Andreas Granerud Buskum Norwegia 95 -783
48 Oscar P. Westerheim Norwegia 88 -790
49 Richard Freitag Niemcy 77 -801
50 Denis Kornilov Rosja 62 -816
51 Roman Koudelka Czechy 60 -818
52 Bor Pavlovcic Słowenia 53 -825
53 Klemens Murańka Polska 52 -826
54 Adrian Sell Niemcy 51 -827
55 Reruhi Shimizu Japonia 50 -828
56 Peter Resinger Austria 49 -829
57 Niklas Bachlinger Austria 47 -831
58 Andreas Schuler Szwajcaria 44 -834
59 David Haagen Austria 43 -835
  Anders Fannemel Norwegia 43 -835
  Alex Insam Włochy 43 -835
62 Matija Vidic Słowenia 42 -836
63 Jan Habdas Polska 41 -837
64 Sandro Hauswirth Szwajcaria 38 -840
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 38 -840
66 Antti Aalto Finlandia 36 -842
67 Luca Roth Niemcy 34 -844
68 Radek Rydl Czechy 32 -846
69 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 31 -847
70 Clemens Leitner Austria 30 -848
71 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 29 -849
72 Erik Belshaw USA 28 -850
73 Mark Hafnar Słowenia 27 -851
  Iver Olaussen Norwegia 27 -851
  Andre Fussenegger Austria 27 -851
76 Sabirzhan Muminov Kazachstan 26 -852
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 26 -852
78 Qiwu Song Chiny 22 -856
  Yixin Lyu Chiny 22 -856
80 Aleksandr Bazhenov Rosja 21 -857
  Rikuta Watanabe Japonia 21 -857
  Xiaoyang Zhou Chiny 21 -857
83 Shinnosuke Fujita Japonia 19 -859
  Arttu Pohjola Finlandia 19 -859
  Patrick Gasienica USA 19 -859
86 Frantisek Lejsek Czechy 18 -860
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 18 -860
88 Casey Larson USA 16 -862
  Mika Schwann Austria 16 -862
  Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 16 -862
91 Kalle Heikkinen Finlandia 15 -863
  Filip Sakala Czechy 15 -863
93 Simen Kvarstad Norwegia 14 -864
  Francesco Cecon Włochy 14 -864
  Jarosław Krzak Polska 14 -864
  Claudio Haas Niemcy 14 -864
97 Weijie Zhen Chiny 12 -866
98 Zhe Chen Chiny 11 -867
  Krystof Hauser Czechy 11 -867
  Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 11 -867
  Marius Aas Hast Norwegia 11 -867
102 Lean Niederberger Szwajcaria 10 -868
103 Cestmir Kozisek Czechy 9 -869
104 Mathis Contamine Francja 7 -871
105 Luca Geyer Niemcy 5 -873
  Anton Korchuk Ukraina 5 -873
107 Xuyu Huang Chiny 4 -874
  Eetu Merilainen Finlandia 4 -874
  Rui Wang Chiny 4 -874
110 Decker Dean USA 3 -875
  Maksim Kolobov Rosja 3 -875
112 Szymon Jojko Polska 2 -876
113 Andrew Urlaub USA 1 -877
  Giovanni Bresadola Włochy 1 -877
  Szymon Zapotoczny Polska 1 -877
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4740  
2 Norwegia Norwegia 3486 -1254
3 Niemcy Niemcy 2824 -1916
4 Słowenia Słowenia 2809 -1931
5 Polska Polska 1584 -3156
6 Finlandia Finlandia 215 -4525
7 Japonia Japonia 202 -4538
8 Czechy Czechy 145 -4595
9 Chiny Chiny 96 -4644
10 Szwajcaria Szwajcaria 92 -4648
11 Rumunia Rumunia 87 -4653
12 Rosja Rosja 86 -4654
13 USA USA 67 -4673
14 Włochy Włochy 58 -4682
15 Kanada Kanada 29 -4711
16 Kazachstan Kazachstan 26 -4714
17 Francja Francja 7 -4733
18 Ukraina Ukraina 5 -4735

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Hayboeck
Najbliższe zawody - szczegółowy program
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
16:45
PŚ Oslo
konkurs ind. K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
10 marca 2024 (niedziela)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
06:08
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
06:53
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
07:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
13:03
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
00:30
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich