Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 27.02.2022, Planica HS-138
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 878  
2 Ulrich Wohlgenannt Austria 798 -80
3 Thomas Lackner Austria 638 -240
4 Domen Prevc Słowenia 588 -290
5 Sondre Ringen Norwegia 564 -314
6 Anze Semenic Słowenia 510 -368
7 Ziga Jelar Słowenia 506 -372
8 Philipp Raimund Niemcy 499 -379
9 Anders Haare Norwegia 498 -380
10 Michael Hayboeck Austria 488 -390
11 Stefan Rainer Austria 411 -467
12 David Siegel Niemcy 384 -494
13 Zak Mogel Słowenia 378 -500
14 Kacper Juroszek Polska 328 -550
15 Jakub Wolny Polska 323 -555
16 Justin Lisso Niemcy 308 -570
17 Robin Pedersen Norwegia 307 -571
18 Soelve Jokerud Strand Norwegia 306 -572
19 Benjamin Oestvold Norwegia 301 -577
20 Jan Bombek Słowenia 299 -579
21 Markus Schiffner Austria 291 -587
22 Kilian Maerkl Niemcy 290 -588
23 Clemens Aigner Austria 288 -590
24 Martin Hamann Niemcy 278 -600
25 Severin Freund Niemcy 242 -636
26 Maximilian Ortner Austria 200 -678
27 Philipp Aschenwald Austria 196 -682
28 Maximilian Steiner Austria 195 -683
29 Fredrik Villumstad Norwegia 180 -698
30 Tilen Bartol Słowenia 172 -706
31 Janni Reisenauer Austria 166 -712
32 Felix Hoffmann Niemcy 148 -730
33 Eetu Nousiainen Finlandia 141 -737
  Moritz Baer Niemcy 141 -737
35 Maciej Kot Polska 132 -746
36 Aleksander Zniszczoł Polska 131 -747
37 Elias Medwed Austria 122 -756
38 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 121 -757
39 Markus Rupitsch Austria 116 -762
  Andreas Wellinger Niemcy 116 -762
41 Ren Nikaido Japonia 112 -766
42 Markus Mueller Austria 110 -768
43 Andrzej Stękała Polska 101 -777
44 Francisco Moerth Austria 96 -782
45 Stefan Hula Polska 89 -789
46 Oscar P. Westerheim Norwegia 88 -790
47 Richard Freitag Niemcy 77 -801
48 Patrik Vitez Słowenia 70 -808
49 Denis Kornilov Rosja 62 -816
50 Roman Koudelka Czechy 60 -818
51 Andreas Granerud Buskum Norwegia 57 -821
52 Adrian Sell Niemcy 51 -827
53 Klemens Murańka Polska 50 -828
  Reruhi Shimizu Japonia 50 -828
55 Peter Resinger Austria 49 -829
56 David Haagen Austria 43 -835
  Anders Fannemel Norwegia 43 -835
  Alex Insam Włochy 43 -835
59 Niklas Bachlinger Austria 42 -836
60 Jan Habdas Polska 41 -837
61 Sandro Hauswirth Szwajcaria 38 -840
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 38 -840
63 Andreas Schuler Szwajcaria 36 -842
  Antti Aalto Finlandia 36 -842
65 Luca Roth Niemcy 34 -844
66 Radek Rydl Czechy 32 -846
67 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 31 -847
68 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 29 -849
69 Erik Belshaw USA 28 -850
70 Mark Hafnar Słowenia 27 -851
  Iver Olaussen Norwegia 27 -851
  Andre Fussenegger Austria 27 -851
73 Sabirzhan Muminov Kazachstan 26 -852
74 Qiwu Song Chiny 22 -856
  Yixin Lyu Chiny 22 -856
76 Rikuta Watanabe Japonia 21 -857
  Xiaoyang Zhou Chiny 21 -857
  Aleksandr Bazhenov Rosja 21 -857
79 Shinnosuke Fujita Japonia 19 -859
  Arttu Pohjola Finlandia 19 -859
  Patrick Gasienica USA 19 -859
82 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 18 -860
  Frantisek Lejsek Czechy 18 -860
84 Matija Vidic Słowenia 17 -861
85 Casey Larson USA 16 -862
86 Filip Sakala Czechy 15 -863
87 Francesco Cecon Włochy 14 -864
  Simen Kvarstad Norwegia 14 -864
89 Bor Pavlovcic Słowenia 13 -865
90 Weijie Zhen Chiny 12 -866
91 Krystof Hauser Czechy 11 -867
  Zhe Chen Chiny 11 -867
93 Lean Niederberger Szwajcaria 10 -868
94 Cestmir Kozisek Czechy 9 -869
95 Claudio Haas Niemcy 8 -870
96 Jarosław Krzak Polska 6 -872
97 Anton Korchuk Ukraina 5 -873
  Luca Geyer Niemcy 5 -873
99 Xuyu Huang Chiny 4 -874
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 -874
  Eetu Merilainen Finlandia 4 -874
  Rui Wang Chiny 4 -874
  Mathis Contamine Francja 4 -874
104 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 3 -875
  Decker Dean USA 3 -875
  Maksim Kolobov Rosja 3 -875
107 Szymon Jojko Polska 2 -876
108 Andrew Urlaub USA 1 -877
  Giovanni Bresadola Włochy 1 -877
  Szymon Zapotoczny Polska 1 -877
  Kalle Heikkinen Finlandia 1 -877
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4276  
2 Norwegia Norwegia 3391 -885
3 Niemcy Niemcy 2581 -1695
4 Słowenia Słowenia 2580 -1696
5 Polska Polska 1204 -3072
6 Japonia Japonia 202 -4074
7 Finlandia Finlandia 201 -4075
8 Czechy Czechy 145 -4131
9 Chiny Chiny 96 -4180
10 Rumunia Rumunia 87 -4189
11 Rosja Rosja 86 -4190
12 Szwajcaria Szwajcaria 84 -4192
13 USA USA 67 -4209
14 Włochy Włochy 58 -4218
15 Kanada Kanada 29 -4247
16 Kazachstan Kazachstan 26 -4250
17 Ukraina Ukraina 5 -4271
18 Francja Francja 4 -4272

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
16:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti |
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich