TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - Turniej Skandynawski 2008
03.03.2008 Kupio Finlandia HS-127 K-120 NT
04.03.2008 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT, nocny
07.03.2008 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT, nocny
09.03.2008 Oslo Norwegia HS-128 K-115 NT
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 897.6  
2 Tom Hilde Norwegia 878.5 -19.1
3 Janne Happonen Finlandia 876.8 -20.8
4 Janne Ahonen Finlandia 855.5 -42.1
5 Anders Bardal Norwegia 854.0 -43.6
6 Thomas Morgenstern Austria 842.2 -55.4
7 Andreas Kofler Austria 823.1 -74.5
8 Adam Małysz Polska 820.2 -77.4
9 Anders Jacobsen Norwegia 818.7 -78.9
10 Martin Koch Austria 804.8 -92.8
11 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 769.6 -128.0
12 Michael Neumayer Niemcy 754.5 -143.1
13 Emmanuel Chedal Francja 730.1 -167.5
14 Matti Hautamäki Finlandia 729.6 -168.0
15 Michael Uhrmann Niemcy 729.5 -168.1
16 Wolfgang Loitzl Austria 728.1 -169.5
17 Shohei Tochimoto Japonia 718.6 -179.0
18 Lars Bystoel Norwegia 685.0 -212.6
19 Taku Takeuchi Japonia 674.4 -223.2
20 Simon Ammann Szwajcaria 671.3 -226.3
21 Andreas Küttel Szwajcaria 659.4 -238.2
22 Jussi Hautamäki Finlandia 655.3 -242.3
23 Manuel Fettner Austria 627.6 -270.0
24 Martin Schmitt Niemcy 621.2 -276.4
25 Georg Späth Niemcy 603.4 -294.2
26 Radik Zhaparov Kazachstan 588.3 -309.3
27 David Lazzaroni Francja 555.5 -342.1
28 Arthur Pauli Austria 545.6 -352.0
29 Roman Koudelka Czechy 526.9 -370.7
30 Robert Kranjec Słowenia 498.4 -399.2
31 Noriaki Kasai Japonia 478.8 -418.8
32 Daiki Ito Japonia 475.3 -422.3
33 Sebastian Colloredo Włochy 471.8 -425.8
34 Jernej Damjan Słowenia 450.3 -447.3
35 Antonin Hajek Czechy 446.3 -451.3
36 Kamil Stoch Polska 446.0 -451.6
37 Johan Erikson Szwecja 437.7 -459.9
38 Denis Kornilov Rosja 376.4 -521.2
39 Primoz Peterka Słowenia 371.3 -526.3
40 Andreas Aren Szwecja 318.6 -579.0
41 Nikolay Karpenko Kazachstan 305.7 -591.9
42 Vincent Descombes Sevoie Francja 297.7 -599.9
43 Guido Landert Szwajcaria 295.2 -602.4
44 Jörg Ritzerfeld Niemcy 287.3 -610.3
45 Fumihisa Yumoto Japonia 256.8 -640.8
46 Jure Sinkovec Słowenia 175.5 -722.1
47 Dimitry Vassiliev Rosja 172.4 -725.2
48 Volodymyr Boshchuk Ukraina 170.1 -727.5
49 Piotr Żyła Polska 168.1 -729.5
50 Kenneth Gangnes Norwegia 162.4 -735.2
51 Andreas Wank Niemcy 161.5 -736.1
52 Tami Kiuru Finlandia 159.8 -737.8
53 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 142.8 -754.8
54 Oleksander Lazarovych Ukraina 141.6 -756.0
55 Jan Matura Czechy 140.6 -757.0
56 Sigurd Pettersen Norwegia 102.2 -795.4
57 Jakub Janda Czechy 99.9 -797.7
58 Ilja Rosliakov Rosja 95.8 -801.8
59 Borek Sedlak Czechy 88.3 -809.3
60 Jurij Tepes Słowenia 84.1 -813.5
61 Heung Chul Choi Korea Pd. 76.7 -820.9
62 Maciej Kot Polska 74.6 -823.0
63 Roar Ljoekelsoey Norwegia 64.4 -833.2
64 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 31.0 -866.6
Wyniki konkursów
03.03.2008 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
04.03.2008 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
07.03.2008 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
09.03.2008 Oslo Norwegia K-115
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »