Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 19.12.2021, Ruka HS-142
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 360  
2 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 255 -105
3 Severin Freund Niemcy 242 -118
4 Robin Pedersen Norwegia 225 -135
5 David Siegel Niemcy 207 -153
6 Philipp Raimund Niemcy 202 -158
  Thomas Lackner Austria 202 -158
8 Sondre Ringen Norwegia 195 -165
9 Stefan Rainer Austria 167 -193
10 Janni Reisenauer Austria 133 -227
11 Maximilian Steiner Austria 130 -230
12 Anders Haare Norwegia 124 -236
13 Zak Mogel Słowenia 121 -239
14 Martin Hamann Niemcy 114 -246
15 Maximilian Ortner Austria 106 -254
16 Moritz Baer Niemcy 100 -260
17 Felix Hoffmann Niemcy 94 -266
18 Ren Nikaido Japonia 91 -269
19 Soelve Jokerud Strand Norwegia 90 -270
20 Elias Medwed Austria 80 -280
21 Anze Semenic Słowenia 77 -283
22 Roman Koudelka Czechy 60 -300
23 Kilian Maerkl Niemcy 58 -302
24 Stefan Hula Polska 54 -306
25 Reruhi Shimizu Japonia 48 -312
26 Denis Kornilov Rosja 46 -314
27 David Haagen Austria 43 -317
28 Sandro Hauswirth Szwajcaria 38 -322
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 38 -322
30 Antti Aalto Finlandia 36 -324
31 Andreas Granerud Buskum Norwegia 34 -326
32 Radek Rydl Czechy 32 -328
33 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 31 -329
34 Erik Belshaw USA 28 -332
  Oscar P. Westerheim Norwegia 28 -332
36 Sabirzhan Muminov Kazachstan 26 -334
37 Eetu Nousiainen Finlandia 24 -336
38 Yixin Lyu Chiny 22 -338
  Qiwu Song Chiny 22 -338
40 Rikuta Watanabe Japonia 21 -339
  Xiaoyang Zhou Chiny 21 -339
42 Aleksander Zniszczoł Polska 20 -340
43 Patrick Gasienica USA 19 -341
44 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 18 -342
  Arttu Pohjola Finlandia 18 -342
  Frantisek Lejsek Czechy 18 -342
47 Jan Bombek Słowenia 17 -343
  Aleksandr Bazhenov Rosja 17 -343
49 Benjamin Oestvold Norwegia 16 -344
  Maciej Kot Polska 16 -344
51 Markus Schiffner Austria 15 -345
  Filip Sakala Czechy 15 -345
  Andreas Schuler Szwajcaria 15 -345
54 Simen Kvarstad Norwegia 14 -346
55 Jan Habdas Polska 13 -347
56 Weijie Zhen Chiny 12 -348
57 Zhe Chen Chiny 11 -349
  Krystof Hauser Czechy 11 -349
59 Anton Korchuk Ukraina 5 -355
60 Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 -356
  Rui Wang Chiny 4 -356
  Xuyu Huang Chiny 4 -356
63 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 3 -357
64 Kalle Heikkinen Finlandia 1 -359
  Giovanni Bresadola Włochy 1 -359
  Shinnosuke Fujita Japonia 1 -359
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1236  
2 Niemcy Niemcy 1017 -219
3 Norwegia Norwegia 988 -248
4 Słowenia Słowenia 215 -1021
5 Japonia Japonia 161 -1075
6 Czechy Czechy 136 -1100
7 Polska Polska 103 -1133
8 Chiny Chiny 96 -1140
9 Rumunia Rumunia 87 -1149
10 Finlandia Finlandia 79 -1157
11 Rosja Rosja 63 -1173
12 Szwajcaria Szwajcaria 53 -1183
13 USA USA 47 -1189
14 Kazachstan Kazachstan 26 -1210
15 Ukraina Ukraina 5 -1231
16 Włochy Włochy 1 -1235

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
16:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:56
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich