Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
09.03.2008 - Oslo (Norwegia) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 125.0 123.5 265.3
2 Tom Hilde Norwegia 119.5 123.5 256.4
3 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 117.5 122.0 247.1
4 Thomas Morgenstern Austria 122.0 116.5 246.3
5 Janne Happonen Finlandia 111.5 125.5 242.6
6 Anders Jacobsen Norwegia 116.5 120.0 241.7
7 David Lazzaroni Francja 120.5 116.0 237.7
8 Andreas Kofler Austria 118.5 116.0 235.6
9 Anders Bardal Norwegia 115.5 116.5 232.6
10 Michael Uhrmann Niemcy 115.0 115.0 227.0
11 Adam Małysz Polska 114.5 114.0 225.3
12 Shohei Tochimoto Japonia 115.5 112.5 223.9
13 Simon Ammann Szwajcaria 109.5 119.0 223.8
14 Janne Ahonen Finlandia 109.5 118.0 223.0
15 Martin Koch Austria 114.5 114.0 222.3
16 Martin Schmitt Niemcy 107.5 119.0 219.2
17 Michael Neumayer Niemcy 112.0 114.5 217.7
18 Georg Späth Niemcy 108.5 114.0 211.0
19 Sebastian Colloredo Włochy 109.0 112.0 207.8
20 Radik Zhaparov Kazachstan 106.5 113.0 206.6
21 Manuel Fettner Austria 112.0 107.5 206.1
22 Arthur Pauli Austria 110.5 108.0 202.8
23 Taku Takeuchi Japonia 112.0 106.0 202.4
24 Wolfgang Loitzl Austria 111.5 105.0 201.7
25 Emmanuel Chedal Francja 111.5 104.0 197.9
26 Denis Kornilov Rosja 112.0 104.5 195.7
27 Noriaki Kasai Japonia 113.5 101.0 195.6
28 Jussi Hautamäki Finlandia 109.5 103.0 192.5
29 Matti Hautamäki Finlandia 106.5 107.0 190.3
30 Kamil Stoch Polska 106.5 90.5 158.1
31 Ilja Rosliakov Rosja 106.0   95.8
32 Robert Kranjec Słowenia 106.5   95.7
33 Daiki Ito Japonia 105.5   94.9
34 Jernej Damjan Słowenia 106.0   94.8
35 Antonin Hajek Czechy 104.5   93.1
36 Lars Bystoel Norwegia 104.5   92.1
37 Roman Koudelka Czechy 103.0   89.4
38 Primoz Peterka Słowenia 102.5   88.0
39 Jure Sinkovec Słowenia 102.0   87.1
40 Andreas Küttel Szwajcaria 102.0   86.1
41 Dmitriy Vassiliev Rosja 101.0   84.8
42 Andreas Aren Szwecja 100.0   84.5
43 Andreas Wank Niemcy 100.5   84.4
44 Johan Erikson Szwecja 100.0   83.5
45 Heung Chul Choi Korea Pd. 96.5   76.7
  Piotr Żyła Polska 96.5   76.7
47 Guido Landert Szwajcaria 97.5   76.0
48 Kenneth Gangnes Norwegia 95.0   74.0
49 Nikolay Karpenko Kazachstan 95.5   73.4
50 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 90.5   63.9

« Turniej Skandynawski 2008 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2008

Turniej Skandynawski 2008

Kalendarium
Nikolas Fettner
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich