Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
19.12.2021 - Ruka (Finlandia) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robin Pedersen Norwegia 138.5 138.5 301.8
2 Elias Medwed Austria 136.5 140.0 293.6
3 Stefan Rainer Austria 134.0 138.5 291.7
4 Sondre Ringen Norwegia 137.0 133.0 291.1
5 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 142.5 137.0 287.2
6 Anders Haare Norwegia 145.5 126.5 286.3
7 Kilian Maerkl Niemcy 137.5 138.5 286.1
8 Severin Freund Niemcy 122.5 141.0 284.7
9 Ren Nikaido Japonia 138.5 142.5 282.2
10 Zak Mogel Słowenia 138.0 134.0 279.3
11 Thomas Lackner Austria 129.0 138.0 268.3
12 Soelve Jokerud Strand Norwegia 136.0 136.0 266.7
13 Philipp Raimund Niemcy 128.0 138.5 254.0
14 Arttu Pohjola Finlandia 123.0 135.0 251.4
15 Maximilian Steiner Austria 126.5 129.0 251.3
16 Markus Schiffner Austria 125.0 136.0 250.0
17 Moritz Baer Niemcy 127.0 131.0 247.9
18 Maximilian Ortner Austria 125.0 129.0 244.8
19 Antti Aalto Finlandia 135.0 124.0 244.6
20 Janni Reisenauer Austria 131.0 118.5 242.0
21 Aleksander Zniszczoł Polska 139.0 114.0 240.9
22 Eetu Nousiainen Finlandia 129.5 128.0 240.4
23 Felix Hoffmann Niemcy 133.5 123.5 237.5
24 Martin Hamann Niemcy 141.0 112.5 237.2
25 Stefan Hula Polska 122.5 125.5 233.3
26 Anze Semenic Słowenia 137.0 105.5 230.1
27 Jan Habdas Polska 125.0 123.0 229.3
28 Filip Sakala Czechy 129.5 121.0 226.2
29 Maciej Kot Polska 130.5 121.5 221.8
30 Kalle Heikkinen Finlandia 127.0 104.5 188.6
31 Denis Kornilov Rosja 125.5   113.1
32 Jan Bombek Słowenia 123.0   112.8
33 Tomasz Pilch Polska 124.0   110.1
34 Alex Insam Włochy 122.5   109.9
35 Reruhi Shimizu Japonia 119.5   108.8
36 Rikuta Watanabe Japonia 123.0   108.3
37 Giovanni Bresadola Włochy 122.0   107.3
38 Oscar P. Westerheim Norwegia 123.0   107.0
39 Bor Pavlovcic Słowenia 117.5   106.6
40 Patrik Vitez Słowenia 121.0   105.8
41 Aleksandr Bazhenov Rosja 125.0   102.0
42 David Siegel Niemcy 110.0   100.5
43 Shinnosuke Fujita Japonia 118.5   100.0
44 Sabirzhan Muminov Kazachstan 118.5   97.2
45 Tilen Bartol Słowenia 114.0   95.6
46 Klemens Joniak Polska 105.5   86.6
47 Francesco Cecon Włochy 110.5   85.5
48 Vilho Palosaari Finlandia 110.0   84.9
49 Cestmir Kozisek Czechy 104.5   77.4
50 Jarkko Maatta Finlandia 97.5   74.4
51 Maksim Kolobov Rosja 100.0   66.7
52 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 98.0   64.9
53 Andreas Alamommo Finlandia 96.5   64.2
54 Radek Rydl Czechy 96.0   58.2
55 Eetu Merilainen Finlandia 95.0   48.4
56 Tomas Kuisma Finlandia 89.0   44.9
57 Mikhail Purtov Rosja 92.0   44.2
58 Henri Kavilo Finlandia 85.5   42.5
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2021/2022

Puchar Kontynentalny 2021/2022

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
16:35
PŚ Lahti
oficjalny trening K (2)
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:56
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich